Strony związane z hasłem: tybet - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'tybet':

 • Serwis o Tybecie »

  Serwis poświęcony konfilktowi między Chinami a Tybetem. Informacje o Tybecie - osobistości, historia, polityka, geografia, kultura, religia. Najważniejsze wydarzenia ze świata. Serwis wygrał konkurs pozycjonowania stron www w roku 2008. Dodatkowo otrzymał nagrodę NetSprint za techniki pozycjonowania, techniki webmasterskie i merytorykę. Zapraszamy do odwiedzenia serwisu.

  Data dodania: 02 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strona dedykowana Jego Świątobliwości XIV Dalajlamie Tybetu »

  Strona poświęcona Jego Świątobliwości XIV Dalajlamie Tybetu: biografia, aktualności, przemówienia, orędzia, artykuły, wywiady, wizyty w Polsce, linki. Strona ma przede wszystkim stanowić archiwum wypowiedzi Jego Świątobliwości i informacji na Jego temat.

  Data dodania: 05 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Czy w podziemiach mieszka zaginioly lud? »

  Na blogu zamieszczam informację dotyczące jednego z moich hobby: zaginionego ludu Agharty.nNa lud ten składają się tysiące ludzi, przewyższających nas kulturą i technologią. Wszyscy, od kilkudziesięciu wieków mieszkają pod ziemią.nPo więcej informacji zapraszam na stale aktualizowanego bloga.

  Data dodania: 16 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chiny - wycieczki, porady, informacje »

  Serwis stworzony przez sinologa i pilota wycieczek ma na celu ułatwienie wyboru i przygotowań do optymalnej wycieczki do Chin. Dziesiątki programów, ponad setka pytań i odpowiedzi oraz wskazówek i informacji odnośnie między innymi pogody i chińskiej historii wspomogą Państwa w wyborze wycieczki życia.

  Data dodania: 05 07 2010 · szczegóły wpisu »