Strony związane z hasłem: usługi dźwigowe - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'usługi dźwigowe':

1 · 2 · następna strona »
 • Dźwigi, ekstremalne budowle i konstrukcje »

  Interesują cię rzeczy, których na codzień nie możesz zobaczyć? Jesteś ciekaw jak powstają wielkie konstrukcje takie jak obiekty budowlane, mosty, narzędzia, dźwigi, żurawie, maszyny budowlane oraz maszyny do robót na kamieniołomach?

  Jeśli tak, ta strona jest dla Ciebie – odkrywamy zawiłości ekstremalnych pomysłów światowych inżynierów.

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi dźwigowe »

  Contails to zaufana firma na warszawskim rynku oferująca usługi dźwigowe do 32t, transport skrzyniowy HDS oraz posiadająca doświadczenie w robotach ziemnych i pracach wysokościowych. W celu zapoznania się z pełną ofertą firmy zapraszamy na ich stronę

  Data dodania: 21 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Płyty drogowe »

  Producent płyt drogowych i betonowych. Nasze płyty drogowe spełniają wszystkie normy, a także posiadają aprobatę techniczną BDiM. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Sprzedajemy także używane płyty drogowe.

  Dodatkowo oferujemy usługi transportowe, usługi dźwigowe, a także roboty ziemne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie internetowej.

  Data dodania: 14 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi dźwigowe | Jerzy Knapczyk | Wrocław | dolnośląskie »

  Usługi dźwigowo-transportowe Knapczyk Jerzy świadczą usługi w następującym zakresie:

  montażu oraz demontażu:
  - konstrukcji
  - słupów
  - reklam
  - zbiorników
  - rurociągów
  - maszyn
  - itp.

  załadunku i rozładunku:
  - urządzeń
  - maszyn
  - wszelkiego rodzaju materiałów budowlanych
  A także wszelkie inne prace, do których niezbędne jest użycie żurawia samochodowego

  Zapraszamy do korzystania z usług - konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi dźwigiem »

  Oferujemy usługi dźwigiem oraz wynajem dźwigów na terenie całej Polski. Lewandowska-dźwigi to firma z Poznania, która w branży dźwigowej funkcjonuje od wielu lat. Nasza flota żurawi składa się z nowoczesnych dźwigów o udźwigu od 13 do 500 ton. Usługi dźwigiem są prowadzone przez naszą wykwalifikowaną kadrę pracowników. Posiadamy również podnośniki koszowe i świadczymy usługi transportu dłużycowego.
  Oferowane dźwigi to mobilny sprzęt mogący pracować w ciasnych miejskich ulicach. Braliśmy udział przy budowie stadionów, autostrad o czym świadczą liczne referencje od największych firma budowlanych w Polsce.
  Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z usług dźwigiem prosimy o kontakt z naszymi oddziałami na terenie miast: Poznań, Katowice, Wrocław oraz Łódź. Szczegółowe informacje odnośnie oferty dźwigów i oddziałów znajdą państwo na naszej stronie www.

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Dźwigowe Lublin - Cukiernik »

  Wynajem żurawi samochodowych z obsługą operatorską. Sprawdź nas!. Nasze wieloletnie doświadczenie to najlepsza gwarancja wysokiej jakości obsługi.Firma świadczy usługi dźwigowe w zakresie:• załadunków i rozładunków maszyn, kontenerów,• demontażu i montażu urządzeń przemysłowych,• demontażu i montażu wież, suwnic, silosów i kominów,• montażu i demontażu konstrukcji stalowych i żelbetowych hal, więźb dachowych, budynków,• układania płyt stropowych,• prac przy sieciach elektroenergetycznych,• podawania materiałow budowlanych na wysokości.Świadczymy także usługi przeładunkowe:• ładunków wielkogabarytowych• kontenerów• ładunków o nietypowych wymiarach• oraz inne związane ze sprzętem dźwigowym

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi dzwigowe lubin »

  Usługi dźwigowe na terenie województwa dolnośląskiego. Dżwig 18 ton 20 metrów z operatorem. Świadczymy usługi w zakresie rozładunku, załadunku, montażu,demontażu, wszelkie prace w budownictwie gdzie niezbędne jest wykorzystanie dźwigu.Przy dłuższych zleceniach możliwa negocjacja cen.Profesjonalna obsługa. klienta,negocjowanie cen przy dłuższych zleceniach.

