Strony związane z hasłem: usuwanie plam - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'usuwanie plam':

 • Abf Profit pranie dywanów, czyszczenie wykładzin podłogowych »

  Pranie dywanów.Czyszczenie wykładzin podłogowych, tapicerek tekstylnych i skórzanych.Czyszczenie verticali (żaluzji pionowych).Odkażanie układów wentylacyjnych i klimatyzacji samochodowych.Mycie elewacji i podjazdów przydomowych. Usuwanie graffiti.Czyszczenie dachów z glonów, porostów i mchów.

  Data dodania: 25 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usuwanie plam, zwalczanie szkodników - porady dla domu »

  Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu internetowego, który utworzyliśmy z myślą o każdej osobie, która zaczęła mieszkać we własnym domu/mieszkaniu i dostrzegła problemy dnia codziennego :). Opisujemy tutaj w formie mini porad, przeróżne sprawy od usuwania plam z krwii, wina czy też owoców zarówno z ubrań jak i z tapicerki, na sposobach radzenia sobie z owadami i gryzoniami domowymi kończąc. Mamy nadzieję, że serwis ten będzie przydatny każdemu, kto szuka tego typu informacji. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pranie dywanów Wrocław »

  Firma Czysty Kącik - Pro powstała z myślą o świadczeniu usług porządkowych na najwyższym poziomie. Nasz teren działania obejmuje całe województwo dolnośląskie z szczególnym uwzględnieniem miast Wrocław oraz Oleśnica. Posiadamy stacjonarną pralnię dywanów oraz wykładzin dywanowych. Oprócz usługi pranie dywanów naszym klientom proponujemy skorzystanie z usług prania tapicerki samochodowej oraz odgrzybiania klimatyzacji poprzez ozonowanie. Świadczymy również usługi porządkowe dla firm i wspólnot mieszkaniowych. Sprzątanie to dziedzina na której się znamy. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Antyalergiczne pranie dywanów, tapicerki meblowej i samochodowej. Porady użytkowe. »

  Zajmuję się praniem dywanów i tapicerki meblowej. Usługi świadczę na terenie miasta Łodzi i okolic.

  Używane przeze mnie środki piorące takich firm jak Tersus, Chemspec czy Karcher zapewniają wysoką jakość świadczonych usług i bezpieczeństwo.

  Posiadam specjalną linię produktów czyszczących dla osób wrażliwych na środki chemiczne i alergeny. Dzięki nim usuniesz groźne alergeny z otoczenia. Systematyczne pozbywanie się alergenów znacznie zmniejsza ryzyko ujawnienia się alergii. Zadbaj o swoich najbliższych.

  Data dodania: 19 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Skład Dobrych Wartości | motywacja do działania »

  Skład pełen motywacji, przydatnych porad, ciekawych tekstów i tutoriali, które ułatwią Twoje życie. Skorzystaj z naszych zasobów, a Twoja Rodzina dostanie to, czego potrzebuje - świetną zabawę! Celem Składu Dobrych Wartości jest pomaganie Wam – Rodzicom. To miejsce, gdzie łatwo znajdziesz inspirację, by ze swoją rodziną cieszyć się dobrą zabawą, niesamowitymi produktami i szybkimi rozwiązaniami codziennych problemów. Tutaj możesz zapisać swoje ulubione pomysły i dzielić się nimi ze swoimi znajomymi.nBędąc nowoczesnym rodzicem wiesz, jak cenny jest czas. W Składzie zebrane są najlepsze pomysły do tworzenia, świętowania i cieszenia się niezapomnianymi chwilami z dziećmi. To także strefa, gdzie znajdziesz motywację do bycia wzorem dla swoich dzieci i wskazywania im zachowań, które pewnego dnia zaczną naśladować. Z nami oszczędzasz godziny przeglądania niekończących się stron internetowych.nBaw się dobrze, zbuduj z dziećmi superfajne zabawki i spędź niezapomniany czas z rodziną.nZABAWY DLA DZIECI – kreatywne, naukowe, sensoryczne, eksperymenty, gotowanie, sezonowe, eko, przyrodnicze, malowanie, na powietrzu, konstruowanie, ruchowe, języki obce.nMożesz być wzorem dla swoich dzieci i wskazywać im zachowania, które pewnego dnia zaczną naśladować.nSTREFA RODZICÓW – motywacja, organizacja czasu, wychowanie dzieci, kuchnia, oszczędzanie, DIY.nŻyj przygodą i wyjedź z dziećmi po przygodę życia. PODRÓŻE – jak zorganizować wyjazd dla rodziny, miejsca przyjazne rodzinom.

  Data dodania: 09 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • PRANIE KANAP, NAROŻNIKÓW, MATERACY.WARSZAWA »

  Pranie Ekspresowo
  Kanap
  Narożników
  Materacy
  Fotel, krzeseł
  Dywanów
  Wykładzin
  Usuwanie plam
  Maszynami firmy Karcher przystosowanymi do odsysania na głębokość około 5cm wraz ze środkami antybakteryjnymi i antyalergicznymi, wszystkich zanieczyszczeń. Dodatkowo płucząc likwidując resztę chemii. Szybkie schnięcie 3-4 godziny. Środki piorące z atestem PZH. Przyjemny zapach tapicerki. Usługa na miejscu u klienta w domu lub biurze. Nietypowe zlecenia. Dostępne Terminy. Zakres usług Warszawa i okolice.

  Data dodania: 03 10 2017 · szczegóły wpisu »