Strony związane z hasłem: usługi porządkowe - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'usługi porządkowe':

 • Opieka nad grobami - Kraków »

  Nasza firma zajmuje się opieką nad grobami w Krakowie .Posprzątamy, położymy kwiaty i zapalimy znicz w Twoim imieniu.Dzięki współpracy z naszą firmą groby Waszych bliskich pozostaną zawsze czyste a świeże kwiaty i palące się znicze będą świadectwem Państwa pamięci o zmarłych.
  KIRYS - Opieka Nad Grobami
  ul. Prandoty 6 pok.16 31-435 Kraków
  Tel: 12-418-14-19, 788-71-92-69

  Data dodania: 18 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Time Work Cleaning - sprzątanie, usługi porządkowe »

  Firma sprzątająca Time Work Cleaning oferuje pełną paletę usług w zakresie sprzątania wewnętrznego i zewnętrznego, a także utrzymania zieleni i odśnieżania. Nikt nie lubi sprzątać, a my - tak. Przeprowadzamy sprzątanie stałe obiektów, a także prace jednorazowe i interwencyjne. Proponujemy optymalny zakres usług dostosowany do indywidualnych potrzeb. Jeśli sprzątanie jest dla Was katorgą, chętnie Was wyręczymy. Możecie być Państwo pewni, że po naszym sprzątaniu wasz lokal dłużej zachowa porządek. To co nas wyróżnia to obok fachowej kadry, markowy specjalistyczny sprzęt. Posiadamy własne wyposażenie oraz wysokiej jakości środki czystości renomowanych marek.

  Data dodania: 22 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona Amikus - ochrona mienia Warszawa »

  Firma Amikus została założona w 1996 roku. Gwarantujemy całodobowy nadzór elektroniczny z natychmiastową reakcją załóg interwencyjnych: ochrona mienia Warszawa. Nasze usługi to nie tylko bezpieczeństwo ale także najwyższa jakości usług. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi porządkowe Nowy Sącz »

  Jesteśmy firmą sprzątającą. Proponujemy szeroką gamę usług: codzienne sprzątanie pomieszczeń,
  czyszczenie wykładzin,czyszczenie mebli tapicerskich, czyszczenie powierzchni twardych (marmur, ceramika itd.), mycie okien, sprzątanie sal konferencyjnych, bankietowych. Oferujemy Państwu: sprzątanie bieżące i gruntowne,serwis dzienny, sprzątanie biur,sprzątanie mieszkań i domów, sprzątanie na zewnątrz i wewnątrz budynków, prace na indywidualne życzenie klientów, czyszczenie po remontach, pielęgnacja zieleni, pielęgnacja grobowców, odśnieżanie posesji. Nasze usługi wykonujemy z najwyższą starannością, tak aby Państwa Firma przyciągała Klientów czystością. Gwarantujemy uczciwość i pełną dyskrecję naszych pracowników. Celem naszym jest, aby Państwa obiekt lśnił czystością i byście Państwo zapomnieli o problemach z tym związanych. Osiągniemy ten cel używając naszej wiedzy oraz profesjonalnego sprzętu najwyższej klasy, zarówno do czyszczenia powierzchni miękkich jak i twardych.

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie Wrocław »

  Jesteśmy wrocławską firmą sprzątająca Pro-Cleaner, która specjalizuje się w usługach porządkowych. Swoją ofertę kierujemy do firm posiadających biura oraz obiekty przemysłowe. Nasi pracownicy to wysoko wyszkolone osoby, po specjalistycznych kursach przygotowujących do pracy. Kadrę sprzątającą wspierają najnowocześniejsze sprzęty przemysłowe, które zapewniają solidne sprzątanie. Każdy z naszych szanownych Klientów może liczyć dodatkowo na usługi konserwatorskie. Korzystając z usług profesjonalnej firmy sprzątającej z Wrocławia zapewnią Państwo sobie efektywność finansową. Do każdego powierzonego nam obiektu podchodzimy w sposób indywidualny, co podnosi jakość usług porządkowych.

  Data dodania: 04 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Utrzymanie czystości »

  Firma Clar System jest firmą oferującą ochronę mienia oraz usługi porządkowe. Jeśli poszukujesz firmy, która zajmie się sprzątaniem biur w Poznaniu, bądź innych obiektów, takich jak np. hal produkcyjnych czy magazynów, to doskonale trafiłeś. Oferujemy najlepszą jakość sprzątania dzięki naszym wyspecjalizowanym maszynom, specjalistycznym środkom chemicznym oraz najnowszej technologii. Nasi pracownicy są stale szkoleni z zakresu najnowszych technik sprzątania i obsługi Klienta. Posiadamy również doskonale wyspecjalizowaną kadrę ochrony mienia. Nasi pracownicy posiadają licencje I oraz II stopnia. Zapewniamy przede wszystkim ochronę całodobową, jednak istnieje możliwość przystosowania ochrony do indywidualnych potrzeb każdego obiektu.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie - Mąż i Żona do wynajęcia - Usługi dla domu, biura, Twojej firmy »

  Mąż i Żona do wynajęcia - to marka firmy K&R Consulting Group z siedzibą w Gdańsku, oferująca kompleksowe rozwiązania z zakresu wszelkich prac porządkowych i utrzymania czystości, m.in. takich jak: sprzątanie mieszkań, domów, sprzątanie biur, sprzątanie po remontach, sprzątanie klatek schodowych, pranie dywanów i wykładzin metodą ekstrakcji oraz oczyszczaczami parowymi, pomocy domowej, pogotowia sprzątającego, oraz wielu innych, według Państwa potrzeb.

  Oferujemy profesjonale zaplecze serwisu sprzątającego dla firm, biur, przedszkoli, wspólnot mieszkaniowych, administratorów nieruchomości, szkół i obiektów użyteczności publicznej. Świadczymy usługi tylko na najwyższym poziomie dostosowując się do wymogów klienta.

  Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 06 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • B.O.P. MERPOL Firma Sprzątająca Poznań »

  Sprzątanie pomieszczeń poznań.
  Pranie wykładzin, karcher, mycie okien poznań, prace alpinistyczne Podłogi - doczyszczanie, zabezpieczanie Sprzątanie po budowach, remontach
  Profesjonalne sprzątanie – Poznań i Wielkopolska wyceny w 24h!
  Merpol prowadzi działalność usługową od 1990 roku, w szeroko rozumianym zakresie ochrony mienia i osób, monitoringu oraz medycyny pracy. Poszerzając zakres wprowadziliśmy do naszej oferty usługę - sprzątanie pomieszczeń.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie firm - Łódź »

  Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych - klatki schodowe, pomieszczenia gospodarcze, tereny zewnętrzne osiedli i parkingów to specjalność firmy. Usługi porządkowe świadczy głównie na terenie Łodzi oraz aglomeracji łódzkiej. Dodatkowo firma posiada duże doświadczenie w sprzątaniu biur i biurowców, a także obiektów wymagających specjalistycznej higieny: szpitali, przychodni i ośrodków zdrowia. Profesjonalny, doświadczony personel, nowoczesny sprzęt - park maszynowy w dyspozycji zespołu świadczącego usługi porządkowe dla firm i instytucji.

  Data dodania: 31 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sprzatanie Warszawa »

  Firma WM Project+ specjalizuje się w kompleksowym sprzątaniu obiektów skierowaną zarówno dla firm, biur jak i do osób prywatnych. Zapraszamy na naszą stronę intyernetową, na której można zapoznać się z naszą pełną ofertą dotyczącą m.in. sprzątania biur, mieszkań, instytucji, sprzątania po remoncie, prania wykładzin, dywanów i tapicerek, mycia okien, koszenia trawy. Nasza firma zapewnia również kompleksowe sprzatanie nagrobków. Gwarantujemy wysoką jakość usług, przystępne ceny oraz profesjonalną i elastyczną współpracę z klientem.

  Data dodania: 14 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pucuś - fachowe porządki »

  Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu firmę Pucuś. Powstaliśmy kilka lat temu i od tamtej pory systematycznie rozszerzamy grono zadowolonych Zleceniodawców. Specjalizujemy się w utrzymaniu czystości obiektów mieszkalnych, szczególnie tych należących do wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni. Zajmujemy się także konserwacją i utrzymaniem obszarów wspólnych spółdzielni a dodatkowo utrzymaniem zieleni miejskiej. Przyjmujemy każde zlecenie, dla którego sporządzamy spersonalizowany kosztorys według wskazówek Zleceniodawców. Do prac używamy fachowego sprzętu i specjalistycznych środków czystości. Ze swojej strony gwarantujemy terminową realizację każdego zamówienia, miłą i profesjonalną obsługę, kompetentne doradztwo, a także konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego albo osobistego w biurze w Warszawie. Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 23 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma sprzątająca eXclean. »

  Firma sprzątająca eXclean w Warszawie oferuje szeroką gamę w zakresie sprzątania terenów prywatnych, osiedli, pomieszczeń biurowych oraz przemysłowych, mycie okien.

  Zakres wykonywanych usług:
  Sprzątanie podstawowe
  Mycie kostki brukowej
  Sprzątanie placów po budowie
  Sprzątanie poremontowe mieszkań i domów
  Sprzątanie strychów, piwnic
  Sprzątanie parkingów
  Mycie szyb i okien
  Sprzątanie terenów zewnętrznych
  Usuwanie graffiti
  Czyszczenie wnętrz
  Sprzątanie klatek schodowych
  Czyszczenie powierzchni reklamowych
  Sprzątanie powierzchni przemysłowych
  Sprzątanie otwartych przestrzeni.
  W OKRESIE ZIMOWYM ODŚNIEŻANIE.

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 26 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • INWEMER System Sp. z o.o. »

  INWEMER to firma istniejąca na rynku od 1992 roku. Działa na terenie całej Polski. Dysponuje doświadczonym zespołem zgranych i do tego kompetentnych ludzi, dzięki którym może oferować szereg wyspecjalizowanych usług. Swoim klientom zapewnia utrzymywanie czystości w biurowcach, instytucjach, halach, hotelach, a nawet szpitalach. Firma zapewnia obsługę techniczną nieruchomości. Świadczy usługi ochrony osób i mienia. Zapewnia pracowników tymczasowych w ramach agencji pracy tymczasowej.

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Magicclean - Firma sprzątająca warszawa »

  Magicclean świadczy profesjonalne usługi sprzątania, czyszczenia oraz porządkowania biur,domów oraz mieszkań. Korzystamy z profesjonalnych urządzeń, renomowanych firm oraz zatrudniamy wysoko wyspecjalizowaną kadrę. Obsługujemy obszar Warszawy.

  Data dodania: 01 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • SPRZĄTANIE Toruń »

  Firma Vanner oferuje profesjonalne sprzątanie biur i hal magazynowych. Świadczymy kompleksowe usługi porządkowe dla firm z miasta Toruń. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo pełen zakres usług związanych ze sprzątaniem i dbaniem czystość w budynku. Oferujemy:
  -sprzątanie biur
  -sprzątanie hal i magazynów
  -sprzątanie po remontach i budowach
  -sprzątanie placów i parkingów
  -odśnieżanie dachów
  -deratyzację, dezynfekcję i dezynsekcję
  -pośrednictwo pracy w branży sprzątanie.

  Zapraszamy na naszą stronę, gdzie mogą się Państwo zapoznać z pełną ofertą oraz referencjami naszej firmy.

  Data dodania: 18 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Firma sprzątająca Golden Home we Wrocławiu »

  Zaufaj firmie Golden HomenWiemy, że Państwa czas jest bardzo cenny, a znalezienie godnej zaufania firmy sprzątającej jest nie lada problemem. Jesteśmy pewni, że firma sprzątająca Golden Home zasługuje na Państwa uwagę. Naszym ostatecznym celem jest zapewnić jak najlepszą jakość usług w przystępnych cenach. Wybierając naszą firmę, możecie Państwo liczyć na:n-użycie profesjonalnych środków czyszczącychn-optymalizację czasu wolnego poprzez zapewnienie, że zawsze jesteśmy punktualnin-przeszkolonych, profesjonalnych i dyskretnych pracownikówn-łatwą rezerwację usługi.nNasza oferta obejmuje:n-sprzątanie biur oraz osiedlin-sprzątanie mieszkań i domów prywatnych.

  Data dodania: 23 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Firma sprzątająca Kraków MD Serwis »

  Firma sprzątająca którą tworzą ludzie z potrzeby oraz pasji do sprzątania. Zespół nasz powstał dla ludzi którzy lubią porządek, ale nie mają czasu lub umiejętności w tych często ciężkich pracach. MD Serwis, świadczy dla Państwa usługi w Krakowie, chętnie wyręczamy Państwa w sprzątaniu. Jeśli Twoja firma lub dom potrzebuje gruntownego sprzątania, to dobrze trafiłeś. Podczas wykonywanego serwisu jesteśmy nastawieni na prace która nie przeszkadza Państwu w obowiązkach czy życiu rodzinnym. Proponujemy sprzątanie cykliczne jak i jednorazowe, dla firm i osób prywatnych. Serwis sprzątający wykonujemy w różnego rodzaju obiektach takich jak, żłobki, przedszkola, szkoły, hostele, motele, hotele, parkingi, bloki, kamienice, place zabaw, kancelarie, przychodnie lekarskie, biura, gabinety, kościoły, mieszkania, domy. Myjemy również okna i witryny metodą klasyczną, jak i techniką z użyciem baranka i ściągaczki. Zapraszamy i polecamy się.

  Data dodania: 10 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sprzatanie biur w Warszawie - MOPPY »

  Chcesz wynająć kogoś do sprzątania domu bez wychodzenia z niego czy dzwonienia? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy MOPPY na stronie internetowej moppy.pl . Można się z nami skontaktować telefonicznie, bądź mailowo. Nasza firma znajduje się we Wrocławiu.
  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług !
  Zapraszamy Serdecznie !

  Data dodania: 21 06 2017 · szczegóły wpisu »