Strony związane z hasłem: transport hds - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'transport hds':

 • MIBOR - Transport HDS »

  Główne profile usług firmy:
  * Transport HDS,
  * Transport kontenerów,
  * Transport specjalistyczny,
  * Transport materiałów niebezpiecznych ADR,
  * Transport maszyn,
  * Transport ponad gabarytowy
  * Dowóz żwiru, piasku i ziemi
  * Prace ziemne
  * Serwis samochodów ciężarowych i maszyn budowlanych

  Posiadamy wszystkie certyfikaty i pozwolenia niezbędne do świadczenia naszych usług.

  Zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 16 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Transport Ciężarowy - Wywóz Gruzu - Gabara Łódź »

  Nasza Firma zajmuje się transportem ciężarowym w Łodzi i okręgu łódzkim. Firma w szczególności zajmuje się transportem HDS, wywozem liści, wywozem śniegu, wywozem gruzu czy też innych odpadów budowlanych. Konkurencyjne ceny sprawiają że zainteresowanie naszą ofertą wzrasta z każdym rokiem. W okręgu łódzkim i w Łodzi jesteśmy jedną z niewielu firm dysponujących tak szeroką ofertą i takimi możliwościami technicznymi. Serdecznie zapraszamy do współpracy!!!

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • EKOSKLAD przedsiębiorstwo komunalne »

  Firma Ekoskład od wielu lat działa na terenie Aleksandrowa Kujawskiego oraz w okolicach, trudniąc się przede wszystkim wywozem nieczystości komunalnych. Nasza oferta obejmuje więc, na przykład: odbiór śmieci, segregację śmieci, składowanie oraz recycling materiałów komunalnych, wywóz odpadów komunalnych. Odpowiadając na aktualne potrzeby rynku, postanowiliśmy zająć się także realizowaniem innych zadań: zimowym utrzymaniem dróg (między innymi odśnieżanie, posypywanie piaskiem oraz solą), wycinką drzew, przyjmowaniem odpadów budowlanych, sprzedażą piasku i żwiru, robotami ziemnymi (usługi minikoparką), transportem HDS (transport maszyn, materiałów sypkich i materiałów budowlanych, przewóz kontenerów), a także hodowlą choinek. Szczegółowe informacje na temat naszej oferty można znaleźć, odwiedzając naszą stronę internetową.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • JWtransport.PL - Transport Kraków, Śląsk, Wrocław »

  JW Transport to firma specjalizująca się w świadczeniu usług transportowych, a szczególnie w transporcie ponadgabarytowym. Świadczymy także transport HDS. Działamy na terenie całego kraju, zgodnie z potrzebami naszych Klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, angażując do jego wykonania profesjonalnie przygotowaną kadrę pracowników.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Transport kontenerów hds, usługi hds »

  Aktywność w biznesie to w aktualnych czasach zwykle konieczność bycia mobilnym na obszarze konkretnego regionu lub całego kraju. Z takiego właśnie powodu firmy szukają niezwykle często usług takich jak transportowanie i ustawianie kontenerów, baraków lub maszyn. Należy więc zwykle mieć dokładne namiary na firmy usługowe jakie zajmą się taką komunikacją i realizują zlecenia błyskawicznie. Oczywiście dziś mamy całą gamę takich ogłoszeń. Żeby je znaleźć należy wpisać w google frazy takie jak na przykład transport.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Transport wywrotką + HDS - Rzeszów i okolice »

  Oferujemy Państwu wszelkiego rodzaju usługi transportowe na terenie Rzeszowa i okolic.

  Dysponujemy samochodem o ładowności do 8ton.
  Samochody wywrotki wyposażone w HDS o udźwigu do 3 ton i o wysięgu do 7m.

  Wieloletnia działaność w zaktresie transportu hds pozwoliła nam zdobyć doświadczenie i uznanie klientów. Firma przez swoje wieloletnie doświadczenie ciągle powiększa ilość usług oraz ich zakres:

  - Transport maszyn typu tokarki, wtryskarki, obrabiarki
  - Transport materiałów budowlanych w paletach
  - Transport płyt drogowych
  - Transport kostki brukowej
  - Transport szalunków, stempli, desek
  - Transport materiałów sypkich: piach, żwir, ziemia, gruz, żużel, itp.

  Data dodania: 28 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Coman - usługi dźwigowe »

  Firma Coman zajmuje się świadczeniem usług dźwigowych przy pomocy profesjonalnego sprzętu renomowanych marek. Oprócz usług dźwigowych oferta obejmuje również możliwość transportu hds na terenie Warszawy i okolic.

  Data dodania: 02 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum logistyczne w Warszawie »

  Trans-Tok Logistics jest polskim operatorem logistycznym zajmującym się kompleksową realizacją zleceń z zakresu logistyki kontraktowej, transportu i spedycji oraz magazynowania. Firma posiada nowoczesne centrum logistyczne w bardzo dogodnej lokalizacji przy węźle komunikacyjnym Konotopa, w pobliżu drogi ekspresowej S8. Tym, co wyróżnia firmę Trans-Tok Logistics jest profesjonalizm i niezawodność świadczonych usług oraz realizacja nawet najbardziej nietypowych i skomplikowanych zleceń. Firma zajmuje się także transportem ładunków oraz transportem ładunków niebezpiecznych oraz udostępnia swoim klientom nowoczesną powierzchnię magazynową. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 21 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem Hds »

  Strona prezentuje ofertę umożliwiającą wynajem samochodu ciężarowego wyposażonego w podnośnik hydrauliczny, zwany potocznie hds. Samochód hds stanowi ważną pomoc w budownictwie podczas wykonywania różnych prac budowlanych, ponieważ umożliwia załadunek, transport i podniesienie na dużą wysokość przedmiotów o dużych gabarytach i masie do 10 ton. Samochód hds jaki oferuje firma Amex wykorzystywany jest zazwyczaj do transportu kontenerów, materiałów budowlanych spakowanych na paletach, sprzętu ciężkiego takiego jak koparki, drewna oraz innych, niewygodnych do przewożenia rzeczy. Sterowanie radiowe w jakie jest wyposażony hds daje możliwość operowania podnośnikiem spoza kabiny kierowcy, co dodatkowo ułatwia pracę i powoduje, że jest ona bezpieczniejsza. Oferta firmy Amex zawiera w sobie również wysokie ubezpieczenie w razie nieprzewidzianych podczas pracy zdarzeń lub wypadków. Usłga wynajmu hds skierowana jest do klientów na terenie śląska.

  Data dodania: 17 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Transport HDS Łódź »

  Kiedy potrzebny nam będzie transport HDS Łódź? Do kogo się wtedy zwrócić? I jakienmożliwości dają nam ciężarówki z dźwigiem HDS? Coraz częściej do budowy domów używane sąnprefabrykaty betonowe. Korzystanie z nich jest wygodne i gwarantuje krótki czas budowania.nNiestety, ich duże wymiary i ciężar sprawiają, że nie są tak wygodne w transportowaniu, jak wielenosób by tego chciało. Przewiezienie tych elementów zwykłym samochodem ciężarowym jestnmożliwe – znacznie trudniej wygląda jednak proces załadunku i rozładunku, kiedy nie mamy dondyspozycji dźwigu HDS Łódź. W takich momentach do akcji wkracza nasza firma, wykonującnszeroki zakres prac transportowych, mających na celu szybkie zrealizowanie każdego zlecenia.nSzczególnie Państwu polecamy prace polegające na transportowaniu kruszyw i innych ciężkichnmateriałów. Gwarantujemy ich mechaniczny rozładunek w miejscu wskazanym przez klienta.nDziałamy na terenie Łodzi, ale również całego kraju. Dowozimy materiały budowlane i maszyny wnkażde wskazane przez państwa miejsce, działając szybko, rzetelnie i w dobrych cenach.

  Data dodania: 10 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Firma Transportowa Luktrans Poznań »

  Transport niskopodwoziowy, podobnie jak usługi HDS, wymaga niezwykłej precyzji działania - zwłaszcza w sytuacji, gdy ładunkiem są sporej wielkości maszyny rolnicze. Niemniej nasza firma transportowa radzi sobie z postawionymi zadaniami bardzo dobrze, dlatego oferujemy przewóz wszelkiego rodzaju maszyn rolniczych do wyznaczonego miejsca zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Wszystkie urządzenia będą z nami bezpieczne przez cały czas trwania transportu.
  Poza przewozem maszyn rolniczych, specjalizujemy się również w takich dziedzinach, jak transport ponadgabarytowy, ciężarowy czy transport HDS.

  Data dodania: 24 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • HDS Wrocław Transport cieżarowy HDS. »

  HDS Wrocław. Usługi HDS na terenie Wrocławia, Dolnego Śląska i całego kraju. Świadczymy transport HDS od 1995 roku. Polecamy transport maszyn, transport kontenerów, transport materiałów budowlanych i innych.Prowadzimy również usługi dźwigowe na terenie Wrocławia. Zapewniamy załadunek i rozładunek bez konieczności osobnego dźwigu. Dzieki dzwigom HDS transport HDS staje sie tańszy i szybszy. Transport Cieżarowy i niskopodwoziowy .Polecamy HDS Wrocław.

  Data dodania: 07 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Firmy budowlane Łódź uslugi-firm.pl »


  Szukasz konkretnej usługi lub chcesz zareklamować swoją firmę? Chcesz polecać i być polecanym? Czy może być coś lepszego dla promocji własnej marki i firmy w internecie? Uslugi-firm.pl zapewni Ci reklamę na najwyższym poziomie. Dzięki nam możesz zaistnieć w internecie. W profesjonalny sposób przedstawiamy firmy wraz z niezbędnymi informacjami o usługach, ofertach i towarach. Nasza baza firm obejmuje cała Polskę i wszystkie branże, które są poszukiwane przez potencjalnych klientów. Dbamy, by Państwa oferta była widoczna i przynosiła oczekiwany efekt.
  Już dziś skontaktuj się z nami i zacznij efektywną współpracę. Obojętnie w jakim stadium rozwoju jest Państwa przedsiębiorstwo – każdy dzień to szansa na nowe zlecenia, by firma mogła istnieć i odnosić sukcesy. Dbając o swoją reklamę, dbasz o swój wizerunek, który jest istotny w funkcjonowaniu na rynku. Dzięki zamieszczeniu u nas informacji zyskujesz wiele. Nasza witryna służy temu, by zwiększać bazę firm i potencjalnych klientów m,in dla Ciebie

  Data dodania: 14 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • PM Serwis - usługi dźwigowe Legnica, Wrocław, Głogów »

  Profesjonalne usługi dźwigowe realizowane przez firmę PM Serwis to gwarancja rzetelnego wykonania zleceń. Dźwigi i urządzenia dźwigowe okazują się niezbędne podczas wielu rodzajów prac w budownictwie i nie tylko. Firma PM Serwis oferuje maszyny o doskonałych parametrach. W ramach swojej działalności PM Serwis udostępnia również usługi przy wykorzystaniu HDS - transport HDS, czyli hydraulicznym dźwigiem samochodowym umożliwia przewiezienie wielu rodzajów cieżkich maszyn, np. dźwigów, ale także wielkogabarytowych elementów, takich jak części maszyn, prefabrykaty, półprodukty, elementy konstrukcyjne budowlane czy przemysłowe. Firma PM Serwis świadczy usługi przede wszystkim na terenie Legnicy i Wrocławia oraz Głogowa i w okolicach tych miejscowości na Dolnym Śląsku. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą usługową firmy.

  Data dodania: 19 09 2017 · szczegóły wpisu »