Strony związane z hasłem: usuwanie wgnieceń - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'usuwanie wgnieceń':

 • Lukas Car, naprawa wgnieceń karoserii bez lakierowania, sprzedaż aut »

  Nasza firma wyspecjalizowała się w usuwaniu wgnieceń w karoserii samochodowej bez konieczności ponownego lakierowania uszkodzonego elementu, uzyskujemy efekt, który gwarantuje przywrócenie powierzchni lakieru karoserii samochodowej do pierwotnego stanu, jest to tańsza forma naprawy uszkodzonego elementu, która nie obniża wartości samochodu tak jak to się dzieje w przypadku tradycyjnego lakierowania, usuwanie wgnieceń po gradobiciu, usuwanie wgnieceń bez lakierowania, usuwanie wgnieceń karoserii, usuwanie wgnieceń po gradobiciu, usuwanie szkód po gradobiciu, usuwanie wgnieceń w karoserii, technika usuwania wgnieceń, naprawa samochodu po gradobiciu, naprawa wgnieceń karoserii, usuwanie wgniecen bez lakierowania, naprawa wgnieceń bez lakierowania, sprzedaż aut, wgniotka, hagelschaden, naprawa wgnieceń bez konieczności lakierowania i zmieniania grubości lakieru, tańsza, ekonomiczna metoda, przywracanie do stanu, Płock; zajmujemy się również importem i sprzedażą aut z krajów zachodnich Unii Europejskiej. Samochody znajdujące się w naszej ofercie są starannie wyselekcjonowane, gdyż zależy nam na satysfakcji i zadowoleniu obydwu stron, by auta oferowane były dokładnie sprawdzone przed sprzedażą pod każdym względem: bezwypadkowe, serwisowane, w bardzo dobrym stanie zarówno technicznym jak i estetycznym. Indywidualne podejście do klienta, sprowadzamy auto na specjalne zamówienie. Mariusz Szygoski, Webicon, Lesław Kryczałło

  Data dodania: 18 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usuwanie wgnieceń bez lakierowania - TOMEX Tomasz Styś »

  Firma Tomex zajmuje się usuwaniem wgnieceń w karoserii samochodowej bez konieczności ponownego lakierowania. Innowacyjna metoda pozwala usunąć wgniecenia typu: szkody transportowe, stłuczki parkingowe, wandalizm, szkody atmosferyczne (gradobicia, spadające kasztany).

  Data dodania: 13 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usuwanie wgnieceń, naprawa wgniotek, bez lakierowania »

  Profesjonalne i szybkie usuwanie wgnieceń bez potrzeby lakierowania. Rozliczamy bezgotówkowo naprawy większych wgniotek na karoserii samochodu. Naprawiamy szkody po gradobiciu. Usuwanie wgniecenia na samochodzie trwa od godziny do ok. sześciu w najtrudniejszych przypadkach. Wgniecenia którymi się zajmujemy mogą być umiejscowione na drzwiach, pokrywie silnika lub bagażnika samochodu, błotnikach przednich lub tylnych. Trudnymi do usunięcia lub niemożliwymi są wgniecenia na załamaniach blach, progach lub w innych miejscach o wysokiej twardości blachy. Nasza oferta skierowana jest także do firm leasingowych, salonów, serwisów motoryzacyjnych. Usuwaniem wgnieceń zajmujemy się już ponad 10 lat. Centralne umieszczenie firmy - w Warszawie sprawia, że przyjeżdżają do nas ludzie z całej Polski.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usuwanie wgniecenia »

  Firma Auto-Sys specjalizuje się w bardzo bezpiecznym usuwaniu wgnieceń z aut osobowych i dostawczych bez konieczności ich lakierowania. Usuwanie wgnieceń z uszkodzonej karoserii pojazdów daje oszczędności w stosunku do tradycyjnych metod sięgające nawet 60%. Ponadto jesteśmy w pełni profesjolanlym zakładem lakierniczym wyposażoną w nowoczesną komorę lakierniczą. Zapraszamy do współpracy z nami.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • OFI-AUTO usługi blacharskie »

  Firma Ofi-Auto świadczy usługi w zakresie lakiernictwa i napraw blacharskich pojazdów po wypadkach i wymagających renowacji. Wykonujemy usługi związane z likwidacją odkształceń nadwozia, uszkodzeń, wgnieceń karoserii, spawaniem różnego typu elementów i lakierowaniem. Nasz zakład jest w pełni przystosowany do wykonywania tego typu zleceń, ma kabinę bezpyłową, mieszalnik do lakierów marki Dupont, ramy naprawcze do formowania nadwozia, lutospawarkę oraz inne sprzęty do napraw blacharskich. Używamy sprawdzonych artykułów Festool, 3M i innych. Swoją renomę budujemy na jakości, solidności oraz doświadczeniu pracowników. Gwarantujemy krótki czas realizacji zleceń, punktualność dodatkowo 2-letnią gwarancję naszych usług. Co więcej oferujemy sprzedaż nowych części marki Toyota oraz części zamiennych w przystępnych cenach. Szczegóły na stronie internetowej.

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usuwanie wgnieceń śląsk »

  Profesjonalne przeszkolenie i użycie specjalistycznych narzędzi gwarantuje usuwanie wgnieceń oraz przywrócenie powierzchni blachy do pierwotnego stanu. Olbrzymią zaletą tego typu napraw jest brak konieczności lakierowania, przez co zachowuje się oryginalny lakier gwarantujący wyższą cenę przy sprzedaży samochodu, dzięki temu metoda PDR staje się coraz bardziej popularna. Nasza firma oferuje usuwanie szkód atmosferycznych (naprawa wgnieceń po gradobiciu, spadające kasztany, owoce), naprawa wgnieceń śląsk (szkody parkingowe, transportowe, akty wandalizmu), polerowanie samochodu.

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hiline Auto detailing Warszawa »

  Firma HiLine Auto detailing Warszawa zajmuje się profesjonalną kosmetyką samochodową od kilku lat, w swojej ofercie posiada m.in. ofertę zabezpieczenia lakieru, kompleksową pielęgnację wnętrza samochodu, usuwanie wgnieceń bez lakierowania, korektę lakieru czy renowację skór. Oferta firmy Hiline skierowana jest to mieszkańców Warszawy i okolic.

  Data dodania: 26 06 2017 · szczegóły wpisu »