Strony związane z hasłem: usability - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'usability':

 • Edisonda - studio user experience »

  Studio user experience wyspecjalizowane w badaniu użyteczności i projektowaniu interakcji w Internecie. Projektujemy i badamy aktywność firm w Internecie. Poprawiamy użyteczność serwisów i podnosimy ich user experience. Prowadzimy testy użyteczności oraz badania eyetracking.

  Data dodania: 13 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • As-link - funkcjonalność stron internetowych »

  Firma AS-LINK bada, projektuje i poprawia funkcjonalność stron internetowych. Prowadzi testy z użytkownikami oraz przeprowadza audyt procesów zakupowych, takich jak analiza koszyka, formularzy rejestracyjnych, logowania w sklepach internetowych oraz audyty struktury informacji, układu strony oraz stylu przekazu treści w pozostałych serwisach www. Do zakresu usług firmy należy także aktualizacja stron oraz stała opieka nad nimi.

  Data dodania: 02 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Q-Solutions | Software Quality Assurance »

  Q-Solutions jest firmą świadczącą usługi doradcze i wykonawcze z zakresu testów oprogramowania, analizy użyteczności systemów informatycznych oraz sposobów ich implementacji.
  Dbamy o to aby jakość i użyteczność oprogramowania szła w parze z celami biznesowymi naszych Klientów.
  Oferujemy wsparcie testów na każdym etapie budowy i rozwoju aplikacji, również w trakcie testów akceptacyjnych i odbiorach systemów informatycznych. Realizujemy testy automatyczne na potrzeby testów regresywnych i wydajnościowych.
  Przygotowujemy pełną dokumentację testową według wytycznych Klienta.

  Data dodania: 29 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bluebell – przyjazne rozwiązania internetowe i informatyczne. »

  Bluebell dostarcza przyjazne rozwiązania internetowe i informatyczne, zaczynając od tych najprostszych, jakim są strony www, aż po złożone aplikacje informatyczne i aplikacje internetowe, spełniające specyficzne potrzeby ich odbiorców. Wykonujemy serwisy www, strony internetowe, strony www, aplikacje IT, rozwiązania informatyczne, systemy IT, systemy e-commerce, intranety, portale www, software dedykowany do różnych branż. Świadczymy doradztwo IT, konsulting IT. Zapraszamy do kontaktu z firmą Bluebell!

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usability.edu.pl - Vademecum użyteczności i dostępności serwisów www »

  Usability.edu.pl to serwis edukacyjny o charakterze non-profit, skupiony na tematyce projektowania użytecznych i dostępnych serwisów internetowych.

  Jest to wygodna "ściąga" dla każdego projektanta, który chciałby uczynić swój serwis www jak najbardziej przyjaznym dla użytkowników.

  Omówione zostały takie zagadnienia jak web usability, accessibility, user experience UX, human computer interaction HCI, architektura informacji IA, projektowanie interakcji IxD oraz inne.

  Obszernie prezentowane są różnorodne metody badania użyteczności - badań eksploracyjnych, inspekcyjnych, testów z użytkownikami oraz innych.

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Testowanie aplikacji i serwisów www - crowdsourcing testów oprogramowania »

  Testuj.pl jest testerską platformą crowdsourcingową. Firmy tworzące aplikacje webowe, strony www, oprogramowanie biznesowe, portale gry i aplikacje na urządzenia mobilne, mogą wynająć zespół testerów, którzy za odpowiednią stawkę testują programy i zgłaszają błędy. Wykonujemy testy funkcjonalne, użyteczności, bezpieczeństwa (tzw. testy penetracyjne) oraz inne, które zażyczy sobie firma software'owa. Usługa kierowana jest w szczególności do firm nie posiadających własnych zespołów testerów, małych firm, które nie chcą zatrudniać testerów oprogramowania na etat oraz startup'ów, które - przed pokazaniem serwisu światu - chcą przetestować startup na dużej grupie testerów. Crowdscoursing testowania stanowi alternatywę dla tradycyjnych modeli testów aplikacji. Jest to nowoczesna metoda, pozwalająca na zaoszczędzenie kosztów związanych z testowaniem. Testy aplikacji na żądanie to nie tylko tania forma testowania, ale także niezwykle skuteczna i efektywna. Nasi testerzy w ciągu zaledwie kilku dni znajdują kilkadziesiąt błędów, dzięki czemu mogą one być bardzo szybko naprawione.

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak poprawić usability strony »

  Chcesz poprawić przejrzystość swojej strony, sprawić aby była ona bardziej widoczna dla wyszukiwarek internetowych? Odwiedź naszą stronę. Podpowiemy jak poprawić usability strony i w jaki sposób przekłada się to na zwiększone zyski.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • UX Watch »

  Blog o użyteczności i UX prowdzony przez Adrian Dampc, specjalista ds. użyteczności w Wirtualnej Polsce.

  Z projektowaniem interfejsów związany jestem od podstawówki - wtedy wraz z kolegą stworzyłem swoją pierwszą stronę. Od tamtego czasu, z mniejszymi i większymi przerwami, zajmowałem się tworzeniem produktów interaktywnych.

  Od lata 2011 roku pracuję w Wirtualnej Polsce jako specjalista ds. ergonomii interfejsów, a ostatnio jako specjalista ds. projektowania serwisów. Zajmuję się zarówno tworzeniem nowych produktów, redesignem istniejących oraz weryfikacją użyteczności i UX.

  Data dodania: 28 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Testy A/B, pozycjonowanie, e-marketing, promocja w sieci »

  Twoja strona może przyciągać. Nawet 10% więcej klientów.
  Osiągniesz to z Agencją Interaktywną Itzen. Jako jedna z niewielu firm na rynku przeprowadzamy profesjonalne testy A/B, pozwalające zwiększyć konwersję co najmniej o 10%.
  Wiemy, jak sprawić, by Twoja strona zachęcała klientów do kupna oferowanych produktów. Dzięki metodzie A/B zbadamy Twoją stronę pod kątem usability (użyteczności) i userexpierience (doświadczeń użytkownika).
  Dzięki Agencji Itzen dowiesz się, które elementy Twojej witryny pomagają klientowi w podjęciu decyzji o skorzystaniu z Twoich usług. Wskażemy Ci błędy, które zniechęcają klientów i uszczuplają Twoje dochody.
  Nie jesteś zadowolony z Twojej strony firmowej? Skorzystaj z naszych usług, by zyskać taką, która zapewni Twojej firmie stały dopływ nowych klientów i spełni wszystkie Twoje wymagania.
  Żadnych półśrodków. Współpracując z nami zyskujesz także profesjonalną kampanię SEO (pozycjonowanie) i SEM (AdWords), które pozwolą na maksymalizację osiąganych efektów. Twoją stroną odkryją nowi klienci.
  Mało? Agencja Itzen to także:
  - rzetelny hosting
  - e-mail marketing
  - aplikacje mobilne
  Wszystko, czego Twoja firma potrzebuje aby odnieść sukces w Internecie. Sprawdź sam. Odwiedź naszą stronę internetową i dowiedz się więcej.

  Data dodania: 22 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Optymalizacja konwersji »

  Conversacja to firma, w której stawiamy przede wszystkim na zadowolenie klientów i wysoką skuteczność działań marketingowych. Proponujemy Ci usługi copywritingu, optymalizacji konwersji, czy też dopasowaniu ofert sprzedażowych, aby jeszcze lepiej promowały Twoje produkty. Więcej na naszej stronie www.

  Data dodania: 06 01 2016 · szczegóły wpisu »