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • KRANE-POL montaż konstrukcji betonowych »

  Przedsiębiorstwo Krane-Pol z siedzibą w Toruniu to specjalista w branży usług dźwigowych. Jako przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem proponujemy wyłącznie najwyższej jakości prace z zastosowaniem dźwigów po bardzo atrakcyjnych cenach. Zapewniamy wynajem dźwigów samochodowych o maksymalnym udźwigu do 50 ton i wysięgu do 50 metrów. Wykonujemy obszerny zakres prac począwszy od załadunku oraz rozładunku kontenerów, montażu i demontażu konstrukcji stalowych po prace dekarsko-blacharskie, konserwację oświetlenia i pielęgnację zieleni. Do Państwa dyspozycji oddajemy maszyny posiadające aktualne ubezpieczenie, aktualny przegląd oraz dozór techniczny oraz wysoko wykwalifikowaną i doświadczoną obsługę operatorską. Żeby zapoznać się ze szczegółami usług i obejrzeć nasze maszyny, zapraszamy na stronę www.

  Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • PRO-MONT usługi dżwigowe »

  „PRO-MONT” to nazwa przedsiębiorstwa produkcyjno - handlowo - usługowego z siedzibą w Obornikach. Firma ta działa na rynku od 1987 roku, w związku z tym uchodzi za doświadczoną oraz profesjonalną. Firma „PRO-MONT” to producent konstrukcji stalowych, realizator wielu obiektów przemysłowych i handlowych. To także wykonywanie usług profesjonalnym dźwigiem. Ma Certyfikat na produkcję i remonty konstrukcji stalowych wydany przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach. „PRO-MONT” to duże doświadczenie w stawianiu chłodni, mroźni, ubojni, przechowalni oraz mleczarni. Jest firmą, która wszystkie usługi prowadzi we własnym zakresie. Posiada znakomite zaplecze techniczne oraz transportowe, co pozwala firmie na konkurencyjność. To firma o stabilnej pozycji na rynku, której można zaufać oraz powierzyć szereg zadań. „PRO-MONT” oferuje również usługi dla innych firm w zakresie produkcji elementów konstrukcji, wypalania na wyparce plazmowej i innych, w tym dostawa i montaż bram przemysłowych. Zapraszamy do nas i na stronę internetową:

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dźwigi pomorskie »

  Usługi Dźwigowe Mirosław Skwierz to spółka która, jak sama nazwa zresztą wskazuje, zajmuje się sprzętem dźwigowym. W naszej ofercie znajduje się między innymi wynajmem dźwigów oraz sprzętu potrzebnego do obsługi tych urządzeń. Jednakże nasza oferta to nie tylko wynajmowanie dźwigów oraz dźwigów. Każdemu z naszych klientów zapewniamy bardzo dobre doradzanie. W naszej ofercie znajdą państwo żurawie oraz maszyny które można wykorzystać w każdej dziedzinie. Ponad to jeżeli posiadają Państwo problemy z wybraniem dźwigu to serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty na naszej stronie firmowej lub wizyty na naszej stronie. Każdy z zatrudnionych u nas ludzi jest doświadczony w tego typu poleceniach toteż z całą pewnością udzielimy Ci pomocy tak abyś w jak najlepiej wykorzystał nasze żurawie.

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mik-Mag - usługi dźwigowe »

  Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo Mik - Mag Krzysztof Pietrzak. Od 2008r zajmujemy się wynajmowaniem podnośników koszowych wraz z operatorem. Funkcjonujemy na terenie Łodzi a także okolic. Oferujemy też wyklejanie billboardów, montaż winyli, banerów, plansz reklamowych, prowadzimy prace wysokościowe, konserwację i renowację podnośników plus serwis elektryczny. Współdziałamy z klientami indywidualnymi a też przedsiębiorstwami. Nasz pracownicy to specjaliści z wieloletnim stażem zawodowym, którzy służą profesjonalnym doradztwem i pomocą podczas doboru najlepszego dla Państwa rozwiązania. Gwarantujemy terminową realizację każdego zlecenia oraz rywalizujące ceny. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego albo indywidualnego. Pełna oferta firmy zamieszczona jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • BK Dźwig - dźwigi towarowe »

  Z satysfakcją przedstawiamy Państwu ofertę przygotowaną przez specjalistów zatrudnionych w przedsiębiorstwie BK Dźwig w Warszawie. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając bezpieczeństwo użytkowania dźwigów, jakimi się zajmujemy. Realizujemy konserwacje i remonty wind, możemy także zająć się odnowieniem kabiny albo poprawieniem ekonomiczności całego urządzenia. Nasi pracownicy to wykwalifikowani oraz doświadczeni pracownicy posiadający wszelkie niezbędne certyfikaty. Możemy nie tylko zaopiekować się już działającymi dźwigami, ale również sprzedać nowe. Mamy stały dostęp do części zamiennych i nowych maszyn firm produkujących windy w Polsce i za granicą, między innymi: Otis, Schindler, Kone i Thyssen. Z całością naszej oferty można się zapoznać na stronie internetowej.

  Data dodania: 14 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dźwigi Podnośniki Usługi Dźwigowe »

  Zapraszamy do zapoznania się z zawartością bloga z branży dźwigowej i budowlanej. Dźwigi, żurawie, podnośniki, podnośniki samojezdne, żurawie na samochodach, podnośniki koszowe na przyczepie, zwyżki suwnice, sprzęt i firmy świadczące usługi tym sprzętem, ciekawostki związane z branżą dźwigową i budowlaną, transportem, informacje na temat najnowszych konstrukcji, nowych maszyn budowlanych i dźwigowych. Usługi dźwigowe to na tyle szeroki temat, że warto znaleźć miejsce, w którym to wszystko będzie skupione, jak to jest w naszym blogu dźwigowym. Poznasz tematykę dźwigów, od podstaw, od najprostszych jak dźwignia prosta, żuraw i kołowrót studzienny. po współczesne żurawie budowlane, bez których trudno wyobrazić sobie dzisiaj jakąkolwiek budowę. Dowiesz się czym jest dźwignica prosta, czyli zbudowanej z jednej części składowej, czym dźwignica złożona, czyli zbudowana z kilku części. Są tu opisy jak działają: dźwigniki, cięgniki, wózki, suwnice, wspornice, żurawie, dżwigi osobowo-towarowe, windy. Jest też historia dźwigów, od starożytności aż po dzień dzisiejszy, zdjęcia fotografie prezentujące dźwigi i sprzęt dźwigowy. Każdy związany z budownictwem, z usługami budowlanymi, z prowadzeniem prac budowlanych powinien tutaj zajrzeć. Szczególnie polecamy uwagę osób z Warszawy i woj. mazowieckiego gdyż spora część poświęcona jest warszawskim firmom budowlanym i dźwigowym. Zapraszamy!

  Data dodania: 26 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • G-logistic | wypożyczalnia ładowarek | dźwigi »

  Świadczymy usługi ładowarkami teleskopowymi, oraz ich wynajem krótko i długo terminowy. Obszarem naszych działań to cała Polska. Świadczymy usługi dźwigami samojezdnymi. Współpracujemy z dużymi przedsiębiorstwami a także z klientami indywidualnymi. W naszej flocie znajdują się żurawie o udźwigu do 60 ton. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dźwigi, podnośniki, żurawie - Multimatic Łódź »

  Firma Multimatic Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi zapewnia usługi sprzętem ciężkim. Oferta obejmuje wynajem dźwigów, żurawi i podnośników samochodowych wraz z wykwalifikowanym operatorem. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 08 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedsiębiorstwo Budowlano – Handlowe INSTEL »

  Przedsiębiorstwo Budowlano – Handlowe INSTEL to firma zajmująca się profesjonalnym wykonawstwem wszelkich robót elektrycznych. Oferta firmy to także możliwość wypożyczenia specjalistycznego sprzętu ciężkiego: dźwigu, podnośnika koszowego, dłużycy do przewozu słupów oraz minikoparki.Specjalność PBH INSTEL to budowa sieci elektroenergetycznych obejmujących linie napowietrzne i kablowe wraz z szeregiem towarzyszących im elementów oraz usługi dźwigiem, podnośnikiem koszowym i wykonywanie prac ziemnych minikoparką oraz dłużycą.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Górka - dźwigi »

  Kompleksowa realizacja każdego zlecenia w zakresie dostarczenia specjalistycznego sprzętu na plac budowy - to główny profil działalności firmy Górka z siedzibą w Siedlcach. Wypożyczamy dźwigi, żurawie, podnośniki, żurawie wieżowe, żurawie samochodowe, podnośniki koszowe, a także cementonaczepy. Zapewniamy fascynujące ceny i fachowe doradztwo w zakresie bezpieczeństwa przy realizacji inwestycji. Gwarantujemy, że każde zamówienie zrealizujemy zgodnie z ustalonym terminem. Nasi pracownicy pozostają także do Państwa dyspozycji w zakresie pomocy przy wycince drzew, wstawianiu słupów energetycznych oraz realizacji dużych inwestycji. Zaświadczamy także usługi przewozowe na terenie całej Polski. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień oraz odwiedzin naszej strony internetowej, na której znajdą Państwo szczegółowe wiadomości o firmie.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Transport kontenerów hds, usługi hds »

  Aktywność w biznesie to w aktualnych czasach zwykle konieczność bycia mobilnym na obszarze konkretnego regionu lub całego kraju. Z takiego właśnie powodu firmy szukają niezwykle często usług takich jak transportowanie i ustawianie kontenerów, baraków lub maszyn. Należy więc zwykle mieć dokładne namiary na firmy usługowe jakie zajmą się taką komunikacją i realizują zlecenia błyskawicznie. Oczywiście dziś mamy całą gamę takich ogłoszeń. Żeby je znaleźć należy wpisać w google frazy takie jak na przykład transport.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Coman - usługi dźwigowe »

  Firma Coman zajmuje się świadczeniem usług dźwigowych przy pomocy profesjonalnego sprzętu renomowanych marek. Oprócz usług dźwigowych oferta obejmuje również możliwość transportu hds na terenie Warszawy i okolic.

  Data dodania: 02 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem dźwigów »

  Wynajem dźwigów i podnośników koszowych w województwie mazowieckim: Warszawa, Pruszków, Piaseczno.
  Dźwigi, żurawie samojezdne, ładowarki teleskopowe, podnośniki koszowe czy podesty ruchome - szeroka flota urządzeń stosowanych w przemyśle i budownictwie.
  Doświadczeni budowlańcy, fachowcy i operatorzy dźwigów służą pomocą w doborze odpowiednich rozwiązań i realizują wynajem dźwigów w Warszawie na znakomitym poziomie.
  Kontakt z firmą Podnosimy.pl możliwy jest przez 7 dni w tygodniu, przez całą dobę.
  Dźwigi i podnośniki koszowe dostępne w miejscowościach: Warszawa, Pruszków, Piaseczno, Żabia Wola, Tarczyn, Otwock, Grodzisk Mazowiecki.

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do korzystania z profesjonalnych usług dźwigowych.

  Data dodania: 03 10 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »