Strony związane z hasłem: tłumacz języka francuskiego - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'tłumacz języka francuskiego':

 • Tłumacz francuskiego Monika Gładczak »

  Jestem zawodowym tłumaczem języka francuskiego. Specjalizuję się w tłumaczeniach prawniczych i biznesowych.
  Mieszkam w Gdańsku, gdzie prowadzę samodzielną działalność gospodarczą. Tłumaczę od 2004 roku, we współpracy z biurami tłumaczeń, klientami bezpośrednimi oraz innymi tłumaczami.
  Oferuję tłumaczenia pisemne zwykłe z francuskiego na polski i z polskiego na francuski.

  Data dodania: 07 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia ekspresowe, tłumaczenia specjalistyczne »

  PROFESJONALNE TŁUMACZENIA - PRZYSIĘGŁE, PRAWNICZE i MEDYCZNE - LOKALIZACJA OPROGRAMOWANIA, STRON INTERNETOWYCH I MATERIAŁÓW MARKETINGOWYCH
  * Tłumaczenia z języka polskiego na język angielski
  * Tłumaczenia z języka angielskiego na język polski
  * Tłumaczenia z języka polskiego na język francuski
  * Tłumaczenia z języka francuskiego na język polski
  * Tłumaczenia z języka niemieckiego na język polski
  * Tłumaczenia z języka polskiego na język niemiecki
  * Tłumaczenia z języka polskiego na chiński
  * Tłumaczenia z języka włoskiego na język polski
  * Tłumaczenia z języka polskiego na język włoski
  * Tłumaczenia z języka hiszpańskiego na język polski
  * Tłumaczenia z języka polskiego na język hiszpański
  * Tłumaczenia z języka czeskiego na język polski
  * Tłumaczenia z języka polskiego na język czeski
  * Tłumaczenia z języka arabskiego na język polski
  * Tłumaczenia z języka polskiego na język arabski
  * tłumaczenia z języka polskiego na niderlandzki
  * Tłumaczenia z języka niderlandzkiego na polski
  * tłumaczenia z języka polskiego na japoński
  * Tłumaczenia z języka japońskiego na polski

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia MIW przysiegly-francuski-miw.pl »

  Tłumacze przysięgli języka francuskiego zrzeszeni w grupie tłumaczy MIW to grupa specjalistów, wykonująca usługi translacyjne na specjalistycznym poziomie. Tłumacze przysięgli należący do naszej grupy tłumaczy, posiadają kwalifikacje w tłumaczeniu różnych specjalistycznych tłumaczeń, dzięki czemu mamy możliwość dopasowania tłumacza do tekstu, na którego tłumaczenie otrzymujemy zlecenie. Dzięki możliwości współpracy z wieloma tłumaczami mamy pewność, że przekażemy tłumaczenie osobie, która specjalizuje się właśnie w tej tematyce. Zlecenia przyjmujemy zarówno osobiście poprzez Biuro Obsługi Klienta, które mieści się w Warszawie przy metrze Politechnika (Zebra Tower), a także mailowo oraz listownie. Każdy dokument, który spłynie do naszego biura wyceniamy bezpłatnie, dzięki czemu klient od razu wie, jakiej wysokości koszty poniesie podczas współpracy z grupą tłumaczy MIW. Wykonujemy zarówno tłumaczenia przysięgłe, jak i zwykłe, konsekutywne, symultaniczne, a vista i liason. Wykonujemy również tłumaczenia dojazdowe, a także świadczymy tłumaczenia podczas ślubów z obcokrajowcami. Nie każdy tłumacz przysięgły języka francuskiego, który należy do grupy tłumaczy MIW, mieszka w Warszawie. Współpracujemy z tłumaczami zaprzysiężonymi w całej Polsce. Daje nam to możliwość wykonywania dla Państwa tłumaczeń w jak najszybszym czasie oraz dobór odpowiedniego specjalisty.

  Data dodania: 06 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz języka francuskiego »

  Zawód tłumacza języka francuskiego to dziedzina wymagająca ciągłej nauki i kształcenia. Ważne jest obycie z językiem. Wojciech Wójtowicz to osoba pracująca jago tłumacz już prawie 10 lat. Cały czas dba o swój rozwój i z chęcią podejmuje się nowych, unikalnych zleceń. Dzięki doświadczeniu zdobytemu między innymi poprzez przybywanie za granicą, dziś potrafi przetłumaczyć praktycznie każdy tekst. Jednak zajmuje się także tłumaczeniem ustnym, a od 2016 roku swoją wiedzą dzieli się ze studentami.

  Data dodania: 08 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe wszystkich języków WELT »

  WELT to sprawdzone biuro tłumaczeń z siedzibą we Wrocławiu, które tworzy zespół wykwalifikowanych tłumaczy będących ekspertami w danej dziedzinie. Szeroka oferta naszego Biura Tłumaczeń skierowana jest zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Dokładamy najwyższych starań, aby nasze usługi translatorskie spełniały wszystkie standardy jakości.

  Wykonujemy tłumaczenia pisemne i ustne większości języków świata, a przede wszystkim: angielski, niemiecki, czeski, francuski, ukraiński, francuski, włoski, hiszpański, słowacki, słoweński, niderlandzki, duński, szwedzki, norweski, grecki, portugalski, węgierski, bułgarski, rumuński, chorwacki, turecki, oraz pozostałe języki jak np. chiński, japoński, albański, arabski, fiński, łotewski, litewski, estoński, białoruski i inne. Oferujemy Państwu konkurencyjne ceny i elastyczne stawki tłumaczeń. Dla stałych klientów udzielamy atrakcyjnych rabatów.Zapraszamy do kontaktu.Wystawiamy faktury VAT
  BIURO TŁUMACZEŃ WELT gwarantuje:
  - wysoką jakość tłumaczeń
  - rzetelność
  - elastyczność
  - szybki termin realizacji
  - bezpłatną wycenę w ciągu 30 minut
  - pełną poufność powierzonych nam materiałów
  - weryfikację każdego tłumaczenia
  - terminowość realizacji zleceń
  - konkurencyjne ceny
  Realizujemy tłumaczenia nie tylko we Wrocławiu, ale również na terenie całej Polski. Na życzenie Klienta istnieje możliwość przesłania gotowego tłumaczenia pocztą na wskazany adres.

  Data dodania: 13 03 2017 · szczegóły wpisu »