Strony związane z hasłem: trampolina ogrodowa - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'trampolina ogrodowa':

 • Hurtownia trampolin ogrodowych »

  TrampolinyFuntek to sklep internetowysprzedający trampoliny ogrodowe firmy FuntekUSA. Jest to wysokiej klast sprzęt, który będzie służył bardzo długo. Wewnętrzna siatka użyta w trampolinach dostępnych w ofercie, to użyteczne rozwiązanie, zapewniające bezpieczeństwo. Zapobiega dostaniu się stóp pomiędzy sprężyny oraz uniemożliwi uderzenie o ramiona stelażu. Poza tym, w trampolinach firmy FuntekUSA stosuje się wiele ciekawych rozwiązań. Stabilna podstawa, czyli cztery nogi w kształcie litery „U” dodatkowo wzmocnione stabilizatorami, czy użycie mocnych zacisków zamiast spawów, to tylko niektóre udogodnienia techniczne tej firmy. W ofercie sklepu TrampolinyFuntek dostępne są trampoliny w różnych wymiarach: 244 cm, 305 cm i 366 cm średnicy. Wszystkie trampoliny są objęte dwuletnią gwarancją, a do tego, na stelaż udzielana jest dziesięcioletnia gwarancja. Kupując dowolną trampolinę ze sklepu TrampolinyFuntek - wysyłka kurierem za darmo. Ewentualne pytania można kierować pod numer infolinii dostępnej na stronie internetowej sklepu.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Trampoliny z siatką »

  Trampolina-z-siatka to sklep internetowy zarządzany przez firmę Global (Gdynia). Na witrynie www sklepu można kupić różnego rodzaju trampoliny od cenionych producentów - FuntekUSA i Neo-Sport. Pełna propozycja daje możliwość wyboru odpowiedniego produktu. Cena rośnie/maleje wraz z średnicą trampolin. Bezpieczeństwo jest ważne, dlatego w ofercie sklepu Trampolina-z-siatka znajdują się 2 modele trampolin z siatką. Trampolina z siatką wewnętrzną oferuje większe bezpieczeństwo użytkownika trampoliny. Natomiast trampolina z siatką zewnętrzną zabezpieczy przed upadkiem z trampoliny na ziemię oraz oferuje większą przestrzeń. Kiedy zależy nam na wysokiej jakości, profesjonalnym sprzęcie, odpowiedzią mogą być trampoliny Funtek. Cechują je solidne sprężyny oraz cztery podwójne nogi ze specjalnymi stabilizatorami. Na witrynie sklepu znajdą Państwo produkt dopasowany do potrzeb. W razie ewentualnych wątpliwości mogą Państwo telefonicznie lub mailowo skontaktować się z pracownikami sklepu.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Trampoliny dla dzieci »

  Sklep internetowy z trampolinami ogrodowymi z siatką dla dzieci jak i dorosłych. W ofercie znajduje się wiele modeli trampolin z siatką zewnętrzną jak i wewnętrzną. Zadowolenie klientów jest głównym celem pracowników sklepu! Wszystkie produkty są bardzo wysokiej jakości, posiadają kilkuletnią gwarancję. Zaletą sklepu jest błyskawiczna wysyłka trampolin nawet w szczycie sezonu. W ofercie znajdują się jedyne w Polsce trampoliny z grami w klasy, które zostały opatentowane na terenie całej Unii Europejskiej. Sprzedawcy w sklepie zawsze służą profesjonalną pomocą i doradztwem w zakresie wyboru najbardziej optymalnej trampoliny. Sklep gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanych produktów o czym świadczą posiadane certyfikaty jakości.

  Data dodania: 14 03 2017 · szczegóły wpisu »