Strony związane z hasłem: trening personalny - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'trening personalny':

 • Backfist Prywatna Szkoła Walki w Częstochowie -Kick-boxing, sztuki walki, masaż, fitness »

  Strona Prywatnej Szkoły Walki „BACKFIST” w Częstochowie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: treningi Kick-Boxing, sztuki walki, boks, kursy samoobrony,gimnastyka wyszczuplająca dla pań, fitness. Nowość! Nowoczesne metody treningowe. Trening personalny!

  Data dodania: 09 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Flex Sport&Health Club »

  Flex Sport&Health Club w Krakowie to miejsce które zostało stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie profesjonalizm i jakość usług. Naszą ofertę stanowi: spinning, pilates, programy dietetyczne, trening personalny. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 09 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Warszawa - CRS »

  Centrum Rehabilitacji Sportowej w Warszawie to ośrodek skupiający specjalistów opiekujących się pacjentami z problemami ortopedycznymi i neurologicznymi. Nasz zespół tworzą fizjoterapeuci, ortopedzi, neurochirurdzy, interniści i psycholodzy. Naszym głównym zadaniem jest leczenie urazów i dysfunkcji ciała pacjenta poprzez odpowiednio dobraną formę ruchu i właściwy poziom aktywności.

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aktywna-Kobieta.pl - Fitness, Dieta, Trening, Trener Personalny »

  Strona dla kobiet szukających dobrego przepisu na sport i swoją sylwetkę. Znajdziesz tutaj odpowiednie plany treningowe, diety, przedstawimy Ci jak wykonywać ćwiczenia. Przygotujemy dla Ciebie profesjonalny plan treningowy oraz dietę. Skorzystaj z porady trenera personalnego, przeczytać artykuły przygotowane przez profesjonalistów na temat ćwiczeń fitness, zdrowego trybu życia i metod odchudzania się, nie tracąc przy tym na zdrowym trybie życia.

  Data dodania: 08 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fryjzer Wrocław »

  Usługi fryzjera w Centrum Rozwoju i Rekreacji EGO przeznaczone są dla osób starszych, które chcą mieć swój styl. Profesjonalny stylista fryzur pomoże wybrać odpowiednie uczesanie, a także doradzi jak dbać o włosy. Bo pięknym można być w każdym wieku! Zapraszamy!

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pilates zdrowy kręgosłup trener personalny Warszawa »

  Balance Studio, to propozycja wyciszenia a jednocześnie pracy nad ciałem, dająca siłę i równowagę.
  W ofercie studia znajdują się następujące zajęcia:
  *Ćwiczenia z metody pilates wzmacniają mięśnie całego ciała, stabilizują kręgosłup i poprawiają siłę mięśni dna miednicy.
  *Stretching, to zajęcia rozciągające mięśnie całego ciała, połączone z relaksem.
  *Zdrowy kręgosłup, celem zajęć jest zmniejszenie dolegliwości kręgosłpa.
  *Facefitness, to gimnastyka modelująca twarz, naturalna metoda walki ze zmarszczkami.
  *Balance fitness training – autorski trening Magdaleny Rodak-Dębowskiej łączący najważniejsze elementy z metody pilates, ćwiczeń stabilizujących kręgosłup i ćwiczeń rozciągających, zakończony relaksem i gimnastyką mięśni twarzy.
  To oferta Balance Studio w pigułce. Zajęcia są zrównoważone pod kątem odpowiednich proporcji pomiędzy ćwiczeniami wzmacniającymi(budującymi napięcie) a rozciągającymi i rozluźniającymi(niwelującymi napięcie).
  Treningi grupowe i personalne.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Michał Derlicki - Trener »

  Trener personalny Michał Derlicki to absolwent Akademii Wychowania Fizycznego W Warszawie. Michał prowadzi zajęcia personalne z osobami które chcą poprawić swoją sylwetkę, samopoczucie bądź zdrowie. Zajęcia z Michałem to czysta przyjemność prowadzone są w miłej atmosferze. Zapraszamy serdecznie na treningi personalne w Warszawie i okolicach.

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ania Matusik Trener osobisty »

  Trener personalny Ania Matusik z Warszawy to osoba, która daje z siebie wszystko w trakcie zajęć z klientem, wszak tego też oczekuje od współćwiczących. Fundamentalny cel jaki przed sobą stawia to sporządzenie perfekcyjnego zarysu treningowego, który w połączeniu z odpowiednią dietą da sensacyjne efekty. Najważniejsza jest aczkolwiek troska o zdrowie oraz bezpieczeństwo klientów. Jasne jest to, iż każdy ma swoje subiektywne potrzeby tudzież potencjał. To co będzie wspaniałym treningiem dla jednego, może okazać się destruktywne dla drugiego klienta. Stąd tak istotny jest dokładny wywiad z trenerem osobistym dotyczący aktualnego stanu zdrowia tudzież nabytych urazów, lub kontuzji. Także niezwykle istotne jest przedstawienie wszystkich nawyków żywieniowych, czyli jak wygląda całodzienne menu klienta. W ten sposób jest możliwe zaplanowanie optymalnego treningu i projektu żywieniowego. Chcesz wreszcie zrobić coś dla siebie - rozpocznij treningi z Anią Matusik.

  Data dodania: 21 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja »

  Fizjoterapeuta, dobry dietetyk, osteopata i rehabilitant - Body Medica Poznań. Usługi z zakresu: fizjoterapia, rehabilitacja kręgosłupa, masaże, dietetyka i trening personalny. Działamy dla tych którzy chcą zadbać o wygląd i samopoczucie. Gabinet masażu - odchudzanie (skuteczny masaż odchudzający), rehabilitacja Poznań nfz.

  Data dodania: 23 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Vesti - coaching, szkolenia, rekrutacja »


  Szkolenia – szkolenia Kraków, szkolenia indywidualne, szyte na miarę

  Fundamentalna zasada naszych szkoleń: Budowanie wiedzy/teorii-zastosowanie w praktyce-doświadczenie-refleksja/wnioski.

  Coaching – dobry coach w Krakowie

  Wspieramy rozwój osób, zespołów lub firm w formułowaniu i osiąganiu celów.
  Biznes, to ludzie. Ludzie, to jedyny zasób w firmie, którego żadnym innym nie zastąpisz, bo im bardziej rozwinięta technika wokół nas, tym większa potrzeba aspektu ludzkiego.
  Dobrzy pracownicy, to skarby. O takich trzeba dbać, rozwijać i pomnażać. By to osiągnąć, trzeba dawać im wędkę zamiast marchewkę. Wspierać a nie osądzać. Patrzeć przez pryzmat potencjału a nie przeszłych osiągnięć.
  My, czyli coachowie z różnym zapleczem, silnie osadzeni biznesowo w różnych specjalizacjach jesteśmy gotowi na to, by Cię wesprzeć w budowaniu silnego, zmotywowanego, kreatywnego i elastycznego zespołu, który nie boi się wyzwań.

  Coaching biznesowy to metoda interwencji w organizacji.
  To narzędzie edukacji pracowników, wzrostu standardów i wartości oraz wydajności.

  Rekrutacja – rekrutacja Kraków

  Wy doskonale wiecie, jakie macie wymagania, a my wiemy jak znaleźć osobę, która je spełni.

  Doradztwo – doradztwo zawodowe, personalne Kraków

  Dobre CV nie wystarczy, by dostać dobrą pracę. My pomożemy osiągnąć Ci Twój cel.

  Data dodania: 25 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Trener osobisty Warszawa »

  My Personal Trainer jest firmą zajmującą się świadczeniem usług trenera personalnego. Zespół trenerów personalnych świadczy usługi na najwyższym poziomie oraz w atrakcyjnych i korzystnych dla klientów cenach. Fundamentem grupy jest przede wszystkim pasja do ćwiczeń i aktywności fizycznej, jak i zdrowego trybu życia, czym zarażają każdego klienta. Trenerzy posiadają rozległą wiedzę w zakresie sportu, dietetyki i psychologii.

  Data dodania: 18 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Trening EMS »

  Trening EMS oparty o elektrostymulacje mięśniową prowadzony przez trenera personalnego. W ofercie miesięczne plany treningowe z różną częstotliwością, profesjonalny sprzęt EMS Bodyficient. Możliwy trening w parach.

  Data dodania: 03 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Body Mind Experts »

  Akademia treningu personalnego kładąca nacisk na kompleksowe i indywidualne podejście do każdego klienta. W ofercie spersonalizowane treningi, dieta żywieniowa, wzmacnianie motywacji oraz pomoc w wypracowaniu nawyków, które pomogą w podnoszeniu jakości życia.

  Data dodania: 03 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Elite Zone »

  Elite Zone stworzyliśmy z myślą o tych wszystkich, którzy lubią i chcą kompleksowo zadbać o swój wygląd i zdrowie, nie przemierzając w tym celu wzdłuż i wszerz całej Warszawy. Mimo, iż jesteśmy usytuowani w centrum miasta obce są nam tłumy. Kameralna atmosfera sprzyja osiąganiu wspaniałych rezultatów. To co nas wyróżnia od innych miejsc to nastawienie na efekty poprzez trening personalny. Trener personalny to osoba, która gwarantuje rezultaty i wysoką jakość świadczonych usług.

  Jako specjaliści od Treningów Personalnych oferujemy zarówno programy treningowe dla najbardziej wymagających, jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze zdrowym stylem życia. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta, dopasowanej diecie i odpowiedniej motywacji nasi trenerzy personalni pomogą Państwu osiągnąć wyznaczone cele, niezależnie od tego czy będzie to utrata wagi, poprawa kondycji czy stanu zdrowia. Po wyczerpującym treningu można zrelaksować się w łaźni parowej.

  Data dodania: 20 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kurs trenera personalnego Kraków i Katowice »

  Czy chciałbyś skorzystać z okazji otrzymania słów inspiracji, a być może również cennej porady wykwalifikowanych osób którym udało się odnieść sukcesy jakie już niedługo stanie się Twoim współudziałem.

  Najważniejszą ideą treningu personalnego jest określenie celów i potrzeb każdego trenera. Ćwicząc w naszej akademii nie jesteś konsumentem trenującym według szablonowych planów, stajesz się nierozłączną częścią naszej społeczności, w której każdy ma kontakt z innymi członkami. Nasza akademia to przede wszystkim działanie według najnowyszych trendów oraz procedur treningowych wraz z wykorzystaniem najróżnorodniejszych narzędzi.

  Nasze kursy są realizowane w Katowicach i Krakowie.

  Nasza Akademia BSAcademy.pl to motywacja, aktywność i pożądany WYNIK!

  Data dodania: 31 01 2017 · szczegóły wpisu »