Strony związane z hasłem: video recenzje - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'video recenzje':

 • Recenzje gier »

  Portal skupia się na wszelakich grach komputerowych oraz konsolowych. Cieszymy się, że możemy się dzielić z Wami naszą pasją i służyć jako źródło informacji oraz pomocy. Grasz.org z założenia ma być miejscem spotkań graczy, gdzie każdy czytelnik znajdzie coś dla siebie. Recenzje (tekstowe jak i video) gier, zapowiedzi, blogi użytkowników, rozbudowane to forum, ciekawa publicystyka i nowinki ze świata. To wszystko można zobaczyć na naszych łamach.

  Data dodania: 01 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • CHLODZENIE.NET - chłodzenie i wyciszanie PC »

  Hobbystyczny serwis CHLODZENIE.NET to praktyczna wiedza dla wszystkich osób chcących z głową wyciszyć komputer PC. Serwis CHLODZENIE.NET to przede wszystkim rzetelne newsy, poradniki i testy a nawet video recenzje z zakresu chłodzenia i wyciszania komputerów PC. Na liście opisywanego tutaj sprzętu komputerowego znajdziemy m.in. obudowy komputerowe, wentylatory, zasilacze, coolery (i na CPU i na GPU) a nawet pasty termoprzewodzace oraz filtry przeciwkurzowe. CHLODZENIE.NET to po prostu pozycja obowiązkowa dla każdego zwolennika chłodzenia i wyciszania PC.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doszkalaj.pl - video poradniki, recenzje, testy, ciekawostki, kursy. »

  Video poradniki związane z motoryzacją, elektryką, domem i ogrodem. Recenzje i testy smartfonów, nawigacji, sprzętu elektronicznego, RTV, AGD. Kursy Excela, programowania w C++, HTML, Java, C#, kursy Excela, grafiki i software wszelkiej maści. Możliwość dodania własnych publikacji. Pierwszy tego typu portal w Polsce.

  Data dodania: 01 07 2017 · szczegóły wpisu »