Strony związane z hasłem: tłumaczenia - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'tłumaczenia':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • Tłumacz niemieckiego - GerMedia »

  Firma oferuje profesjonalne usługi tłumaczeń pisemnych w zakresie języka niemieckiego. Ger-Media specjalizuje się w tłumaczeniach z takich dziedzin jak nauki społeczne (polityka, socjologia, prawo), technika (parkiety, wykładziny podłogowe) oraz IT (informatyka, sklepy internetowe). W ofercie Ger-Media znajduje się również szeroki zakres usług w odniesieniu do stron internetowych. W ramach tej usługi firma proponuje tłumaczenie stron internetowych, copywriting w języku niemiecki, optymalizację oraz reklamę stron pod kątem niemieckojęzycznych wyszukiwarek oraz niemieckich i austriackich użytkowników.

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Sennik »

  Sennik - znaczenie snów. Tłumaczenie najczęściej spotykanych marzeń sennych. W każdym śnie są przedmioty lub symbole powtarzające się i właśnie ten sennik próbuje nam wyjaśnić co oznaczają te symbole. W senniku także smsy na dobranoc, smy na dzień dobry.

  Data dodania: 05 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje »

  Pogotowie edukacyjne to serwis edukacyjny umożliwiający dodanie zupełnie za darmo ogłoszeń edukacyjnych, dotyczących pisania prac, tłumaczeń oraz oczywiście korepetycji.

  Wszystkie ogłoszenia są moderowane.

  Istnieje możliwość umieszczenia darmowej reklamy ośrodka szkoleniowego, firmy zajmującej się tłumaczeniami czy szkoły językowej.

  Data dodania: 05 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia - Darmowe ogłoszenia »

  Serwis e-Tlumacze.net to baza darmowych ogłoszeń tłumaczy oraz biur tłumaczeń w Polsce.

  Na stronie istnieje możliwość sprawdzenia opinii dotychczasowych klientów tłumaczy, co ułatwia wybór zleceniobiorcy. Baza liczy już ponad 1000 ofert z kilkudziesięciu języków.

  Data dodania: 26 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Internetowe Centrum Tłumaczeń TRANS-LING »

  Internetowe Centrum Tłumaczeń TRANS-LING na swej stronie www.trans-ling.pl oferuje tłumaczenia językowe, które realizowane są przy zastosowaniu nowoczesnych, internetowych środków komunikacji: poczty elektronicznej (e-mail) i komunikatorów. Prośbę o bezpłatną wycenę wraz z załączonym tekstem przesyłają nam Państwo na adres info@trans-ling.pl a w razie zamówienia przetłumaczony tekst odsyłamy tą samą drogą. Oczywiście istnieje też możliwość komunikowania się w sposób tradycyjny za pomocą telefonu (+48 880 266 111, +48 880 266 333) lub zwykłej poczty. W Cenniku znajdą Państwo nasze aktualne stawki. Wyceny usług niestandardowych (jak HTML lub DTP) dokonujemy każdorazowo w sposób indywidualny. Udzielamy także korepetycji z języków obcych.

  Data dodania: 01 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Advance Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych »

  Dzięki naszym wykwalifikowanym i doświadczonym tłumaczom jesteśmy w stanie przetłumaczyć wszystko, a tym samym sprostać Państwa najtrudniejszym wyzwaniom.
  Współpracujemy z licznym gronem tłumaczy z całej Polski. Świadczymy usługi na terenie Polski jak i za granicą zarówno dla podmiotów prawnych,
  klientów takich jak sądy, jednostki gospodarcze, kancelarie prawne itp. jak również dla osób prywatnych.

  Oferujemy Klientom szeroki zakres:
  tłumaczeń ustnych - tłumaczenia konsekutywne, symultaniczne i przysięgłe;
  pisemnych- tłumaczenia specjalistyczne, przysięgłe i zwykłe.
  W atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 03 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Szkoleń Językowych LEVEL »


  Strona firmowa. Działalność CSJ Level to:

  - szkolenia językowe dla firm i instytucji - wszystkie języki obce oraz polski dla obcokrajowców,
  - tłumaczenia ustne i pisemne, zwykłe i przysięgłe,
  - szkolenia z Technik Efektywnego Uczenia się,
  - szkolenia z Korespondencji i Retoryki Biznesu.

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Art of Translation / Babel »

  Tłumaczenia ustne i pisemne (zwykłe, przysięgłe, specjalistyczne). Weryfikacja tekstów.

  Pomoc osobom prywatnym: tłumaczenia w urzędach, u notariusza, prawnika, świadectw, dokumentów samochodowych.

  Kompleksowa obsługa biznesu.

  Data dodania: 19 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studio Komplet - strony internetowe, tworzenie i projektowane stron www »

  Jeśli jesteś właścicielem firmy, przedsiębiorstwa lub jesteś osobą prywatną i chcesz zwiększyć popularność Twojego przedsięwzięcia i/lub pozyskać nowych klientów, to dobrze trafiłeś. W dzisiejszych czasach Internet jest błyskawicznym i najszybszym źródłem informacji, dlatego strona internetowa w znaczącym stopniu przyczynia się do sukcesów każdej firmy. Jeśli nie posiadasz strony internetowej lub chcesz odnowić już istniejącą, to chcemy Ci zaproponować współpracę.

  Data dodania: 20 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacze i tłumaczenia »

  Jeśli chcesz zostać tłumaczem, przekonaj się na czym polega praca tłumacza i dowiedz się dlaczego zostanie tłumaczem nie jest takie proste. Jeśli zastanawiasz się nad sensem nauki języka obcego możesz dowiedzieć się czy warto się go uczyć i czy ewentualne zostanie tłumaczem w przyszłości będzie opłacalne.

  Data dodania: 25 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Wrocław »

  Tłumaczenia to dzisiaj niezwykle często poszukiwana usługa. To nie dziwi ponieważ przedsiębiorcy mają coraz więcej zagranicznych kontrahentów. To niesie ze sobą potrzebę tłumaczenia oferty, dokumentów i wszelkich innych pism. Dzięki biurom tłumaczeń jest to proste i wygodne.

  Data dodania: 27 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac - ogłoszenia »

  W serwisie znajdziesz darmową bazę ogłoszeń o pisanie prac, korepetycje, tłumaczenia. Istnieje możliwość zamieszczenia płatnych ogłoszeń wyróżnionych, które emitowane są na stronie głównej serwisu w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do odwiedzin oraz dodawania ogłoszeń.

  Data dodania: 27 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Trans-Lex - Agencja Tłumaczeń Specjalistycznych, Warszawa »

  Firma Trans-Lex działa od 1991 roku. Oferujemy usługi na tłumaczenia pisemne i ustne we wszystkich dziedzinach. Tłumaczenia pisemne - specjalistyczne, literackie, strony WWW, lokalizacja oprogramowania, tłumaczenia uwierzytelnione (przysięgłe). Tłumaczenia ustne - konsekutywne, konferencyjne, symultaniczne (kabinowe, szeptane). Tłumaczenia są zgodne z normą ISO 9001:2008. Udzielamy pełnej gwarancji odnośnie jakości i terminowości. Zatrudniamy elitę tłumaczy zamieszkałych w kraju i za granicą.

  Data dodania: 29 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs języka polskiego »

  Opisywana szkoła językowa w swojej ofercie posiada cieszący się dużym zainteresowaniem kurs języka polskiego. Kursy te prowadzone są od wielu lat, a zatem szkoła posiada duże doświadczenie w nauczaniu języka polskiego. Kadra nauczycielska posiada odpowiednie przygotowanie do prowadzenia kursów języka polskiego, między innymi dzięki ukończeniu podyplomowych studiów przygotowujących do nauki obcokrajowców. Ciekawe metody aktywizacyjne pozwalają na szybką i przyjemną naukę języka. Kurs języka polskiego prowadzony w Katowickiej szkole językowej, w bardzo dobrym stopniu przygotowuje obcokrajowców do życia w naszym kraju. Omawiany kurs języka polskiego oferowany jest w kilku opcjach. Pierwsza opcja, to całoroczny kurs, który kierowany jest głównie dla cudzoziemców studiujących, bądź pracujących w Polsce. Kursanci uczą się pisać, czytać oraz rozumienia ze słuchu. Inną opcją, jest letni kurs języka polskiego z którego mogą skorzystać np. miłośnicy naszego kraju spędzający wakacje w Polsce. Podczas kursów wykorzystywanych jest wiele materiałów dydaktycznych. Istnieje również możliwość indywidualnych lekcji. W ich ramach prowadzone są kursy z obsługi różnego rodzaju programów komputerowych, a także rozmowy z native-speakerami. Także jeśli jesteś obcokrajowcem i zamierzasz podjąć pracę lub studia w naszym kraju, albo po prostu jesteś ciekawy naszego języka i kultury, to skorzystaj z atrakcyjnej oferty biura tłumaczeń które znajduje się w Katowicach.

  Data dodania: 10 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz języka niemieckiego »

  Tłumacz języka niemieckiego Traduko oferuje szerokie usługi w zakresie tłumaczeń zwykłych i specjalistycznych, z i na język niemiecki. Zapewniamy wysoką jakość tłumaczenia, terminową realizację zleceń, konkurencyjne ceny, absolutną poufność dokumentów i informacji. Przekazywane zwrotnie tłumaczenia posiadają pełen skład DTP; innymi słowy dostają Państwo przetłumaczony tekst w układzie graficznym wysoce zbliżonym lub wręcz identycznym z oryginałem.
  Specjalistyczne oprogramowanie, które wykorzystujemy gwarantuje zachowanie spójności każdego zlecenia. Tłumaczymy z zachowaniem wysokich standardów jakościowych teksty takie jak: teksty prawnicze, umowy prawne, dokumentację przetargową, oferty handlowe, prospekty, instrukcje, dokumentacje techniczną, handlową i finansową itd.
  Celem dla nas priorytetowym jest zagwarantowanie Państwu profesjonalnej oraz szybkiej obsługi w zakresie usług tłumaczeniowych.

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia medyczne »

  Wykonujemy tłumaczenia medyczne, farmaceutyczne, tłumaczenia badań klinicznych, specyfikacji leków i szczepionek, dokumentacji do rejestracji leków. Mamy w ofercie tłumaczenia pisemne, ustne, przysięgłe, ekspresowe, konferencyjne, symultaniczne i konsekutywne, uwierzytelnione. Siedziba Kraków

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Warszawa ITG »

  ITG – międzynarodowe biuro tłumaczeń, kompleksowa oferta tłumaczeń przysięgłych i zwykłych. Obsługa korporacji.Misją ITG jest świadczenie kompleksowych usług tłumaczeniowych przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.nnNasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm krajowych, międzynarodowych oraz instytucji specjalistycznych.nnCelem ITG jest indywidualne traktowanie każdego klienta oraz wspomaganie działalności organizacji globalnych w komunikacji z rynkami lokalnymi poprzez świadczenie usług tłumaczeniowych. Jakość wykonywanych usług pozostaje zawsze naszym nadrzędnym celem.

  Data dodania: 26 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia - język niemiecki »

  Tłumaczenia pisemne i ustne, zwykłe i specjalistyczne z języka niemieckiego na polski i odwrotnie - teksty prawnicze, ekonomiczne, medyczne, farmaceutyczne, chemiczne, reklamowe, turystyczne, strony internetowe, korespondencja handlowa, językoznawstwo i wiele innych.

  Data dodania: 01 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia »

  W naszym serwisie znajdziesz bezpłatną bazę ogłoszeń tłumaczy. Szukasz tłumacza przysięgłego lub potrzebujesz przetłumaczyć dokumenty? W serwisie e-tlumaczenia.edu.pl znajdziesz właściwego tłumacza w swoim mieście. Istnieje również możliwość zamieszczenia reklamy w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do odwiedzin oraz zamieszczania ogłoszeń w na naszej stronie.

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia - niemiecki, angielski, holenderski, tłumaczenie pisemne i ustne »

  Tłumaczenia z j. niemieckiego, angielskiego i holenderskiego stanowią podstawę oferty firmy 3t. Od 3 lat funkcjonujemy na rynku jako internetowe biuro tłumaczeń, które specjalizuje się w wymienionych języków obcych. Siedziba naszego biura znajduje się we Wrocławiu. Doświadczenie naszych tłumaczy pozwala nam podejmowania się tłumaczenia dokumentów z wielu różnych dziedzin.Najczęściej wykonywane przez nas rodzaje zleceń * tłumaczenie ofert handlowych; (oferty firm, teksty reklamowe)n * tłumaczenie stron internetowych; (serwisy kierowane na rynki zagraniczne)tłumaczenie tekstów technicznych / specjalistycznych (głównie dla fabryk w Polsce i za granicą)n * tłumaczenia prawne; (umowy, kontrakty, pisma procesowe, oficjalne oferty)3t - tłumaczenian * tłumaczenia ekonomiczne; (dla portal i czasopism)n * tłumaczenia medyczne (dla potrzeb prac naukowych)n * tłumaczenie instrukcji;nn Wykonujemy tłumaczenia pisemne i ustne (konsekutywne) zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Powierzone nam prace wykonywane są przez doświadczonych tłumaczy, z których każdy ma swoje ulubione dziedziny. Zlecając u nas tłumaczenie możecie Państwo być jakości. Na życzenie naszych klientów zachowujemy formę tłumaczonego dokumentu.nn nOferujemy tłumaczenia w następujących parach językowych:n * j. niemiecki – j. polskin * j. angielski – j. polskim * j. holenderski – j. polski

  Data dodania: 09 03 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »