Strony związane z hasłem: usługi architektoniczne - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'usługi architektoniczne':

 • Biuro architektoniczne - projekty budowlane, projekty wnętrz, adaptacje projektów. »

  Oferujemy Państwu:

  * wielobranżowe projekty budowlane i wykonawcze
  * projekty wnętrz
  * projekty małej architektury
  * projekty dociepleń budynków
  * projekty kolorystyki elewacji
  * adaptacje projektów gotowych
  * koncepcje architektoniczne
  * doradztwo przy wyborze gotowych projektów
  * inwentaryzacje budynków
  * świadectwa charakterystyki energetycznej budynków
  * prezentacje reklamowe domów i mieszkań

  Projektujemy:

  * budynki mieszkalne jedno- i wielorodzinne
  * domki jednorodzinne i rezydencje
  * budynki usługowe i handlowe
  * budynki biurowe
  * budynki hotelowe i gastronomiczne
  * budynki sportu i rekreacji
  * budynki przemysłowe

  Działamy na terenie:

  * Gdańsk, Sopot, Gdynia, Wejherowo,
  * Pruszcz Gdański, Rumia, Reda, Władysławowo,
  * Puck, Hel, Lębork, Kościerzyna, Kartuzy,
  * a także na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej.

  Data dodania: 10 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro projektowania architektonicznego DR-Architektura »

  Biuro architektoniczno-budowlane DR-Architektura z Wołomina oferuje pełen zakres usług projektowania architektonicznego od projektu konstrukcji budowlanych, poprzez projekty domów jednorodzinnych, budynków w zabudowie bliźniaczej oraz wielorodzinnej, po kompleksowe projekty architektoniczne budynków firmowych (powierzchni usługowo-biurowych, magazynów, hal produkcyjnych).
  W ramach naszych usług znajdą Państwo pełną obsługę inwestycji budowlanych od projektu po uzyskanie pozwolenia na budowę. Wykonujemy także projekty konstrukcji budowlanych, projekty remontów i rozbiórek, inwentaryzacje architektoniczno-budowlane, adaptacje projektów typowych, opinie i ekspertyzy techniczne, indywidualne projekty zagospodarowania terenu, kosztorysowanie, koncepcje projektowe, wizualizacje, nadzory budowlane, nadzory autorskie, kontrole roczne i pięcioletnie obiektów budowlanych oraz odbiory obiektów budowlanych.
  Na stronie www znajduje się pełna oferta usług architektoniczno-budowlanych, galerie projektów, wizualizacje 3d budynków oraz wnętrz, a także prezentacja zrealizowanych projektów i budów zarówno w trakcie prac, jak i po ich zakończeniu.
  Całości dopełniają referencje zadowolonych klientów oraz dane kontaktowe do naszej firmy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i współpracy firmy oraz osoby prywatne z okolic Wołomina, Radzymina i Warszawy.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • PABart projekty domów »

  Pracownia architektoniczno-budowlana PABart rozpoznawalna jest z uwagi na wszechstronną, profesjonalną i sumienną realizację zleconych prac projektowych. Wieloletnie doświadczenie oraz pomysłowość pozwoliły nam wypracować pozycję w branży i zdobyć zaufanie wielu Klientów. Każdy przeprowadzany przez naszą pracownię projekt to twórcza kooperacja w obrębie wszystkich branż potrzebnych do zakończenia danego przedsięwzięcia. Projektujemy budynki jednorodzinne oraz wielorodzinne, budynki użyteczności publicznej, usługowe i przemysłowe, jak również projekty domów pasywnych oraz domów na nietypowych terenach. Na życzenie wykonamy również wizualizacje oraz aranżacje wnętrz. Opracujemy projekt nowego obiektu, modernizacji, remontu, rozbudowy, przebudowy i nadbudowy istniejącego budynku. Nasze działania dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy na naszą stronę i galerię zakończonych już prac i inwestycji, chętnie odpowiemy na każde pytanie.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • OOA - biuro architektoniczne »

  Biuro projektowe Olenderek & Olenderek Architekci przygotowało dla Państwa ciekawą propozycję. Od ponad dwudziestu lat z naszej rezydencji w Łodzi realizujemy projekty w całej Polsce. Sporządziliśmy już wiele funkcjonalnych i schludnych założeń, zawsze zostawiając naszych Zleceniodawców zadowolonych i usatysfakcjonowanych wykonaną przez nas pracą. Dbamy nie tylko o funkcjonalność pomieszczeń, ale także o ich niebanalny wygląd. Nasze projekty to nowoczesne, pełne życia założenia nadzwyczaj dalekie od sztamp i nudy. Kuriozalne bryły i rozwiązania architektoniczne przyciągają spojrzenie, a imponujące wkomponowanie w otaczającą przestrzeń budzi podziw nawet najogromniejszych sceptyków. Zawsze staramy się wziąć pod uwagę indywidualność, smak i marzenia Zleceniodawcy, aby otrzymał projekt, z którego będzie usatysfakcjonowany. Wszystkie istotne informacje o nas opublikowaliśmy na naszej stronie.

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • PROTECH projektowanie domów »

  Protech to biuro architektoniczne z siedzibą w Kutnie, które znane jest z indywidualnego podejścia, kompetentnie wykonanych projektów spełniających życzenia nawet najbardziej wymagających klientów i terminowej realizacji zleceń. Nasz zespół tworzą specjaliści legitymujący się wszelkimi niezbędnymi upoważnieniami do świadczenia usług w zakresie projektowo-kosztorysowym, a pośród nich inżynierowie, kosztorysanci oraz projektanci. Zachęcamy do składania zamówień m.in. na projektowanie powierzchni budowlanych, instalacji wodno-kanalizacyjnych, instalacji centralnego ogrzewania, kotłowni, domów i domów, a także kosztorysy, specyfikacje techniczne i certyfikaty energetyczne i in. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »