Strony związane z hasłem: trening biegowy - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'trening biegowy':

 • Bieganie, odchudzanie »

  Problem z utrzymaniem właściwej wagi ciała odnosi się do coraz wyższej liczby ludzi. Prawidłowy proces odchudzania połączony z treningiem, a również spójny z tym plan treningowy zagwarantuje każdemu sukces. Obecny sposób życia wymusza na Polakach coraz większą rozwagę i dbanie o zdrowie. Plany treningowe napisane przez Nas umożliwiają skuteczne odchudzanie oraz posiadanie dobrej formy.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blog Bieganie - porady, trening, dieta w bieganiu »

  Zapraszam serdecznie na swoją autorską stronę na której dzielę się jako amator swoimi przygodami biegowymi. Na blogu znajdziesz dużo ciekawych informacji ze świata sportu, zdjęcia z moich wypraw, przepisy dietetyczne oraz inne smaczki. Posty staram dodawać się jak najczęściej. Chcesz zacząć biegać? To dobrze trafiłeś/aś, ja też nie tak dawno rozpocząłem tą piękną przygodę. Chcesz schudnąć? też mam coś dla Ciebie. Już teraz zajrzyj na mojego bloga o bieganiu

  Data dodania: 28 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Runner's World »

  Runners-World.pl - polska strona największego na świecie poradnika dla biegaczy Runner’s World, adresowana do aktywnych amatorów wysiłku fizycznego zainteresowanych samorealizacja. Źródło rzetelnych i wiarygodnych informacji dotyczących treningu biegaczy, diety sportowej, zapobiegania i leczenia kontuzji i innych aktywnych form spędzania wolnego czasu. Każdy znajdzie tutaj niezliczone wskazówki, rady i patenty na to, aby być w lepszej formie i cieszyć się lepszym zdrowiem.

  Data dodania: 25 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Haterunning.pl »

  Blog o bieganiu, prowadzony przez biegacza, który z nieznanych powodów zaczął biegać i biega dalej, mimo że nienawidzi biegać. Strona traktuje o niedogodnościach podczas treningów biegowych w mieście - o walce ze skrzyżowaniami, czerwonymi światłami, ślepymi pieszymi, rozbrykanymi dzieciakami, rowerzystami niedzielnymi, psami i ich właścicielami. O bieganiu w zimnym deszczu, upalnym słońcu, mrozie, skwarze. O bieganiu po kałużach, błocie, krzywych chodnikach gdy plucha i wiatr, albo totalna flauta. O bieganiu ze źle założonymi i obsuwającymi się co chwilę słuchawkami, o wkurzającej muzyce, innym razem o nudnej do bólu ciszy. Jakie jest prawdopodobieństwo, że uda się wyjść i przebiec bez żadnych komplikacji? Małe.

  Blog został założony, żeby dać upust emocjom i podzielić się ze światem tym, z czym zmaga się biegacz, który nie lubi biegać i podczas treningu przyjemność czerpie głównie z dobiegnięcia do domu.

  Data dodania: 14 05 2017 · szczegóły wpisu »