Strony związane z hasłem: usg doppler - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'usg doppler':

 • Ultrasonografia i artukuły medyczne z radiologii oraz badanie USG »

  Strona ma charakter bloga poświęconego w całości zagadnieniom związanym z ultrasonografią. Badanie USG jako jedno z podstawowych badań diagnostycznych jest prostym, niedrogim, a przede wszystkim szybkim badaniem często stosowanym na oddziałach ratunkowych. W serwisie znajdziecie informacje na temat radiologii, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego, a także szereg ciekawostek medycznych, związanych stricte z USG. Zapraszamy wszystkich miłośników medycyny i radiologii do odwiedzania naszego serwisu. Strona prowadzona przez łódzkich studentów medycyny. USG w Łodzi jest powszechnie stosowanym badaniem dlatego warto wiedzieć o nim więcej.

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • PRYWATNA PRZYCHODNIA LEKARSKA usg »

  Chcesz zapisać swoje dziecko na badanie USG? Zdecyduj się na Prywatną Przychodnię Lekarską w Warszawie, funkcjonującą na naszym rynku od przeszło dwudziestu lat. Nasz specjalista (dr n. med. Małgorzata Słowik), przeprowadzający takie badania dla dzieci jak USG jamy brzusznej, USG mózgu przezciemiączkowo, USG stawów biodrowych, posiada Certyfikat USG Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, Instytut Matki i Dziecka w Warszawie, możesz więc spokojnie powierzyć mu swoją pociechę, bez względu na to, czy ma parę tygodni, czy parę lat mając pewność, że wszelkie badania przeprowadzi zarówno niezwykle szczegółowo jak i dbając o jej bezpieczeństwo i dobre samopoczucie. Po wykonanym badaniu lekarz dokładnie wyłoży Ci również możliwe sposoby leczenia. Dodatkowe informacje na temat naszej oferty znajdziesz, odwiedzając naszą stronę internetową.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ultramedica - pracownia USG w Krakowie »

  Akredytowana przez Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne Pracownia USG w Krakowie. Pierwsza pracownia USG 3D, USG 4D HDlive w Krakowie. Świadczy usługi w oparciu o najbardziej zaawansowany sprzęt USG klinicznej klasy Expert.

  Można w niej wykonać wszystkie badania:
  usg ginekologiczne, usg ortopedyczne, usg pediatryczne, usg dzieci, usg jamy brzusznej,usg piersi, usg tarczycy, usg 3d 4d ciąży, usg ortopedyczne, usg stawów, usg stopy, usg stawu skokowego, usg kolana, usg biodra, usg bioderek niemowląt, usg barku, usg łokcia, usg dłoni, usg nadgarstka, usg żył, usg tętnic, doppler i wiele innych badań USG w 3D i 4D.

  Dzięki zgromadzeniu trzech wyspecjalizowanych w zależności od rodzaju badań pracowni USG w jednym miejscu, pacjenci nie oczekują na odległe terminy wizyt. Unikatowe, najwyższej klasy wyposażenie pracowni pozwala na wykonywanie badań na najwyższym poziomie dzięki pełnemu spektrum głowic USG zalecanych przez producenta sprzętu ultrasonograficznego.

  Data dodania: 23 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnie POLIMED w Krakowie »

  Sieć specjalistycznych przychodni w Krakowie Nowej Hucie. Przychodnia POLIMED na os. Piastów 40 i Przychodnia POLIMED na os. Krakowiaków 43.

  Kompleksowa opieka medyczna doświadczonych lekarzy i fizjoterapeutów. Zakres świadczeń udzielanych Pacjentom obejmuje: konsultacje specjalistów (chirurg, ortopeda, neurolog, logopeda), rehabilitację ogólnoustrojową (rehabilitacja pourazowa, rehabilitacja po mastektomii, rehabilitacja dla osób chorych na SM) oraz diagnostykę obrazową (badania USG, USG Doppler, badania RTG). Świadczenia udzielane są bezpłatnie w ramach kontraktu z NFZ oraz odpłatnie.

  Sprawdź naszą ofertę i zobacz w czym możemy Ci pomóc!

  Data dodania: 21 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usuwanie tłuszczaków Sandomierz »

  Gabinet Chirurgiczny Ostrowiec (blisko Kielce, Opatów, Staszów, Sandomierz, Starachowice). Chirurg posiada aparat Usg Doppler i oferuje zabiegi: odtrucie alkoholowe i odtruwanie alkoholowe, wszywka alkoholowa Esperal, usuwanie żylaków, usuwanie kurzajek, kaszaków i usuwanie tłuszczaków. Zapraszamy - wrastający paznokieć zabieg kompleksowy.

  Data dodania: 20 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Poradniausg.pl usg ślinianek, usg brzucha, doppler »

  Poradnia USG firmy Lifemedica w Gdańsku przeprowadza zaawansowane badania na nowoczesnym sprzęcie typu usg doppler. Umożliwia ono zaawansowane badania żył oraz tętnic.Oferuje usługi z zakresu usg jamy brzusznej, stawów a także specjalizuje się w badaniach ginekologicznych (ultrasonografia dopochwowa oraz piersi u kobiet).

  Data dodania: 21 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • USG w domu pacjenta »

  Świadczymy usługi dojazdowego USG w domu pacjenta. Dysponujemy najnowszej generacji przenośnym aparatem usg, Badanie wykonuje lekarz z wieloletnim doświadczeniem. Usługi wykonujemy na terenie trójmiasta, Istnienie możliwość dojazdu poza obręb trójmiasta.

  Data dodania: 24 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Leczeniezylakow.com »

  Żylaki kończyn dolnych są zdrowotnym problemem wielu Polaków, mowa o 62% więc skala choroby jest bardzo duża. Głównym czynnikiem mającym wpływ na rozwój żylaków mają nasze geny oraz styl życia. Mowa o braku aktywności fizycznej, wielogodzinne stanie lub siedzenie oraz dieta, a także palenie papierosów.nnLeczenie żylaków należy rozpocząć natychmiast jak pojawią się na naszych nogach, ponieważ nieleczona przewlekła niewydolność żylna, może doprowadzić do zakrzepicy, a zaś ta nawet do zgonu.nnUsuwanie żylaków trwa około 3 godzin i jest to zabieg małionwazyjny, czyli po zabiegu pacjent wraca o własnych siłach do domu, a po kilku dniach do normalnej aktywności fizycznej.nnNowoczesne techniki leczenia stają się coraz bardziej popularne w klinikach medycznych w Polsce i decyduje się na nie coraz więcej Polaków, gdyż zdają sobie sprawę z możliwych konsekwencji, a także dlatego że cena leczenia żylaków w takich miastach jak Warszawa jest dużo niższa, niż kilka lat temu.nnZnając starą maksymę "łatwiej zapobiegać, niż leczyć" zachęcamy do zapoznania się z profilaktyką i unikaniem stylu życia, który może mieć wpływ na pojawienie się niewydolności żylnej, pajączków na nogach, czy wprost samych żylaków nóg. nnPo pierwsze lekki sport, który uruchomi pompę i pozwoli aby krew sprawnie krążyła w nogach np basen, jazda na rowerze i unikanie obciążeń, wielogodzinnego siedzenia. Należy zdać sobie sprawę, że jeżeli mamy rozpoznaną chorobę, to nie pomogą maści i kremy

  Data dodania: 28 06 2017 · szczegóły wpisu »