Strony związane z hasłem: trzeźwość - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'trzeźwość':

 • Intergrupa AA Południowa Wiellkopolska »

  Strona Anonimowych Alkoholików - Intergrupa Południowa Wielkopolska. Znajdziesz tutaj: Program 12 Kroków, adresy grup AA w ramach Intergrupy Południowa Wielkopolska, mitingi AA, historię AA w Polsce oraz Intergrupy AA Południowa Wielkopolska, Preambułę AA, Desideratę, ogłoszenia i kalendarium Intergrupy AA Południowa Wielkopolska, linki do stron zaprzyjaźnionych.

  Data dodania: 26 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek leczenia uzależnień »

  Nasz dyskretnie położony ośrodek w Ustroniu w sercu beskid, oferuje oparte na światowych standardach diagnozowanie i leczenie:

  * alkoholowych zespołów abstynencyjnych (tzw. detoks, odtrucie, detoksykacja)
  * opiatowych zespołów abstynencyjnych ( po zażywaniu Heroiny, Tramalu, Codeiny)
  * uzależnienia od alkoholu
  * uzależnienia od leków uspokajających i nasennych
  * uzależnienia od narkotyków
  * innych uzależnień

  Data dodania: 14 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Alkomaty podręczne »

  Polecamy wszystkim podręczne alkomaty, których dokładność pomiarów nieznacznie odbiega od pomiarów wykonanych przez alkomaty policyjne. Dobry alkomat osobisty to koszt poniżej 400 złotych, a dzięki niemu można nie tylko zaoszczędzić wiele więcej. Alkomaty niejednokrotnie ratują zdrowie, a nawet życie, nie wspominając już o prawie jazdy. Nawet jeżeli alkohol pijesz bardzo sporadycznie, na przykład lampkę wina do kolacji, warto zaopatrzyć się w swój własny alkomat podręczny.

  Data dodania: 21 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • WirtualnyAlkomat.pl - sprawdź ile masz promili! »

  WirtualnyAlkomat.pl pozwala za darmo na obliczenie swojej ilości promili. Pozwala sprawdzić po jakim czasie Twój organizm całkowicie się oczyści z alkoholu. Pomoże Tobie także zobaczyć jak alkohol wpływa na Twoje zachowanie.

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »