Strony związane z hasłem: termostaty - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'termostaty':

 • Termostaty »

  BH RES jest firmą od wielu lat zajmującą się handlem najwyższej jakości produktami do budowy wentylacji w budynkach. Nasza oferta obejmuje takie produkty jak przewody wentylacyjne wliczając w to przewody elastyczne. Dobre jakości przewody wentylacyjne to podstawa podczas budowy całej instalacji wentylacyjnej.

  Data dodania: 03 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Regulatory temperatury i wilgotności APAR »

  Specjalizacją APAR jest produkcja i dystrybucja elementów automatyki przemysłowej takich jak sterowniki, czujniki i przetworniki wilgotności oraz temperatury. Urządzenia te wyróżnia spora dokładność, wytrzymałość na zakłócenia przemysłowe oraz duża solidność wykonania, przy zachowaniu umiarkowanego poziomu cen. Oprócz tego importer obudów dla elektroniki aluminiowych i z tworzywa, złącz do druku PCB, złącz na szynę, dławic kablowych oraz przełączników kodowych. Uzupełnieniem naszej rynkowej oferty są przyrządy pomiarowe wielkości elektrycznych: multimetry, mierniki cęgowe, mierniki instalacji, pętli zwarcia, izolacji jak i też nieelektrycznych: termometry, wilgotności, siły, natężenia dźwięku i światła, prędkości przepływu, grubości lakieru oraz cyfrowe rejestratory temperatury i wilgotności.
  Na rynku istniejemy od ponad 20 lat, a nasza oferta została dostrzeżona przez najbardziej znane polskie firmy elektrotechniczne i elektroniczne. Naszymi odbiorcami również są operatorzy telefonii komórkowej, przemysł spożywczy, mleczarnie, piekarnie, cukiernie, zakłady przetwórstwa mięsnego, apteki i hurtownie farmaceutyczne. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej gdzie znajdą Państwo szczegółową ofertę, cenniki, karty katalogowe i instrukcje w wersji elektronicznej.

  Data dodania: 01 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kable grzejne »

  Oferowane kable francuskiej firmy ACSO są najmocniejszymi kablami na naszym rynku, posiadają niezwykle mocną, podwójną izolację, która chroni je przed przebiciami elektrycznymi oraz ekran z żył stalowych, który doskonale zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi. W naszej ofercie znajdą Państwo również termostaty, grzejniki konwektorowe oraz szereg akcesorii do montażu kabli grzewczych czy przewody grzejne.

  Data dodania: 05 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • DANPOL Centrum Sprzedaży Automatyki Ciepłowniczej i Przemysłowej »

  Danpol Centrum Sprzedaży Automatyki Ciepłowniczej i Przemysłowej istnieje na rynku od 1988r. Jako firma inżynieryjna zajmujemy się doborem, sprzedażą i montażem urządzeń firmy Danfoss. Posiadając status Autoryzowanego Centrum Dystrybucji Danfoss swymi działaniami obejmujemy działy:

  Ciepłownictwo: oferujemy automatykę, kompaktowe węzły, komponenty do kotłów i regulatory na parę. Wykonujemy montaże instalacji c.o. i c.w.u w budynkach wielo- i jednorodzinnych. Sprzedaż i montaż pomp ciepła powietrznych oraz gruntowych.

  Armatura wodno-ściekowa obejmuje dostawę przepustnic, zaworów zwrotnych także antyskażeniowych oraz zaworów regulacyjnych i izolatorów przepływu.

  Dla przemysłu proponujemy urządzenia kontrolno pomiarowe: presostaty, termostaty, przetworniki ciśnienia i temperatury, a także zawory elektromagnetyczne i aparaturę łączeniową NN.

  W dziedzinie napędów i sterowania oferujemy układy łagodnego rozruchu i przetwornice częstotliwości. Dedykowane aplikacjom falowniki wykazują się długą i niezawodną pracą. Mając niezbędną wiedzę i doświadczenie zajmujemy się ich doborem, sprzedażą, programowaniem i montażem. Współpracujemy także z firmami: EMEC (pompy dozujące), Siemens i ENDRESS+HAUSER (przepływomierze).

