Strony związane z hasłem: ubezpieczenia turystyczne - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'ubezpieczenia turystyczne':

1 · 2 · następna strona »
 • OPTIMUM - Biuro rachunkowe i ubezpieczenia »

  OPTIMUM BIURO RACHUNKOWE zostało założone w 2004 roku. Posiada licencję Ministerstwa Finansów z nr 24435/01 dotyczącą wymogów kwalifikacyjnych określonych dla osób prowadzących usługowo księgi rachunkowe. Biuro ubezpieczone jest od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu. Właściciel firmy posiada wyższe wykształcenie magisterskie o specjalności rachunkowość i finanse. Pełnił również obowiązki głównego księgowego w kilku znanych poznańskich firmach. Jest członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.nBiuro prowadzi księgowość wyłącznie komputerowo w oparciu o oprogramowanie CDN OPT!MA firmy COMARCH. Sporządzamy również analizy finansowe, wnioski kredytowe, biznesplany oraz wnioski o dotacje unijne.nPosiadamy pełną ofertę ubezpieczeniową PZU S.A. zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Działamy na podstawie umowy z PZU S.A. Poprowadzimy księgowość Państwa firmy i ubezpieczymy jej majątek.noferujemy m.in.:n * ubezpieczenia komunikacyjnen * ubezpieczenia majątkowen * ubezpieczenia obowiązkowen * ubezpieczenia pakietowen * ubezpieczenia turystyczne

  Data dodania: 17 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Obiektywne Doradztwo Majątkowe OVB »

  Już od dawien dawna ludzi intrygowało to co przyniesie przyszłość. Nie jesteśmy jednak w stanie przewidzieć tego co wydarzy się jutro. Ci, którzy dzisiaj podejmą odpowienie kroki, tym spokojniej będą mogli spoglądać w przyszłość. Już od 40 lat pomaga w tym Państwu jedna z największych firm doradztwa majątkowego w Europie. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie ubezpieczeń na życie, ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych oraz pomożemy zapewnić Ci godziwą emeryturę przy niskiej inwestycji.

  Data dodania: 19 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agent PZU Wrocław - Bogusław Białas »

  Jestem licencjonowanym agentem i doradcą firmy PZU . Obsługuję ubezpieczenia samochodów, domów i mieszkań, firm, turystyczne i wiele innych na terenie Wrocławia i okolic. Posiadam bardzo bogate doświadczenie. Agent ubezpieczeniowy Wrocław. Zapraszam

  Data dodania: 14 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • \"Także pauza należy do rytmu\" S.Zweig »

  Oferujemy szeroki wachlarz ofert wczasów w Egipcie, Tunezji, Grecji, Hiszpanii, Turcji, Włoszech, Bułgarii, Francji. Pragnę zachęcić również swoją ofertą do poznawania nowych na rynku turystycznym kierunków jak Madera, Albania, Mongolia, Rumunia, Skandynawia, Estonia, Zjednoczone Emiraty Arabskie czy wiele, wiele innych. Z moim biurem będziecie mogli Państwo zaplanować wyjazdy na wczasy rodzinne, specjalne okazje jak ślub, podróż poślubna czy rocznica, wysłać swoje pociechy na kolonie i obozy w kraju i za granicą, oraz zwiedzać najciekawsze atrakcje turystyczne w Europie i w świecie.nWięcej na www.skladnicawycieczek.pl

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • RZESZÓW - Ubezpieczenia w PZU »

  Agent Ubezpieczeniowy PZU S.A. zapewni kompleksową obsługę osób indywidualnych i dla firm. Szeroki zakres ubezpieczeń oferowany przez największego polskiego ubezpieczyciela zapewni dobranie odpowiedniego produktu ubezpieczeniowego.
  PZU S.A. jest najstarszą, najbardziej doświadczoną, a zarazem największą firmą ubezpieczeniową zarówno pod względem wielkości obrotów, liczby klientów jak i sieci placówek. Rozbudowana sieć dystrybucji i obsługi umożliwia wszystkim klientom, niezależnie od ich miejsca zamieszkania, łatwy dostęp do placówek firmy.
  Rzeszów i okolice - dojazd do klienta.

  Data dodania: 18 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia oc, ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenia turystyczne - INSECURO »

  Ubezpieczenia Insecuro.pl - Kompleksowa oferta ubezpieczeniowa: ubezpieczenia OC, zdrowotne, majątkowe, turystyczne. Ubezpieczenie zarówno dla firmy jak i osoby prywatnej. Na stronie znajduje się także kalkulator oc. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy Firmą specjalizującą się w ubezpieczeniach komunikacyjnych, majątkowych, dla firm oraz finansowych na rynku przeszło 15 lat. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lepsze ubezpieczenie na życie niż minimalna emerytura »

  Każdy Polak, który z troską patrzy w przyszłość i chce zapewnić sobie dogodną starość, na dobrym poziomie wie, że musi o to zadabać sam, najlepiej jeszcze dziś. Sytuacja z emeryturami rentami państwowymi spowodowała, że coraz więcej osób myśli o prywatnych ubezpieczeniach. Jednym ze sposobów zapewnienia sobie spokojnej przyszłości a tym samym straości na godnym poziomie, jest inwestycja w ubezpieczenie na życie. To jedno z najlepszych produktów ubezpieczeniowych ma bardzo złożony i szeroki zakres. Może także zawierać bardzo indywidualny zakres ochronny i jednocześnie pełnić formę oszczędnościową. Strona ubezpieczenia-web.pl podjęła się dokładnego przeanalizowania ubezpieczenia na życia. Poza tym strona zawiera równie szczegółowe informacje o takich polisach jak: ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenia turystyczne, ubezpieczenia obowiązkowe czy ubezpieczenia społeczne.

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • B.P. Horyzont »

  Bogaty wybór ofert wypoczynku w kraju i za granicą wiodących organizatorów turystycznych, liczne rabaty i promocje, codziennie nowe oferty typu Last Minute. Wyjazdy grupowe oraz dla indywidualnego klienta,zielone szkoły, zimowiska, wycieczki szkolne. Ponadto ubezpieczenia turystyczne, bilety lotnicze i autokarowe oraz wiele innych .. więcej na naszej stronie internetowej www.horyzont.turystyka.pl

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia »

  Strona zawiera kompleksowe informacje dotyczące wszystkich rodzajów ubezpieczeń: komunikacyjnych, nieruchomości, zdrowotnych, turystycznych i ubezpieczeń na życie.
  Dodatkowo opisuje działanie kalkulatora ubezpieczeń i udostępnia to narzędzie do szybkiego sprawdzenia składek za polisy.
  Strona przedstawia i charakteryzuje ranking towarzystw ubezpieczeniowych i opisuje dwa najpopularniejsze w Internecie rankingi ubezpieczycieli.
  Serwis zawiera również analizę umów ubezpieczeniowych oraz procesu wypowiedzenia umów ubezpieczeń samochodu, nieruchomości i innych. Załączone są również wzory umów do pobrania i inne przydatne dokumenty.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Columbus - Biuro turystyczne »

  Biuro podróży istnieje już 15 lat, nieustannie świadczy wysokiej jakości usługi w zakresie sprzedaży wczasów, wycieczek, obozów i kolonii oraz biletów lotniczych i autokarowych . Firma sprzedaje także ubezpieczenia turystyczne, które zapewniają pełną ochronę podczas pobytów zagranicznych na wakacjach.

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Podróży "GaleriaTurystyki.pl" »

  Biuro powstało na początku roku 2011 w Krakowie w odległości 1km od Wawelu. Miasto, w którym każdy turysta czuje się wyjątkowo daje nam wspaniały przykład tego, jak dbać o turystę na każdym etapie jego podróży. Posiadamy bogate doświadczenie w sprzedaży usług turystycznych, dlatego chcemy Państwu zaoferować wycieczki dopasowane do Państwa potrzeb. Portal turystyczny skupia oferty ponad 100 touroperatorów, z których dzięki bardzo intuicyjnej wyszukiwarce mogą Państwo wybrać najbardziej odpowiednią oraz zapłacić ON-LINE po potwierdzeniu rezerwacji przez naszego specjalistę. Samolotem polecą Państwo głównie do takich krajów jak: Turcja, Grecja, Hiszpania, Egipt, Tunezja, Bułgaria, Włochy. Dla spragnionych egzotycznych wrażeń posiadamy oferty głównie do Azji, Afryki, Ameryki Południowej. Autokarem mogą Państwo odwiedzić wszystkie europejskie stolice lub wybrać się na Bałkany, Riwierę Adriatycką, Riwierę Olimpijską. Jeśli wybierają Państwo dojazd własny posiadamy szeroki wybór apartamentów lub domów wakacyjnych, a także zarezerwujemy Państwu bilety na przeprawy promowe w podróżach np.: do Skandynawii lub Anglii, na Korsykę czy na Kretę. U nas też mogą Państwo ubezpieczyć się na czas podróży w takich firmach jak: SIGNAL IDUNA, AXA, TU EUROPA czy EUROPEJSKIE. Zapraszamy i zapewniamy, że podróż zaplanowana z naszym biurem będzie niezapomnianym wspomnieniem.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • POLISARIUM.pl tanie UBEZPIECZENIE OC AC Warszawa »

  Polisarium.pl to multiagencja ubezpieczeniowa w Warszawie oferująca produkty 17 towarzystw. Specjalizujemy się w tanich ubezpieczeniach komunikacyjnych, znajdujemy najtańsze polisy OC w Link4 czy Liberty choć konkuerncyjne jest także MTU. Jeśli chodzi o auto casco najchętniej polecamy Allianz, Generali lub Compensę. Wyjątkowo niskie stawki dla taxi w Warszawie oferuje PTU i Benefia. Możemy się także pochwalić najniższymi stawkami na ubezpieczenie mieszkania, które umożliwia nam Uniqa i PZM. Jeśli chodzi o ubezpieczenia turystyczne wyraźnie prowadzi Signal Iduna oraz Hestia. Nasi specjaliści pomagają w każdym zagadnieniu dotyczącym ubezpieczeń. Posiadamy autorski system przypominania o kończącej się polisie i przeglądzie technicznym. Nasze biuro znajduje się w Warszawie. Zapraszamy.

  Data dodania: 27 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Allianz »

  Ubezpieczenia Allianz - oferujemy indywidualnie dobrane i niskie stawki ubezpieczeń, gwarantujemy szybką wypłatę świadczeń. Pomagamy w wyborze najlepszego ubezpieczenia dla ciebie, twoich najbliższych, twojej firmy i pracowników.

  Elastyczna forma ubezpieczeń Allianz to gwarancja, że znajdziesz ubezpieczenie dopasowane do Twoich osobistych wymagań.

  Oferujemy:

  - polisy na życie – indywidualne i rodzinne
  - ubezpieczenia nieruchomości – domów i mieszkań
  - ubezpieczenia zdrowotne – grupowe i indywidualne
  - ubezpieczenia NNW
  - ubezpieczenia komunikacyjne – AC, OC
  - polisy OC – w życiu prywatnym i firm
  - ubezpieczenia turystyczne.

  Sprawdź ofertę ubezpieczeń Allianz i przekonaj się, ile zyskujesz dzięki współpracy z nami.

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Warszawa »

  Dzięki dużej liczbie konkurujących ze sobą towarzystw ubezpieczeniowych każdy znaleźć produkt w pełni odpowiadający jego potrzebom. Multiagencja ubezpieczeniowa to bardzo pomocne miejsce jeśli chcemy zaoszczędzić czas i pieniądze. Są to firmy posiadające oferty wielu towarzystw w jednym miejscu. Możemy tam zasięgnąć informacji dotyczących warunków ogólnych ubezpieczenia a także wybrać spośród kilkunastu towarzystw najbardzeij nam odpowiadające. Największa konkurencja wśród towarzystw toczy się o tanie OC samochodu lub motocykla. Jest to ubezpieczenie obowiązkowe a zatem najistotniejszym czynnikiem jest cena. W tym segmencie liderują MTU oraz Liberty Dierect. Jeśli chodzi o młodych kierowców bez doświadczenia to bardzo dobre stawki proponuje Link4 i Compensa. Przy wyborze polisy autocasco powinniśmy większą uwagę przywiązać do zapoznania się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia. Pozwoli nam to lepiej zrozumieć zasady działania a także uświadomi nam to jakich sytuacji powinniśmy się wystrzegać. Jedno z najlepszych autocasco posiada Allianz i PZU. Ubezpieczenie mieszkania lub domu to dość istotna polisa i należy ją dokładnie dobrać do indywidualnych potrzeb klienta.Zdecydowanie powinniśmy ją omówić z doradcą ubezpieczeniowym i wymagać dokładnej analizy. Podsumowując stwierdzić można, że aby kupić tanie ubezpieczenie w Warszawiewystarczy zgłosić się w odpowiednie miejsce. Niewątpliwie do takich miejsc należy multiagencja Polisarium.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tanie ubezpieczenia Świętokrzyskie »

  Multiagencja Ubezpieczeniowa oferuje tanie ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, zdrowotne, turystyczne, techniczne (m.in. CAR_EAR) jak również zabezpieczenie realizowanych inwestycji w postaci gwarancji finansowych. Jeśli zamierzają Państwo ubezpieczyć dom, mieszkanie, auto, podróż - zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą multiagencji ubezpieczeniowej PROFIMAX. Oferujemy bardzo szeroki asortyment ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, turystycznych, zdrowotnych czy biznesowych – w tym gwarancje finansowe i ubezpieczenia budowy/montażu. Ubezpieczenia Kielce, woj. świętokrzyskie - zapraszamy.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blog ubezpieczeniowy ipolisa.pl »

  Na blogu opisane są wszystkie nowinki ze świata ubezpieczeniowego. Poruszone są kwestie związane z porównywarką ubezpieczeń ipolisa.pl, poszczególnymi rodzajami ubezpieczeń: turystycznych, mieszkaniowych i samochodowych OC i AC, publikacjami na zewnętrznych serwisach oraz promocjami ubezpieczycieli.
  Blog zawiera streszczenia informacji pojawiających się w serwisie ipolisa.pl i służy wszystkim osobom poszukującym najlepszych ubezpieczeń komunikacyjnych, turystycznych i mieszkaniowych. Na blogu znajduje się też wiele przydatnych informacji i porad eksperta ubezpieczeniowego, które pozwolą uniknąć komplikacji prawnych związanych z zawarciem polisy lub dodatkowych kosztów wynikających z umowy ubezpieczenia. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych tematyką ubezpieczeń.

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • PLUS Biuro Ubezpieczeń Wojciech Królak »

  Firma została założona w 1995 roku w Szczecinie. Zgromadzone przez ten czas doświadczenie oraz zdobyta wiedza gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług w dziedzinie ubezpieczeń majątkowych oraz ubezpieczeń na życie. Obecnie nasze biuro współpracuje z 23 towarzystwami ubezpieczeniowymi, co pozwala zaproponować państwu wiele opcji ubezpieczeniowy ch do wyboru. Aby zapewnić Państwu wysoki standard usług stale poszerzamy naszą ofertę oraz wiedzę o produktach ubezpieczeniowych.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia komunikacyjne, turystyczne i nieruchomości »

  Blog ubezpieczmy.pl został założony przez trójkę agentów: Anię, Magdę i Kubę, którzy na co dzień pracują w multiagencji ubezpieczeń samochodowych, turystycznych oraz nieruchomości.

  Dlaczego akurat blog o ubezpieczeniach? Kuba, Magda i Ania zauważają potrzebę przekazywania wiedzy o ubezpieczeniach, której przychodzący do multiagencji klienci nie posiadają. A przecież ubezpieczenia nie są takie straszne!

  Blog składa się z trzech sekcji:
  - ubezpieczenia samochodowe prowadzone przez Kubę, który zapoznaje czytelników z tematem ubezpieczeń komunikacyjnych np. mitach na temat ubezpieczenia OC i o tym dlaczego nie każdy chciałby być Kubą Wojewódzkim jeżdżącym wypasionym porsche;

  -ubezpieczenia turystyczne - sekcja prowadzona przez Anię, która jest zapaloną miłośniczką bliższych i dalekich podróży. Ania opowiada m.in. o tym jak przygotować się do wyjazdu narciarskiego, jakie atrakcje czekają na uczestników safari i oczywiście jak się ubezpieczyć przed wyjazdem;

  - ubezpieczenie nieruchomości - sekcja prowadzona przez Magdę, która specjalizuje się w ubezpieczeniach domu i mieszkania. Jak zabezpieczyć dom przed wyjazdem na wypoczynek? Czy warto kupić OC w życiu prywatnym? Tutaj znajdziecie odpowiedzi na powyższe pytania.

  Magda, Ania i Kuba zapraszają na swojego bloga ubezpieczmy.pl.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kroczek Podróże i Szkolenia »

  Zapraszamy do naszego Biura Podróży dla dzieci i młodzieży. W naszej ofercie posiadamy: wycieczki szkolne, obozy sportowe, kolonie, półkolonie. Dodatkowo oferujemy ubezpieczenia turystyczne i usługi transportowe. Programy naszych wyjazdów dostosowujemy do możliwości i zainteresowań Państwa dzieci. Z nami nie ma czasu na nudę!

  Data dodania: 02 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie turystyczne online »

  Każdy, kto kiedykolwiek wyjeżdżał za granicę na urlop, wie, jak ważne są odpowiednie ubezpieczenia turystyczne. Niestety wiele osób kupuje tę polisę na ostatnią chwilę... de facto wybierając produkt, który w żadnym wypadku ich nie satysfakcjonuje.
  Dlatego też Ubezpieczenia Online.pl do życia powołały porównywarkę ubezpieczeń turystycznych. Poprzez kalkulator ubezpieczenia turystycznego, obecny w serwisie PolisaTurystyczna.pl bardzo szybko można obliczyć składkę na interesującą polisę, wybrać najlepszą ofertę spośród 12 dostępnych, kupić ubezpieczenie online, a to wszystko w jakieś 5 minut. Można tę chwilę wygospodarować w przedurlopowej gorączce, aby kupić najlepsze ubezpieczenie turystyczne, prawda?

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »