Strony związane z hasłem: tokarki - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'tokarki':

 • Eurometal.com.pl »

  Firma Eurometal Sp. z o.o. zajmują się sprzedażą specjalistycznych obrabiarek do metalu. od maszyn konwencjonalnych, przez ciężkie maszyny po maszyny CNC. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Do sprzedawanych maszyn zapewniamy profesjonalna opiekę serwisową gwarancyjną .

  Data dodania: 09 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • TOP.NOM Zaprasza »

  Domeną działalności naszej firmy jest produkcja, sprzedaż oraz serwis obrabiarek. Obrabiarki, jakie Państwu dostarczamy to szeroki wachlarz najwyższej jakości maszyn, od tokarek poprzez wiertarki, frezarki i przecinarki.

  Data dodania: 21 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strona użytkowników obrabiarek Mazak »

  Yamazaki Mazak Central Europe o/Polska jest częścią wydzielonej struktury obsługującej młode rynki środkowej Europy w branży obróbki skrawaniem. Rosnący popyt na wysokoprecyzyjne obrabiarki w tej części kontynentu sprawił, że koncern Mazak zdecydował się rozszerzyć swoją sieć wsparcia technicznego, zapewniając swoim klientom możliwość uzyskania pomocy w lokalnym języku.
  Zajmujemy się zarówno sprzedażą nowych obrabiarek poprzez naszego przedstawiciela handlowego, firmę Metal Team, jak również prowadzimy bieżący serwis nad wszystkimi produktami Mazak.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka Skrawaniem Kerm-Plus »

  P.P.H.U “KERM-PLUS” świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianej obróbki metali. Podstawowym profilem działalności jest obróbka skrawaniem, jednak zajmujemy się również obróbką plastyczną metali, spawaniem oraz lutowaniem metali nieżelaznych. W zakresie obróbki skrawaniem możemy zaproponować: toczenie, frezowanie wiercenie, gwintowanie na obrabiarkach sterowanych numerycznie w zakresie średnic detalu do Ø 630 mm i długości 1000 mm. W naszym parku maszynowym posiadamy wielofunkcyjne centrum tokarsko-frezarskie OKUMA MULTUS B 300 W pozwalające na obróbkę bardzo skomplikowanych kształtów o dokładności do 0,01mm.

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • TBI Technology - obrabiarki cnc, tokarki cnc, szkolenia, sprzedaż »

  TBI Technology jest firmą działającą na rynku nowoczesnych technologii, zajmującą się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań w zakresie obróbki skrawaniem.

  Oferujemy rozwiązania technologiczne począwszy od dostarczania obrabiarek CNC, doboru narzędzi do obróbki, po komputerowe systemy CAD/CAM wspomagające wytwarzanie. Ponadto świadczymy takie usługi jak: serwis oraz modernizacje maszyn CNC, usługi obróbki skrawaniem, szkolenia w zakresie obsługi obrabiarek CNC, szkolenia CAD/CAM.

  Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym i serwisowym następujących producentów obrabiarek marki: AUERBACH, SAFOP, SPINNER. Proces produkcji wspomagają również oferowane przez nas rozwiązania PLM, system CATIA, ENOVIA oraz DELMIA - firmy Dassault Systemes

  Od 2010 roku firma TBI wprowadziła do oferty obrabiarki pod własną marką, przy współpracy własnych konstruktorów, produkowane w największych zakładach obrabiarkowych na Tajwanie, zapewniając pełną opiekę techniczną i serwisową oraz przejmując zobowiązania z tytułu gwarancji i rękojmi. Urządzenia opatrzone są znakiem CE oraz produkowane na bazie najlepszych komponentów znanych europejskich producentów podzespołów obrabiarek.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny i prasy hydrauliczne do obróbki metalu »

  Firma Maqstock zajmuje się dostawą i serwisowaniem urządzeń do obróbki plastycznej metali, posiadamy szeroką ofertę pras hydraulicznych o różnych konstrukcjach, giętarki do rur i profili, prasy hydrauliczne krawędziowe, gilotyny hydrauliczne do cięcia blach, maszyny do produkcji elementów dla kowalstwa artystycznego, maszyny do obróbki skrawaniem (tokarki, frezarki, dłutownice) maszyny do obróbki aluminium i stolarki budowlanej oraz wiele innych rodzajów maszyn przeznaczonych do małych, średnich i dużych zakładów produkcyjnych.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tokarki »

  Stronę tą stworzyłem w celu podzielenia się informacjami oraz ciekawostkami odnośnie mojego hobby jakim jest obróbka metalu. Na blogu zamieszczam wpisy ze specjalistycznymi poradami obsługi poszczególnych maszyn oraz metod obrabiania metalu. Znajdziesz tutaj również moje recenzje o poszczególnych typach tokarek oraz frezarek. Zapraszam gorąco.

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tokarki uniwersalne »

  Tokarki to obrabiarki konwencjonalne i urządzenia sterowane numerycznie, tak zwane maszyny CNC. Maszyneria opisuje tokarki uniwersalne, umożliwiające nacinanie gwintów metrycznych, modułowych, calowych i diametral-pitch. Znajdują się tu także informacje o tym, co sprawia, że tokarki uniwersalne mają szeroki zakres zastosowania do obrabiania przedmiotów metalowych, stalowych, żeliwnych, zarówno w procesach obróbki zgrubnej, jak i dokładniejszej – przy wykonywaniu której niezbędne jest wykorzystanie specjalistycznego wyposażenia maszyny.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne maszyny do obróbki plastycznej blachy. »

  Firma BH DMT Maszyny - specjalizuje się w sprzedaży oraz serwisie maszyn do obróbki plastycznej metali. Oferuje bogato wyposażone urządzenia, w standardzie i na specjalne zamówienie. Każdy harmonogram finansowy jest ustalany indywidualnie i dopasowany do potrzeb i możliwości Leasingobiorców. Znajdziesz u nas wszystkie niezbędne urządzenia CNC i NC. Służymy fachowym doradztwem oraz szerokim wachlarzem maszyn. Dysponujemy wykwalifikowanym i przeszkolonym personelem serwisowym. Wszystkie obrabiarki CNC oparte są na oprogramowaniu stworzonym przez naszych specjalistów. Oprogramowanie może być indywidualnie dostosowane do potrzeb klienta. W ofercie znajdziecie Państwo m.in: * prasy krawędziowe * nożyce gilotynowe * prasy mimośrodowe * zwijarki do blach * tokarki uniwersalne * wykrawarki CNC * linie do profili * linie technologiczne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy która znajduje się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 25 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wiertarki frezarki - Maszynoznawstwo »

  Maszynoznawstwo to firma zajmująca się dystrubucją produktów marki Bernardo. Jako dyrtybutor austryjackich produktów Maszynoznawstwo występuję na polskim rynku od 4 lat. Jako marka o światowym zasięgu, dociera to ponad 20 krajów i stale poszerza sieć dystrybucji. W ofercie posiadamy między innymi frezarki do drewna, frezarki do metalu, giętarki do blachy, giętarki do rur, kruszarki do tworzyw, wiertarki kolumnowe i wtryskarki. Sprawdź naszą stronę internetową www.maszynoznawstwo.pl

  Data dodania: 20 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wierła »

  Firma Otelo jest międzynarodowym sklepem narzędziowym który dostarcza zamówione produkty do 48 godzin. Polska siedziba firmy mieści się w Zawierciu.
  Firma Otelo ma w swoim asortymencie prawie 70 000 produktów, a wśród nich wysokiej jakości frezy, wiertła oraz płytki skrawające. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w razie pytań o kontakt z naszym działem technicznym który z chęcią odpowie na wszystkie Państwa pytania.

  Data dodania: 22 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny CNC - richo.pl »

  W RICHO Polska zajmujemy się sprzedażą, serwisem oraz modernizacją maszyn, które są przeznaczone do obróbki metali, ale także narzędzi do obróbki skrawaniem. Ponadto prowadzimy specjalistyczne szkolenia dla operatorów. Jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze frezarki, tokarki, szlifierki, a także manipulatory na polskim rynku. Więcej o obrabiarkach CNC i reszcie znajdziecie Państwo pod adresem www.Richo.pl.

  Data dodania: 02 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Mdt.net.pl »

  Osoby zainteresowane doskonałymi obrabiarkami numerycznymi zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Jesteśmy importerem tego typu urządzeń na naszym rynku i gwarantujemy dla klientów dostęp do perfekcyjnie zorganizowanego sprzętu. Proponujemy Wam obrabiarki między innymi prosto z Tajwanu, gdzie działają najlepsze firmy zajmujące się produkcją tego sprzętu i wykonuje się tych urządzeń najwięcej.

  Data dodania: 14 03 2017 · szczegóły wpisu »