  Kompetencja i odpowiedzialność to atuty, które decydują, że Klienci chętnie nawiązują z nami stałą współpracę. Posiadamy własny magazyn, sprzedaż standardowych urządzeń realizujemy w 24h na terenie całego kraju.

  Data dodania: 19 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dlakieszeni.pl - Sklep z produktami oszczędzającymi »

  Sklep z produktami energooszczędnymi, dzięki nam możesz obniżyć rachunki za prąd, za wodę, za gaz, za śmieci! Możesz Korzystać z darmowej energii słonecznej, wiatrowej, geotermalnej. Nasza oferta pozwoli na obniżenie kosztów w gospodarstwie domowym, a to przyczyni się do oszczędzenia pieniędzy. Naszym zadaniem jest przygotowanie ciekawej oferty produktowej Sklepu (od perlatora do pompy ciepła poprzez dzbanki filtrujące wodę) Oferujemy produkty z najwyższej półki cechujące się wysoką jakością, dużą efektywnością i oszczędnością.
  Dzięki nam można żyć taniej.

  Data dodania: 01 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ponar Plast - wtryskarki oraz peryferia do tworzyw sztucznych »

  Firma Ponar Plast zajmuje się importem i sprzedażą maszyn:
  - do przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  - urządzeń peryferyjnych,
  - pras hydraulicznych

  Świadczymy usługi w zakresie kompleksowego serwisu maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych, urządzeń peryferyjnych, serwisu sterowania wraz z mechaniką maszyn, zarówno własnych jak i innych producentów.
  Asortyment znajdujący się w naszej ofercie daje gwarancję wysokiej jakości przy korzystnej cenie.
  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • TOM-El Elektryczne ogrzewanie podłogowe i przeciwoblodzeniowe »

  Elektryczne ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie przeciwoblodzeniowe podjazdów, chodników, schodów, rynien, grzejniki elektryczne, termostaty i regulatory, folie grzejne.
  Firma Tom-El opiera swoje doświadczenie na bazie wieloletniej praktyki w branży ogrzewania elektrycznego. Specjalizujemy się w dostawie i montażu elektrycznych systemów grzewczych.
  Oferujemy: dostawę i montaż elektrycznego ogrzewania podłogowego; ogrzewania przeciwoblodzeniowego schodów, podjazdów, tarasów;
  ogrzewania przeciwoblodzeniowego rynien;
  zabezpieczenie rur z wodą przed zamarzaniem; grzejników elektrycznych.

  Swoim klientom proponujemy sprawdzone rozwiązania techniczne i materiały wyłącznie renomowanych producentów branży ogrzewania elektrycznego.

  Zapewniamy pomoc w doborze odpowiedniego systemu grzewczego oraz jego fachowy montaż plus uruchomienie.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fhusk »

  Nasz sklep zajmuje się sprzedażą detaliczną jak i inernetową sprzętu elektroinstalacyjnego renomowanych marek na rynku polskim (LEGRAND,OSPEL,HAGER,VARTA,PCE),sprzętu do odbioru telewizji drogą satelitarną i naziemną (ANTENY,DEKODERY,MULTISWITCHE), akcesorii do oświetlenia LED, zasilaczy impulsowych.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sklep internetowy Warmup - elektryczne ogrzewanie podłogowe i systemy przeciwoblodzeniowe »

  Oficjalny sklep internetowy Warmup, niskie ceny, wysoka jakość, promocje. Najcieńsze i najtrwalsze maty grzewcze. Podłogowe maty i kable grzewcze. Maty i kable zewnętrzne. Sprzedaż, montaż, fachowe doradztwo. Komfortowe i ekonomiczne systemy grzewcze na każdą inwestycję. Nowoczesne i energooszczędne elektryczne ogrzewanie podłogowe, systemy przeciwoblodzeniowe. Ogrzewanie akumulacyjne, odladzanie podjazdów, rynien, rurociągów.

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »