Strony związane z hasłem: usługi projektowe - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'usługi projektowe':

 • Biuro architektoniczne - projekty budowlane, projekty wnętrz, adaptacje projektów. »

  Oferujemy Państwu:

  * wielobranżowe projekty budowlane i wykonawcze
  * projekty wnętrz
  * projekty małej architektury
  * projekty dociepleń budynków
  * projekty kolorystyki elewacji
  * adaptacje projektów gotowych
  * koncepcje architektoniczne
  * doradztwo przy wyborze gotowych projektów
  * inwentaryzacje budynków
  * świadectwa charakterystyki energetycznej budynków
  * prezentacje reklamowe domów i mieszkań

  Projektujemy:

  * budynki mieszkalne jedno- i wielorodzinne
  * domki jednorodzinne i rezydencje
  * budynki usługowe i handlowe
  * budynki biurowe
  * budynki hotelowe i gastronomiczne
  * budynki sportu i rekreacji
  * budynki przemysłowe

  Działamy na terenie:

  * Gdańsk, Sopot, Gdynia, Wejherowo,
  * Pruszcz Gdański, Rumia, Reda, Władysławowo,
  * Puck, Hel, Lębork, Kościerzyna, Kartuzy,
  * a także na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej.

  Data dodania: 10 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • ARBUz - Projekt i Budowa »

  Biuro Projektowe ARBUz funkcjonuje na rynku projektowania i budowy domów, obiektów komercyjnych i przemysłowych od 2000 roku.
  Głównym obszarem działania obejmuje Trójmiasto i jego okolice, lecz przyjmuje również zlecenia z terenu całego kraju.
  Doświadczenie w architekturze, konstrukcji oraz automatyce budynkowej gwarantuje najwyższy poziom wykonania zlecenia zarówno w technologii klasycznej jak i tzw. Inteligentnego Domu.

  Biuro specjalizuje się także w projektowaniu i budowie samoobsługowych myjni samochodowych. Opracowane i stosowane przez ARBUz standardy wykonawstwa gwarantują optymalizację kosztów ponoszonych przez Inwestora, a także minimalizują czas realizacji inwestycji.

  Wśród dotychczasowych klientów biura są m.in.: Jeronimo Martins (Biedronka), Lidl, Hydropress, Aquos, Centrum Handlowe "Kaszuby" i dziesiątki inwestorów indywidualnych.

  Nasi klienci otrzymują kompleksową obsługę i fachową opiekę od chwili przedstawienia koncepcji budynku, do oddania przysłowiowego klucza.
  Powierzając prace jednej firmie unikacie Państwo przenoszenia odpowiedzialności między wieloma wykonawcami.

  Zapraszamy do współpracy.

  tel. kontaktowy: 587418989

  Data dodania: 28 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ver Dom- projektowanie wnętrz, aranżacja »

  Dekoratorzy i architekci firmy tworzą niepowtarzalne a zarazem funkcjonalne wnętrza, dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Stale podążamy za zmieniającymi się trendami, a ogromne doświadczenie i pasja pozwoliły na stworzenie oferty idealnie odpowiadającej oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów energooszczędnych - Biuro Projektowe Be-Green »

  Be-Green to nowoczesne biuro projektowe, prowadzące sprzedaż projektów domów energooszczędnych na terenie całego kraju.

  Stale rozwijane usługi projektowe pozwalają sprostać wszelkim wymaganiom klientów, należą do nich:
  - projekty instalacji sanitarnych (gaz, woda, kanalizacja, centralne ogrzewanie),
  - projekty instalacji elektrycznych,
  - świadectwa energetyczne budynków,
  - inne

  Długoletnie doświadczenie pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie, a indywidualne podejście do klienta jest gwarancją jakości.

  Zapraszamy
  Be-Green

  Data dodania: 06 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro projektowania architektonicznego DR-Architektura »

  Biuro architektoniczno-budowlane DR-Architektura z Wołomina oferuje pełen zakres usług projektowania architektonicznego od projektu konstrukcji budowlanych, poprzez projekty domów jednorodzinnych, budynków w zabudowie bliźniaczej oraz wielorodzinnej, po kompleksowe projekty architektoniczne budynków firmowych (powierzchni usługowo-biurowych, magazynów, hal produkcyjnych).
  W ramach naszych usług znajdą Państwo pełną obsługę inwestycji budowlanych od projektu po uzyskanie pozwolenia na budowę. Wykonujemy także projekty konstrukcji budowlanych, projekty remontów i rozbiórek, inwentaryzacje architektoniczno-budowlane, adaptacje projektów typowych, opinie i ekspertyzy techniczne, indywidualne projekty zagospodarowania terenu, kosztorysowanie, koncepcje projektowe, wizualizacje, nadzory budowlane, nadzory autorskie, kontrole roczne i pięcioletnie obiektów budowlanych oraz odbiory obiektów budowlanych.
  Na stronie www znajduje się pełna oferta usług architektoniczno-budowlanych, galerie projektów, wizualizacje 3d budynków oraz wnętrz, a także prezentacja zrealizowanych projektów i budów zarówno w trakcie prac, jak i po ich zakończeniu.
  Całości dopełniają referencje zadowolonych klientów oraz dane kontaktowe do naszej firmy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i współpracy firmy oraz osoby prywatne z okolic Wołomina, Radzymina i Warszawy.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • 3D Interior Studio Projektowania Wnętrz »

  3D Interior Studio Projektowania Wnętrz - to projekty stworzone na miarę. Projekt nie stanowi wyłącznie wizji, która przyciąga wzrok, ale służy również właścicielowi. Nasze projekty stanowią połączenie zasad estetyki, pomysłów i upodobań klienta oraz rzetelnej wiedzy projektanta. Zawsze uważnie wsłuchujemy się w oczekiwania tych, którzy powierzają nam swoją przestrzeń. Staramy się tworzyć wnętrza dopasowane do indywidualnych potrzeb. Już na początku procesu projektowego ustalamy budżet aranżacji. Projekty są tworzone tak, aby doskonale zobrazować efekt końcowy, oraz pozwolić ekipie wykonawczej na sprawną i niekłopotliwą realizację. Projekt kompleksowy zawiera wszystkie niezbędne elementy wykonane z inżynierską precyzją (inwentaryzacje, rzuty pomieszczeń, schematy funkcjonalne, plansze branżowe, rozwinięcia ścian, rysunki szczegółów, fotorealistyczne wizualizacje pomieszczeń, zestawienie kosztowe materiałów i wyposażenia). Realizujemy zlecenia bez względu na lokalizację – to my dojeżdżamy do klienta. Zapraszamy.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • PABart projekty domów »

  Pracownia architektoniczno-budowlana PABart rozpoznawalna jest z uwagi na wszechstronną, profesjonalną i sumienną realizację zleconych prac projektowych. Wieloletnie doświadczenie oraz pomysłowość pozwoliły nam wypracować pozycję w branży i zdobyć zaufanie wielu Klientów. Każdy przeprowadzany przez naszą pracownię projekt to twórcza kooperacja w obrębie wszystkich branż potrzebnych do zakończenia danego przedsięwzięcia. Projektujemy budynki jednorodzinne oraz wielorodzinne, budynki użyteczności publicznej, usługowe i przemysłowe, jak również projekty domów pasywnych oraz domów na nietypowych terenach. Na życzenie wykonamy również wizualizacje oraz aranżacje wnętrz. Opracujemy projekt nowego obiektu, modernizacji, remontu, rozbudowy, przebudowy i nadbudowy istniejącego budynku. Nasze działania dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy na naszą stronę i galerię zakończonych już prac i inwestycji, chętnie odpowiemy na każde pytanie.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Biuro zajmuje się wykonywaniem projektów indywidualnych oraz adaptacji gotowych projektów domów. Współpraca młodych inżynierów oraz doświadczonych architektów daje bardzo dobre wyniki w postaci innowacyjnych konstrukcji, które spełniają wszystkie oczekiwania inwestora.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • BudConsult - biuro projektowe »

  Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe BudConsult to dynamicznie rozwijająca się firma dla której celem kluczowym jest satysfakcja każdego kontrahenta. Proponujemy Państwu projekty budowlane. Jesteśmy w stałym kontakcie z inwestorami, dostosowując wszystkie elementy projektu do ich potrzeb i oczekiwań. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, opracowując osobny plan i tok działania. To wszystko pozwoliło nam zdobyć sukces i pozyskać uznanie w oczach odbiorców. Angażujemy tylko odpowiedzialnych pracowników, w związku z tym z każdym rokiem aktywności zarabiamy zaufanie zadowolonych odbiorców. Zapewniamy konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Więcej informacji odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • OOA - biuro architektoniczne »

  Biuro projektowe Olenderek & Olenderek Architekci przygotowało dla Państwa ciekawą propozycję. Od ponad dwudziestu lat z naszej rezydencji w Łodzi realizujemy projekty w całej Polsce. Sporządziliśmy już wiele funkcjonalnych i schludnych założeń, zawsze zostawiając naszych Zleceniodawców zadowolonych i usatysfakcjonowanych wykonaną przez nas pracą. Dbamy nie tylko o funkcjonalność pomieszczeń, ale także o ich niebanalny wygląd. Nasze projekty to nowoczesne, pełne życia założenia nadzwyczaj dalekie od sztamp i nudy. Kuriozalne bryły i rozwiązania architektoniczne przyciągają spojrzenie, a imponujące wkomponowanie w otaczającą przestrzeń budzi podziw nawet najogromniejszych sceptyków. Zawsze staramy się wziąć pod uwagę indywidualność, smak i marzenia Zleceniodawcy, aby otrzymał projekt, z którego będzie usatysfakcjonowany. Wszystkie istotne informacje o nas opublikowaliśmy na naszej stronie.

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • PROZAP specjaliści »

  Zachęcamy do współpracy z biurem projektowym PROZAP, które znajduje się w Puławach. Przygotowana oferta jest skierowana do klientów z całego kraju oraz zagranicy. Wspierani przeszło 40 letnim doświadczeniem i wykwalifikowaną kadrą pracowników, oferujemy szerokie spektrum możliwości w zakresie projektowania instalacji wodnych, kanalizacyjnych, systemów oczyszczania oraz odpylania powietrza, projektowania budynków, linii produkcyjnych i wielu innych. Zajmujemy się oprócz tego odnawianiem oraz rozbudową istniejących systemów. Poza projektowaniem, wykonujemy także kosztorysy oraz ocenę stanu technicznego budynków, prowadzimy kompletną dokumentacje oraz nadzorujemy budowę oraz jednostki podwykonawcze. Wyszukujemy najkorzystniejsze rozwiązania i korzystamy z najnowszych technologii, czym oferujemy najwyższej jakości usługi. Więcej dokładnych informacji oraz pełna oferta na stronie.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro projektowo inżynierskie PIEKARSKI »

  Wykonujemy m. in.
  PROJEKTY indywidualne, budynki nowe
  - budynki jednorodzinne
  - budynki wielorodzinne
  - budynki przemysłowe
  - budynki użyteczności publicznej
  - obiekty i budowle nie będące budynkami
  - projekty konstrukcyjne i wykonawcze do projektów architektonicznych (część branżowa)
  PROJEKTUJEMY przebudowy istniejących obiektów
  ADAPTACJE projektów gotowych
  INWENTARYZACJE obiektów
  NADZÓR budowlany,
  NADZÓR inwestorski,
  KOSZTORYSY
  CERTYFIKATY ŚWIADECTWA energetyczne,
  EKSPERTYZY techniczne
  Obsługujemy inwestycję począwszy od uzyskania pozwolenia na budowę po odbiór budynku

  Data dodania: 15 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia projektowa Ażur »

  Pracownia Projektowa Ażur mieści się w Nowym Sączu. Doświadczenie właścicielki firmy w projektowaniu wnętrz sięga 2007 roku. Oferta obejmuje kompleksowe opracowanie koncepcji aranżacji wnętrza, przygotowanie projektu wykonawczego, organizację zamówień materiałów wykończeniowych oraz nadzór nad realizacją projektu. Wykonujemy projekty 3D i 2D. Zawsze dbamy o zgodność aranżacji z najnowszymi trendami oraz funkcjonalność przestrzeni.

  Data dodania: 22 04 2015 · szczegóły wpisu »