Strony związane z hasłem: tłumaczenia angielski - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'tłumaczenia angielski':

1 · 2 · następna strona »
 • Tłumaczenia »

  Korekta tekstu to zadanie dla wykształconego filologa o specjalizacji edytorskiej. Usługi językowe są dziś szczególnie potrzebne, ponieważ świadomość językowej poprawności w społeczeństwie web 2.0 ciągle spada. Usługi językowe typu korekta tekstu, copywriting czy tłumaczenia są skierowane do instytucji, wydawnictw, a także firm prywatnych oczekujących wysokiej jakości tekstów. Realizujemy tłumaczenia z hiszpańskiego, angielskiego, czeskiego, niemieckiego i kilkunastu innych języków.

  Data dodania: 03 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Angielski Francuski »

  Biuro Easy Language Center, specjalizuje się w wykonywaniu profesjonalnych tłumaczeń z języka angielskiego i francuskiego. Nasza działalność skierowana jest do osób prywatnych, firm, instytucji i organizacji. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą ELC i konsultacji dotyczącej zlecenia. Można również wysłać do nas wiadomość e-mail w celu uzyskania bezpłatnej wyceny. Każdy projekt realizowany jest z maksymalną starannością.

  Data dodania: 08 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Trans-Lex - Agencja Tłumaczeń Specjalistycznych, Warszawa »

  Firma Trans-Lex działa od 1991 roku. Oferujemy usługi na tłumaczenia pisemne i ustne we wszystkich dziedzinach. Tłumaczenia pisemne - specjalistyczne, literackie, strony WWW, lokalizacja oprogramowania, tłumaczenia uwierzytelnione (przysięgłe). Tłumaczenia ustne - konsekutywne, konferencyjne, symultaniczne (kabinowe, szeptane). Tłumaczenia są zgodne z normą ISO 9001:2008. Udzielamy pełnej gwarancji odnośnie jakości i terminowości. Zatrudniamy elitę tłumaczy zamieszkałych w kraju i za granicą.

  Data dodania: 29 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia »

  W naszym serwisie znajdziesz bezpłatną bazę ogłoszeń tłumaczy. Szukasz tłumacza przysięgłego lub potrzebujesz przetłumaczyć dokumenty? W serwisie e-tlumaczenia.edu.pl znajdziesz właściwego tłumacza w swoim mieście. Istnieje również możliwość zamieszczenia reklamy w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do odwiedzin oraz zamieszczania ogłoszeń w na naszej stronie.

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Petruk - biuro tłumaczeń technicznych »

  Biuro tłumaczeń PETRUK to najwyższej jakości tłumaczenia pisemne i ustne z wielu dziedzin techniki tj. budownictwo, przemysł maszynowy, kolejnictwo, informatyka, energetyka, tworzywa sztuczne, chemia i wiele innych. Oferujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe w dowolnym języku.
  Petruk to najlepsi tłumacze techniczni, terminologia branżowa, terminowość, konkurencyjne ceny, darmowe tłumaczenia próbne!
  Wykonujemy:
  - tłumaczenia dokumentacji technicznej
  - tłumaczenia NORM i dokumentacji SIWZ
  - tłumaczenia instrukcji obsługi
  - tłumaczenia kart charakterystyki
  - tłumaczenia opisów maszyn i urządzeń
  - tłumaczenia folderów, reklam i stron WWW.
  Asystujemy podczas instalacji i uruchamiania maszyn i urządzeń przemysłowych dla wszystkich gałęzi przemysłu ciężkiego i lekkiego. Ponadto wykonujemy tłumaczenia szkoleń językowych dla pracowników oraz kadry zarządzającej różnego stopnia i specjalizacji o profilu ogólnym i specjalistycznym (w tym operatorów maszyn, inżynierów, informatyków, dyrektorów, kierowników projektów).
  Tłumaczymy dokumentacje techniczne różnego rodzaju, karty bezpieczeństwa produktów, instrukcje obsługi urządzeń przemysłowych, normy ISO i PN, technicznych dokumentacji przetargowych (Specyfikacje istotnych warunków zamówienia) itp.
  Wykonujemy także tłumaczenia stron i sklepów internetowych oraz tłumaczenia techniczne przeznaczone do celów reklamy i marketingu.

  Data dodania: 18 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Meridium »

  Nowoczesne biuro tłumaczeń oferujące pełną gamę usług związanych z tłumaczeniami pisemnymi. Współpracujemy z najlepszymi tłumaczami w kraju, w tym tłumaczami przysięgłymi, a także tłumaczami spoza Polski. Oferta biura obejmuje: tłumaczenia zwykłe i przysięgłe, tłumaczenia specjalistyczne, tłumaczenia ekspresowe, opracowywanie wielojęzycznych projektów tłumaczeń, a także tłumaczenia stron www oraz tekstów przeznaczonych do publikacji.
  Wykonujemy tłumaczenia z zakresu nie tylko najbardziej popularnych języków takich jak angielski, niemiecki, francuski czy rosyjski, ale także języków rzadkich jak np. język węgierski, chorwacki, słoweński, litewski i łotewski.
  Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie w dziedzinie tłumaczeń, w połączeniu ze starannie dobranym zespołem współpracujących dla nas tłumaczy, są gwarancją profesjonalnie wykonywanych usług.
  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronach serwisu internetowego biura.

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia i szkolenia językowe dla firm »

  Oferujemy usługi w zakresie tłumaczeń \"zwykłych\" i poświadczonych (\"przysięgłych\"), pisemnych i ustnych (konsekutywnych, symultanicznych, a\'vista) z języka polskiego na angielski oraz z angielskiego na polski. Tłumaczymy teksty prawne (akty prawne, rozporządzenia, itp.), prawnicze (umowy cywilno-prawne, opinie prawne, dokumentacja, itp.), ekonomiczne (umowy handlowe, korespondencja, oferty, itp.), techniczne (dokumentacja, specyfikacje techniczne, instrukcje obsługi, itp.) humanistyczne (artykuły z zakresu językoznawstwa, itp.) oraz wiele innych.

  Organizujemy atrakcyjne, ciekawe oraz dobrze przygotowane szkolenia językowe z zakresu języka angielskiego (business English, legal English, practical English, kursy typu \"made-to-measure\") dla Klientów instytucjonalnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu organizacji oraz zarządzaniu procesem dydaktycznym potrafimy dopasować profil kursu do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Zapewniamy profesjonalne podejście oraz bezstresową atmosferę. Gwarantujemy pełną satysfakcję.
  ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Patryk Bartkiewicz »

  Oferuję tłumaczenia pisemne i ustne języka angielskiego. Specjalizuję się w tłumaczeniach technicznych, biznesowych i prawnych dla firm. Lokalizacja: Poznań. Usługi świadczę fachowo i terminowo dbając o wysoką jakość tłumaczenia.

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski »

  Strona internetowa tłumacza języka angielskiego – profesjonalisty i freelancera. W ofercie tłumaczeń znajdziesz między innymi tłumaczenia w trybie zwykłym, przyśpieszonym oraz ekspresowym. nOferuję tłumaczenie tekstów pochodzących ze wszystkich możliwych dziedzin. Tłumaczę między innymi proste teksty jak notatki, korespondencje, cv oraz listy motywacyjne. Podejmuję się również tłumaczeń specjalistycznych, często pracuję z tekstami medycznymi, prawniczymi, budowlanymi oraz innymi rodzajami tekstów naukowych, których tłumaczenie jest bardziej wymagające. Tłumaczę z języka angielskiego na polski oraz polskiego na angielski.nPosiadam wieloletnie doświadczenie w pracy jako tłumacz freelancer. Doświadczenie to jest jednym z podstawowych kryteriów charakteryzujących w tym zawodzie. Ukończone studia magisterskie na kierunku filologia angielska - specjalność tłumacz języka angielskiego, zapewniły mi doskonałe przygotowanie pod względem znajomości języka angielskiego a także praktycznego przygotowania do wykonywania zawodu tłumacza.nCo najważniejsze oferuję niezwykle konkurencyjne stawki. W mojej ofercie znajdziesz tylko tanie lub nawet najtańsze tłumaczenia. Zawsze warto zapytać o cenę, ponieważ oferuję ekspresową oraz niezobowiązującą wycenę tłumaczonego tekstu.nZapraszam na stronę, na której dowiesz się więcej oraz skontaktujesz się z profesjonalnym tłumaczem języka angielskiego.

