Strony związane z hasłem: VHS - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'VHS':

 • Usługi informatyczne, serwis komputerowy - Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Katowice. »

  BROKOM.NET - profesjonalne usługi informatyczne. Zajmujemy się kompleksową opieką i obsługą informatyczną firm jak również klientów indywidualnych.
  Firma BROKOM.NET z siedzibą w Dąbrowie Górniczej działa na rynku małych i średnich firm, świadcząc usługi informatyczne głównie na terenie woj. śląskiego. Zajmujemy się kompleksową opieką i obsługą informatyczną zarówno firm jak również klientów indywidualnych. Posiadamy wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem w obsłudze Klientów, co pomaga nam lepiej zrozumieć problemy oraz potrzeby każdego Klienta indywidualnie.

  W obecnych czasach każda firma, aby być konkurencyjną i istnieć na rynku musi posiadać swoją własną strukturę informatyczną. Zastosowanie zewnętrznej obsługi informatycznej pozwala na redukcję kosztów zatrudnienia oraz ograniczenie wydatków na szkolenia personelu. Dzięki kompleksowej ofercie usług informatycznych gwarantujemy wybór najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów tak, by mogli skupić się na tym, co jest dla nich najważniejsze, czyli na rozwoju własnego biznesu.

  Zaufało nam wielu Klientów, przekazując wybrany lub cały obszar informatyki w swoim przedsiębiorstwie pod naszą opiekę.

  Atutem naszej firmy jest stabilność, systematyczny rozwój, kompleksowa oferta, szybkość działania, doświadczenie oraz wiedza. Wiele przedsiębiorstw poszukuje wiarygodnego i rzetelnego partnera IT. Nasza firma może pochwalić się nienaganną opinią wśród byłych i obecnych klientów.

  Data dodania: 14 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • RobimyFilm - produkcja filmów »

  Tworzymy profesjonalne produkcje wideo - filmy ślubne, spoty reklamowe, teledyski. Zajmujemy się postprodukcją, montażem wideo. RobimyFilm to doskonale zgrany i rozumiejący się zespół, nastawiony na nietuzinkowość i oryginalność.

  Data dodania: 10 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Przegrywanie vhs na dvd »

  9zł/h kasety vhs, s-vhsn12zł/h kasety kamernnCena zawiera:n- korektę obrazu i dźwiękun- kolorową okładkęn- płytę DVD lub BLU-RAYn- etui formatu DVD-VIDEOn- menu startowen- usunięcie niechcianych filmów z TVn- wycięcie szumów, zakłóceńn- opłatę tylko za przegrany materiałn- analizę dostarczonego materiałun- dobranie odpowiednich filtrówn- czas realizacji do 5 dni roboczychnnnPrzegrywamy wszystkie rodzaje kaset na nośniki cyfrowe:nn- vhsn- vhs-cn- svhsn- video 8n- hi8n- digital 8n- miniDVnnZgrywamy także materiał z:nn- kamer cyfrowychn- płyt mini dvdn- smartfonów

  Data dodania: 15 03 2017 · szczegóły wpisu »