Strony związane z hasłem: tłumacz przysięgły - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'tłumacz przysięgły':

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Hispanica mgr Dominika Mizerska. Tłumaczenia przysięgłe. »

  Profesjonalne tłumaczenia zwykłe oraz przysięgłe. Języki: hiszpański, angielski oraz niemiecki. nAkty cywilne, akty notarialne, dokumenty samochodowe, umowy cywilno-prawne, tłumaczenia specjalistyczne.

  Data dodania: 07 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz Przysięgły Języka Niemieckiego - Halina Jarzyńska »

  Tłumacz przysięgły języka niemieckiego. Oferuje tłumaczenia pisemne zwykłe oraz przysięgłe tekstów zwykłych i specjalistycznych. Kompleksowe tłumaczenia stron internetowych. Ekspresowe tłumaczenia dokumentów samochodowych.

  Data dodania: 28 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka angielskiego »

  Jestem tłumaczem przysięgłym języka angielskiego od 1997 r.
  Wykonuję tłumaczenia pisemne zwykłe i uwierzytelnione (przysięgłe) oraz ustne konsekutywne.
  Tłumaczę dokumenty takie jak np. akt urodzenia i ślubu, świadectwo szkolne i dyplom uczelni, CV, zaświadczenie o niekaralności, umowa o pracę, świadectwo pracy, akt notarialny, umowa handlowa, statut, wypis z KRS, dokumenty samochodowe, teksty z dziedziny zarządzania i zasobów ludzkich, faktury, gwarancje, dokumentacje techniczne i informatyczne.
  Tłumaczenia wykonuję osobiście.
  Moje biuro znajduje się w Gdańsku. Dodatkowo w Bydgoszczy funkcjonuje punkt przyjmowania/wydawania tłumaczeń. Korespondencyjnie i elektronicznie obsługuję zlecenia z całej Polski, a także z Londynu.

  Data dodania: 02 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Advance Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych »

  Dzięki naszym wykwalifikowanym i doświadczonym tłumaczom jesteśmy w stanie przetłumaczyć wszystko, a tym samym sprostać Państwa najtrudniejszym wyzwaniom.
  Współpracujemy z licznym gronem tłumaczy z całej Polski. Świadczymy usługi na terenie Polski jak i za granicą zarówno dla podmiotów prawnych,
  klientów takich jak sądy, jednostki gospodarcze, kancelarie prawne itp. jak również dla osób prywatnych.

  Oferujemy Klientom szeroki zakres:
  tłumaczeń ustnych - tłumaczenia konsekutywne, symultaniczne i przysięgłe;
  pisemnych- tłumaczenia specjalistyczne, przysięgłe i zwykłe.
  W atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 03 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Częstochowa »

  Witryna biura tłumaczeń języka niemieckiego, z siedzibą w Częstochowie specjalizującego się w przekładzie dokumentów samochodowych używanych pojazdów sprowadzonych z Niemiec lub Austrii. Tłumaczenia wykonywane są w ciągu 24 h od ich osobistego dostarczenia. Tłumacz nie akceptuje kserokopii dokumentów oraz skanów.

  Data dodania: 09 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Glossa »

  Zespół doświadczonych tłumaczy oferuje tłumaczenia przysięgłe języka niemieckiego i angielskiego. Rzetelna i szybka realizacja zleceń. Najwyższej jakości tłumaczenia techniczne, prawne, handlowe oraz wielu innych dziedzin na wiele języków. Rozsądna polityka cenowa.

  Data dodania: 26 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka włoskiego - dokumenty samochodowe, motocykle, motorowery, skutery i inne »

  Tłumacz przysięgły języka włoskiego - dokumenty samochodowe, motocykle, motorowery, skutery i inne.Tłumaczenie dokumentów samochodowych, motocykli, motorowerów i skuterów w języku włoskim.Tłumaczenia przysięgłe z j. włoskiego.Możliwość przetłumaczenia dokumentów na miejscu lub odbiór następnego dnia lub otrzymane dokumenty samochodowe wysyłam następnego dnia priorytetem.Tłumacz przysięgły języka włoskiego Anna Ciesielska Tel. kom. 0603/9246-82 lub 0691/083-339 E-mail: murano@gmx.net, murano@wp.pln Adres: Głowno k./Łowicza ul. 18-Stycznia 36

  Data dodania: 01 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia »

  W naszym serwisie znajdziesz bezpłatną bazę ogłoszeń tłumaczy. Szukasz tłumacza przysięgłego lub potrzebujesz przetłumaczyć dokumenty? W serwisie e-tlumaczenia.edu.pl znajdziesz właściwego tłumacza w swoim mieście. Istnieje również możliwość zamieszczenia reklamy w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do odwiedzin oraz zamieszczania ogłoszeń w na naszej stronie.

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biura tłumaczeń »

  Opisywana strona internetowa to witryna Centrum Tłumaczeń Translator, które oferuje usługi biura tłumaczeń, czyli między innymi tłumaczenie tekstów, głównie za pośrednictwem internetu. Wykorzystując nowoczesne technologie prezentowane biuro tłumaczeń oferuje wysokiej klasy usługi tłumaczenia tekstów. Tłumaczenia oferowane są w praktycznie wszystkich językach świata, a pracownicy biura tłumaczeń są w stanie poradzić sobie nawet z bardzo specjalistycznymi treściami. Grupa pracowników biura tłumaczeń Centrum Tłumaczeń Translator, posiada bogate doświadczenie w swoim zawodzie poparte wysokimi kwalifikacjami, dzięki czemu wszystkie świadczone usługi świadczone są na bardzo wysokim poziomie. Zarówno tłumaczenia przysięgłe jak i zwykłe wykonywane są w bardzo krótkim czasie z zachowaniem wysokiej jakości. Cały proces odbywa się praktycznie bez wychodzenia zleceniodawcy z domu. Nie musi on osobiście odwiedzać biura tłumaczeń. Wystarczy że wejdzie na proponowaną witrynę i tam za pomocą specjalnego formularza dokona zamówienia. W ciągu godziny, otrzyma on od biura tłumaczeń całościową ofertę. W zależności od prośby klienta, gotowe teksty wysyłane są za pomocą poczty internetowej, faksem bądź pocztą kurierską. Zleceniodawca dokonuje płatności dopiero po wykonaniu zlecenia w ciągu siedmiu dni. Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do odwiedzenia internetowego biura tłumaczeń CT Translator, zapoznania się z kompleksową ofertą i skorzystania z proponowanych usług.

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka francuskiego - Traduire.pl »

  tłumacz przysięgły z języka francuskiego, tłumaczenia prawne (prawo karne i cywilne), dokumenty urzędowe, tłumaczenie dyplomu, tłumaczenie umów z francuskiego; Tłumaczenia tekstów finansowych i ekonomicznych

  Data dodania: 07 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Connecter – wszystkie języki, krótkie terminy. »

  Nasze biuro zajmuje się wykonywaniem tłumaczeń wszelkiego rodzaju. Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje tłumaczenia pisemne, tłumaczenia techniczne, tłumaczenia tekstów prawniczych, medycznych, informatycznych i umów. Tłumaczymy również dokumenty samochodowe, dokumenty rozliczeń podatkowych oraz teksty z zakresu finansów, bankowości, marketingu, transportu, budownictwa i elektryki.

  Data dodania: 19 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • BTD - tłumaczenia przysięgłe i specjalistyczne »

  Biuro Tłumaczeń i Doradztwa BTD z siedzibą w Miliczu zapewnia profesjonalną obsługę tłumaczeniową dla firm oraz klientów indywidualnych. Oferujemy szeroki zakres usług - tłumaczenia pisemne i ustne, przysięgłe i specjalistyczne. W swojej ofercie posiadamy tłumaczenia w takich językach jak angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, hiszpański, włoski i inne. Nasz zespół składa się z najlepszych specjalistów w wybranych dziedzinach, przez co nasze przekłady są zawsze najwyższej jakości. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny i rabaty dla stałych klientów. zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 28 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego, Warszawa »

  Agnieszka Kamola-Kwiatkowska - tłumacz przysięgły języka ukraińskiego, Warszawa, mazowieckie - usługi w zakresie tłumaczeń polsko-ukraińskich, ukraińsko-polskich.
  Tłumaczenia uwierzytelnione, tłumaczenia zwykłe, poświadczanie tłumaczeń, konsultacje językowe, profesjonalnie i rzetelnie, z zachowaniem pełnej poufności, dogodna lokalizacja (Galeria Ursynów, 1 min. od stacji Metro Natolin, możliwość wystawiania faktur, indywidualnie ustalany sposób dostarczania i odbioru dokumentów, atrakcyjne ceny.
  Zapraszam do współpracy biura tłumaczeń i szkoły językowe.

  Data dodania: 16 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Meridium »

  Nowoczesne biuro tłumaczeń oferujące pełną gamę usług związanych z tłumaczeniami pisemnymi. Współpracujemy z najlepszymi tłumaczami w kraju, w tym tłumaczami przysięgłymi, a także tłumaczami spoza Polski. Oferta biura obejmuje: tłumaczenia zwykłe i przysięgłe, tłumaczenia specjalistyczne, tłumaczenia ekspresowe, opracowywanie wielojęzycznych projektów tłumaczeń, a także tłumaczenia stron www oraz tekstów przeznaczonych do publikacji.
  Wykonujemy tłumaczenia z zakresu nie tylko najbardziej popularnych języków takich jak angielski, niemiecki, francuski czy rosyjski, ale także języków rzadkich jak np. język węgierski, chorwacki, słoweński, litewski i łotewski.
  Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie w dziedzinie tłumaczeń, w połączeniu ze starannie dobranym zespołem współpracujących dla nas tłumaczy, są gwarancją profesjonalnie wykonywanych usług.
  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronach serwisu internetowego biura.

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Język chiński »

  Jestem doświadczonym tłumaczem języka chińskiego, absolwentem sinologii na Uniwersytecie Warszawskim, zamieszkałym w Chinach przez blisko dziesięć lat, a obecnie przebywającym w Warszawie, gdzie oferuję swoje usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych. Moja przygoda z chińskim trwa od roku 1990, a od niemal dziesięciu lat jest to język, którym posługuję się na co dzień w domu, a także pierwszy język moich dzieci. Początki mojej pracy tłumacza sięgają zaś roku 2000, kiedy po zakończeniu stażu językowego na Tajwanie postanowiłem przerwać naukę i zostać w Azji. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

  Data dodania: 17 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka niemieckiego »

  Tłumacze przysięgli języka niemieckiego w Opolu - mgr Jolanta i Sergiusz Kiełtyka. Od 1989 roku wykonujemy dla Państwa tłumaczenia ustne i pisemne, obejmujące wiele różnych dziedzin, takich jak ekonomia, biznes, prawo, administracja, medycyna, technika, motoryzacja i inne. Od początku istnienia naszego biura zaufało nam mnóstwo osób prywatnych, firm oraz instytucji działających w kraju i za granicą. Wszystkie tłumaczenia wykonujemy dla Państwa osobiście (bez pośredników), dzięki czemu możemy utrzymywać zawsze atrakcyjne ceny. Dla stałych Klientów proponujemy indywidualne stawki. Na piewszym miejscu stawiamy profesjonalizm, poufność oraz najwyższą jakość naszych usług. W celu zapoznania się z pełną ofertą oraz cennikiem, zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej lub naszego biura tłumaczeń mieszczącego się w Opolu przy ulicy Skrajnej 7. Na życzenie klienta dokonujemy bezpłatnej wyceny kosztu tłumaczenia. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lexpertise - Internetowe Biuro Tłumaczeń Przysięgłych i Specjalistycznych »

  LexpertISE to biuro tłumaczeń specjalizujące się w tłumaczeniach obsługiwanych przez Internet na ponad 30 języków. Wysoką jakość przekładu zapewniają doświadczeni tłumacze zawodowi oraz specjaliści różnych dziedzin. Tłumaczeniem umów prawnych oraz dokumentów urzędowych np. dokumentów koniecznych do rejestracji pojazdów, świadectw i dokumentów szkolnych, aktów stanu cywilnego, pozwoleń, certyfikatów itp. zajmują się tłumacze przysięgli. Zleć lub wyceń tłumaczenie swojego tekstu przez Internet. Zapłać on-line używając przelewu internetowego lub kartą kredytową. LexpertISE to krótkie terminy realizacji oraz przystępne ceny. Tłumaczenie przysięgłe możesz zlecić telefonicznie lub przez Internet. Dokument do tłumaczenia można wysłać e-mailem, a gotowe tłumaczenie przysięgłe (poświadczone przez tłumacza przysięgłego) otrzymasz pocztą lub kurierem. Rozliczenia tekstów zwykłych co 0,1 strony. Prześlij do nas swój tekst lub skan dokumentu, a do zwykle do kilkunastu minut otrzymasz wiążący koszt tłumaczenia. Zlecenia do tłumaczenia przez Internet przyjmujemy, wyceniamy i potwierdzamy przynajmniej do godziny 22.00. Możliwość samodzielnej wyceny kosztu tłumaczenia on-line. Biuro zapewnia bezwzględną poufność dokumentów oraz gwarancję jakości.

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia ekspresowe, tłumaczenia specjalistyczne »

  PROFESJONALNE TŁUMACZENIA - PRZYSIĘGŁE, PRAWNICZE i MEDYCZNE - LOKALIZACJA OPROGRAMOWANIA, STRON INTERNETOWYCH I MATERIAŁÓW MARKETINGOWYCH
  * Tłumaczenia z języka polskiego na język angielski
  * Tłumaczenia z języka angielskiego na język polski
  * Tłumaczenia z języka polskiego na język francuski
  * Tłumaczenia z języka francuskiego na język polski
  * Tłumaczenia z języka niemieckiego na język polski
  * Tłumaczenia z języka polskiego na język niemiecki
  * Tłumaczenia z języka polskiego na chiński
  * Tłumaczenia z języka włoskiego na język polski
  * Tłumaczenia z języka polskiego na język włoski
  * Tłumaczenia z języka hiszpańskiego na język polski
  * Tłumaczenia z języka polskiego na język hiszpański
  * Tłumaczenia z języka czeskiego na język polski
  * Tłumaczenia z języka polskiego na język czeski
  * Tłumaczenia z języka arabskiego na język polski
  * Tłumaczenia z języka polskiego na język arabski
  * tłumaczenia z języka polskiego na niderlandzki
  * Tłumaczenia z języka niderlandzkiego na polski
  * tłumaczenia z języka polskiego na japoński
  * Tłumaczenia z języka japońskiego na polski

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Alba Biuro Tłumaczeń Przysięgłych oraz Tłumaczenia angielski Łódź »

  Firma oferuje profesjonalne tłumaczenia przysięgłe dokumentów urzędowych, umów, kontraktów oraz opinii prawnych. Oferuje klientom tłumaczenia konsekutywne. Tłumaczenia ofert handlowych w formie pisemnej jak i ustnej. Naszymi klientami są kancelarie adwokackie, notarialne i radców prawnych.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego »

  Wykonuję tłumaczenia poświadczone dokumentów osobistych oraz umów cywilnoprawnych, a także tłumaczenia zwykłe tekstów o charakterze ogólnym. Oferuję możliwość wstępnej wyceny tekstu drogą mailową oraz przez telefon.

  Data dodania: 11 01 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »