Strony związane z hasłem: Trójmiasto _____________________________ - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'Trójmiasto _____________________________':

 • HEX usługi informatyczne »

  Firma HEX, jako jedna z nielicznych firm w Polsce, specjalizuje się w usługach skierowanych dla branży stomatologicznej, na pierwszym miejscu stawiając najwyższą jakość oferowanych usług i produktów.

  Sprzedajemy i serwisujemy urządzenia RTG i RVG oraz oprogramowanie medyczne.
  Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą i serwisem firmy Dürr Dental oraz autoryzowanym partnerem firmy Infotel Software. Oferujemy profesjonalne odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków twardych oraz odbudowę baz danych dla programów medycznych.

  Data dodania: 09 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Komfortowy apartament w Gdańsku »

  Na naszej stronie prezentujemy luksusowy apartament typu studio. Apartament przewidziany jest pod wynajem długoterminowy. Bardzo dokładnie zaprojektowany przy udziale architekt wnętrz oraz specjalisty od feng-shui. Jego kolory szególnie przypadną do gustu kobietom, ale i mężczyźni znajdą w nim coś urzekającego. Jego komfort i design zapewnią miły pobyt. Jest to apartament dla singla, ale i para może w nim zamieszkać. Lokalizacja to nowy kompleks Cztery Oceany w Gdańsku Przymorze. W okolicy znajdziemy takie popularne obiekty jak Olivia Business Center, restauracje, czy miejsca rozrywki.

  Data dodania: 30 11 2016 · szczegóły wpisu »