  Data dodania: 01 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lingualab - tłumaczenia ustne, pisemne, przysięgłe »

  Lingua Lab to profesjonalne biuro tłumaczeń z pasją do języków obcych i ogromnym doświadczeniem. Zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie tłumaczeń pisemnych (zwykłych i przysięgłych) oraz ustnych (konsekutywnych i symultanicznych, wraz z obsługą techniczną) w zakresie wszystkich języków europejskich oraz azjatyckich i arabskich. Tłumaczy z języka obcego na ojczysty język tłumacza. Wśród dziedzin, w jakich się specjalizuje, odnaleźć można tłumaczenia dokumentacji, tłumaczenia techniczne, IT i multimedialne, tłumaczenia z zakresu szeroko rozumianego przemysłu, tłumaczenia medyczne, farmaceutyczne, biotechnologiczne, a także wiele innych z dziesiątek różnych branż biznesu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Alba Biuro Tłumaczeń Przysięgłych oraz Tłumaczenia angielski Łódź »

  Firma oferuje profesjonalne tłumaczenia przysięgłe dokumentów urzędowych, umów, kontraktów oraz opinii prawnych. Oferuje klientom tłumaczenia konsekutywne. Tłumaczenia ofert handlowych w formie pisemnej jak i ustnej. Naszymi klientami są kancelarie adwokackie, notarialne i radców prawnych.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Vestigo w Poznaniu »

  Realizujemy: tłumaczenia z oraz na język angielski, francuski, włoski, literatury polsko i obcojęzycznej, tłumaczenia ustne podczas organizacji imprez okolicznościowych, targów, polowań, spotkań biznesowych, dokumentacji biurowej, dokumentów firmowych, analizę specyfikacji istotnych warunków zamówienia dla ofert przetargowych w tym przygotowanie niezbędnych formularzy, korepetycje dla każdego poziomu zaawansowania dla dzieci, młodzieży i dorosłych, korepetycje z przedmiotów szkolnych, pomoc przy pisaniu prac w tym także korekta prac (również on-line), przygotowanie do egzaminów, certyfikatów oraz matury.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe »

  Biuro Tłumaczeń Alpha proponuje usługi w zakresie wykonywania tłumaczeń ustnych w wielu kombinacjach językowych. Nasza propozycja obejmuje zasięgiem całą Polskę. Współpracujemy także z klientami zagranicznymi. Prowadzimy tłumaczenia z różnych dziedzin. Tłumaczymy zarówno teksty zwykłe, jak i specjalistyczne. Dotychczasowe doświadczenia Biura Tłumaczeń Alpha w zakresie współpracy z firmami, organizacjami i osobami fizycznymi mówią o naszym profesjonalizmie i niezawodności.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz języka angielskiego »

  Podstawową różnicą pomiędzy naszymi uslugami tłumaczeniowymi a tysiącami innych, jest fakt, że cały proces tłumaczenia przebiega bezpośrednio pomiędzy tłumaczem, a klientem. Daje to możliwość utrzymania kontroli nad tłumaczeniem, ułatwia kontakt w przypadku pytań lub wątpliwości oraz równoważne jest z tym, że pomijając pośredników skracamy czas tłumaczenia i jego koszt. Tłumaczenia na angielski czy z angielskiego często wykonywane są z dnia na dzień lub jeszcze w ciągu tego samego dnia. Istotnym jest również fakt, że są one wykonywane przez osobę posiadającą wykształcenie i doświadczenie w tym kierunku. Dzięki temu można być pewnym, że na język docelowy zostanie przełożony sens naszego dokumentu, a nie tylko tekst. Oprócz wysokiej jakości merytorycznej oferujemy wysoką jakość stylistyczną, więc mogą być Państwo pewni, że tekst będzie się czytał jak tekst napisany w języku źródłowym. Ważnym jest również zachowanie fachowej terminologii w przypadku tłumaczeń technicznych. Doskonale zdajemy sobie sprawę o możliwych następstwach rozbieżności w tłumaczeniach dlatego nasze teksty są wielokrotnie sprawdzane przed odesłaniem do klienta. Skontaktuj się już dzisiaj z nami przez formularz darmowej wyceny zamieszczony na stronie, aby otrzymać wycenę (najczęściej w przeciągu kilku do kilkunastu minut jeśli dokument wysłany jest podczas naszych godzin pracy). Jeśli wymagają Państwo tłumaczenia ekspresowego tłumaczenie może zostać rozpoczęte minuty po zaakceptowaniu warunków współpracy.

  Data dodania: 05 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Warszawa - Hermeneus »

  Biuro Tłumaczeń Hermeneus specjalizuje się między innymi w tłumaczeniach ustnych i pisemnych z języka angielskiego. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego biura do wykonania tłumaczeń z języka angielskiego to jest odpowiednie miejsce! Hermeneus zatrudnia najlepszych tłumaczy języka angielskiego. Zapoznaj się z naszą atrakcyjną ofertą usług tłumaczeniowych.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski »

  Od początku swojej działalności zajmujemy się obsługą firm, instytucji oraz osób prywatnych w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych języka angielskiego. Oferujemy przekłady tekstów z zakresu prawa, finansów, marketingu, reklamy, turystki, gastronomii, ekonomii, edukacji, techniki, mechaniki, motoryzacji oraz medycyny. Siedzibą firmy jest Kraków.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Widecom »

  Biuro Tłumaczeń Widecom - Warszawa. Biuro tłumaczeń zaprasza do współpracy firmy i klientów indywidualnych. Profesjonalne tłumaczenia dokumentów, pism i filmów. Tłumaczenia, tłumaczenia angielski, tłumacz, tłumacz angielski, tłumacz Warszawa, tłumaczenie filmów, tłumaczenia język angielski, tłumacz język angielski, tłumacz angielskiego. Tłumacz j. angielskiego Warszawa.

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie rosyjski - angielski »

  Rekel Design świadczy usługi tłumaczenia pisemnego i ustnego. Tłumaczymy bardzo dużo języków między innymi angielski, francuski, czeski, duński. Oprócz tego oferujemy tłumaczenia: przysięgłe, dokumentów samochodowych, witryn internetowych oraz inne. Firma Rekel Design to szybka realizacja celów oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia »

  100 Agencja Tłumaczeń to miejsce, gdzie wyselekcjonowani tłumacze z wysokimi kwalifikacjami i doświadczeniem przetłumaczą praktycznie każdy rodzaj tekstu z prawie wszystkich języków świata. Tłumaczenia naukowe, ekonomiczne, informatyczne, prawnicze, techniczne, budowlane, turystyczne, popularno-naukowe, medyczne, farmaceutyczne oraz inne. Kompleksowe usługi skutecznych i doskonałej jakości tłumaczeń zapewniają tłumacze, którzy mają wieloletnie doświadczenie i zapewnią najwyższą jakość tłumaczeń.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły angielskiego Aleksandra Adamowicz »

  Firma zajmuje się tłumaczeniami: z polskiego na angielski (także przysięgłe) i hiszpański oraz z angielskiego (także przysięgłe) i hiszpańskiego na polski. Oferta obejmuje tłumaczenia pisemne i ustne. We współpracy z klientami oferuję doświadczenie, profesjonalizm, pełną dyskrecję i wiarygodność. Specjalizuję się w tłumaczeniach prawniczych, biznesowych i medycznych. Wykonuję również tłumaczenia techniczne. W przypadku tłumaczeń pisemnych termin wykonania ustalam po zapoznaniu się z tekstem źródłowym. Tłumaczenia ustne na terenie województwa śląskiego - po zaakcetowaniu zlecenia.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »