Strony związane z hasłem: voip - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'voip':

1 · 2 · następna strona »
 • Centrale telefoniczne - Net Systems Kraków »

  Jesteśmy firmą oferującą nowoczesne systemy teleinformatyczne takie jak: centrale telefoniczne Siemens HiPath, telefony cyfrowe, sprzęt sieciowy (routery, switche) oraz sprzęt biurowy (telefaksy, drukarki). Działamy na terenie całej Polski. Nasz serwis pomoże Państwu w rozwiązaniu każdego problemu z Państwa centralą Siemens.

  Data dodania: 07 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Bramki voip »

  Nasz sklep ma w swojej ofercie duży wybór akcesorii VOIP, telefonów VOIP, bramek VOIP, cetralii VOIP, a także kart do central Asterisk w najniższych cenach. Dzięki VOIP możesz tanio dzwonić na telefony stacjonarne i komórkowe w kraju i zagranicą. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla firm.

  Data dodania: 14 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Usługi informatyczne »

  Usługi informatyczne. Proponujemy usługi teleinformatyczne na terenie Poznania i Wielkopolski. Serwery, komputery PC, oprogramowanie, telekomunikacja, sieci komputerowe, systemy alarmowe, kontrola dostępu i taryfikacja czasu pracy. Zapraszamy. Poznan, tel.0505-464-778.

  Data dodania: 20 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Integrator i producent | HFC DOCSIS DVB IPTV HDTV VoD Fiber Deep | VECTOR »

  VECTOR jest europejskim dostawcą rozwiązań dla dynamicznie rozwijającej się branży telekomunikacyjnej, oferuje zaawansowane systemy wykorzystywane w sieciach stacjonarnych i mobilnych. Firma specjalizuje się w integracji oraz produkcji rozwiązań, które pozwalają operatorom sieci świadczyć usługi multimedialne, takie jak telewizja cyfrowa, Internet czy telefonia.

  Data dodania: 07 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Billings.pl - rozwiązania dla lokalnych operatorów »

  Billings - billingi oraz bazy klientów - usługi telekomunikacyjne dla operatorów. Jeśli szukasz sprawdzonych rozwiązań telekomunikacyjnych, programu billingowego, bazy klientów to dobrze trafiłeś. Tu znajdziesz najlepsze i najtańsze rozwiązania dla Ciebie. Profesjonalnie i tanio. Jeśli szukasz partnera w biznesie telekomunikacyjnym zajrzyj na stronę www.billings.pl Oferuję program do obsługi klientów operatorów telekomunikacyjnych, rozliczanie, fakturowanie na podstawie zestawień połączeń (CDR).
  Dodatkowo do dyspozycji bazy teleadresowe całaj Polski klientów indywidualnych jak i biznesowych (firm i instytucji) aktualne i szczegółowe.

  Data dodania: 17 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tanie dzwonienie »

  Polecamy tanie rozmowy telefoniczne międzynarodowe. Dzwoń od dzisiaj do Niemiec, Anglii, Holandii, Francji, Włoch i innych państw tanio i łatwo z telefonu stacjonarnego. Wejdź i zapoznaj się z naszą ofertą. Podyskutuj także na forum dyskusyjnym. Zapraszamy szczególnie osoby, które często dzwonią za granicę i chcą to robić możliwie tanio.

  Data dodania: 22 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Recontel Audyty Telekomunikacyjne »

  Nasza firma specjalizuje się w usługach audytu telekomunikacyjnego. Dbamy o ograniczenie kosztów telekomunikacyjnych naszych klientów, pomagamy im we wdrażaniu nowych rozwiązań, ułatwiamy współpracę pomiędzy naszymi klientami, a operatorami.

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Billing online »

  Dostawca - Rzetelna firma Business Telecom Poland wprowadziła na rynek nową usługę: Tanie Połączenia VoIP. Voice over Internet Protocol i Session Initiation Protocol - tanie rozmowy międzynarodowe i połączenia telefoniczne wykonywane za pomocą: terminal MTA, Wi-Fi, bramka VoIP, aparaty IP. W naszej ofercie także wysokiej jakości centrale telefoniczne. W oparciu o platforme E0800. Poczta głosowa, konferencja, przekierowanie wielopoziomowe, identyfikacja, billing online, połączenie oczekujące i połączenia pozaabonamentowe. Także na polskie komórki.

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • PIM IT Solutions »

  Już od dwunastu lat firma PIM Sp. z o. o. świadczy swoje usługi związane z całościową obsługą informatyczną firm. Dzięki długoletniemu doświadczeniu oferuje swoim klientom dokładnie przemyślane i sprawdzone rozwiązania oraz usługi, związane z: outsourcingiem IT, monitoringiem sieci, doradztwem teleinformatycznym, jak również usługi związane z telefonią Voip. Oferta tejże firmy jest skierowana nie tylko do firm potrzebujących całościowej opieki informatycznej, ale także do firm, dla ktorych posiadanie etatowego informatyka jest po prostu nieopłacalne.

  Data dodania: 23 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep internetowy, tania elektronika oraz telefony komórkowe to wszystko w Okazjoneo »

  Sklep internetowy Okazjoneo.pl to pierwszy w Polsce sklep z możliwością wykupu. Wykup jest to specjalny system zakupów który został opracowany przez Okazjoneo.pl, odróżniający sklep internetowy Okazjoneo.pl od konkurencji. Wykup ma na celu stworzenie przez samych kupujących atrakcyjnych okazji cenowych. Tylko u nas najniższe ceny i atrakcyjne oferty. W naszym sklepie znajdziesz tanią elektronikę i tanie perfumy czy oprogramowanie. Dzięki nam znajdziesz najlepsze oferty w internecie, biżuteria i zegarki. Posiadamy gry komputerowe i telefony komórkowe w okazyjnych cenach. U nas promocja trwa cały rok! okazjoneo.pl najlepszy sklep internetowy i zakupy online.

  Data dodania: 08 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrale VoIP | Centrale telefoniczne VoIP »

  Centrala VoIP jest systemem integrującym w sobie najnowsze technologie dostępne na rynku. Dzięki nietuzinkowym rozwiązaniom teleinfotrmatycznym, Państwa firma otrzyma wielofunkcyjny produkt zaspakajajacy wszystkie potrzeby.nnnCentrala gwarantuje:nn * obniżenie kosztów związanych z połączeniami.n * niewielki koszt instalacji centrali.n * zastosowanie najnowszych technologii dostępnych na runku.n * rozbudowanie w prosty i tani sposób infrastruktury teleinformatycznej.nnPozwala również uniezależnić się od dotychczasowych operatorów telefonicznych.nnnDzięki wykorzystaniu najnowszych technologii dostępnych na rynku centrala IPT posiada potężną moc obliczeniową niespotykaną do tej pory w centralach telefonicznych, która umożliwia:nn * bardzo szybką obsługę połączenia.n * tworzenie zaawansowanych reguł routingu połączeń.n * obsługę wielu połączeń w jednym momencie.n * większą stabilność systemu oraz jego skalowalność.n * możliwość nagrywania połączeń w jednym systemie.nnnZa pomoca Centrali możliwe jest łączenie ze sobą oddziałów firmy w obrębie jednego, centralnego systemu. Uzyskają Państwo możliwość:nn * dzwonienia pomiędzy oddziałami firmy wykorzystując numery wewnętrzne.n * zarządzania jednym systemem, a nie kilkoma z osobna.nnnDodatkowe funkcje cetrali:nn * nagrywanie połączeń,n * telekonferencje,n * poczta głosowa,n * panel operatorski,n * bilingowanie.

  Data dodania: 14 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • BY-link kompleksowe usługi informatyczne dla firm (Śląsk) »

  BY-link - Złapani w sieć - Profesjonalne usługi informatyczne w zakresie sieci komputerowych, serwerów sieciowych, baz danych, archiwizacji, audytu bezpieczeństwa, serwisu sprzętu komputerowego i oprogramowania. Stała opieka serwisowa dla firm - atrakcyjne pakiety serwisowe. Administracja serwerów sieciowych. Telefonia VoIP - bramki VoIP, programowe centrale Voip SIP firmy 3CX.

  Data dodania: 03 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gryfice Informator miejski Miasto powiat Gryfice »

  Gryficki Informator,wszystko dla mieszkańców i turystów. Kronika lokalna, Gryfice na fotografii, dawne zdjęcia, dyżurne apteki, lekarze rodzinni, rozkład jazdy PKS, PKP, Busy, komunikacja miejska, gazetki promocyjne i wiele więcej. Zapraszamy do nas.

  Data dodania: 21 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Netia Białystok »

  Netia w Białymstoku . Netia to największy niezależny operator telekomunikacyjny w Polsce. To drugi operator pod względem ilości klientów klientów Polsce zaraz za Telekomunikacja Polską. Biorąc pod uwagę tendencje wzrostową, jeżeli chodzi o aktywacje nowych klientów Netii oraz tendencja spadkową klientów Tp. Fotel leadera niedługo zmieni właściciela. I tym zwycięzca będzie właśnie Netia, która w pełni swoja oferta, podejściem do klienta oraz polityka firmy zasługują na to miano. Na tak a sytuacje składają się również pozytywne rozstrzygnięcia spraw na korzyść netii poprzez Urząd komunikacji elektronicznej. Netia robi wszystko aby dotrzeć do Ciebie nie tylko tam gdzie posiada własną infrastrukturę. [url= http://www.netia.bialystok.plNetia Białystok[/url] to strona stworzona właśnie dla Ciebie. Odnajdziesz tam kontakt do swojego przedstawiciela obsługującego klientów z Białegostoku oraz całego województwa Podlaskiego. Prawo oraz wykorzystanie najnowszych technologii pozwalają nam dotrzeć do niemalże wszystkich klientów TP S.A. i w miejsca gdzie niemożliwe jest dotarcie infrastrukturą miedzianą czy światłowodową. Posiadamy bardzo szerokie zadowolonych klientów z całej Polski. Jesteśmy zawsze zorientowani w aktualnej sytuacji na rynku telekomunikacyjnym. Śledzimy nowe trendy, co skutkuje doborem ofert z wizja przyszłości i przyszłych zmian na rynku. Netia Białystok – Twój regionalny dział handlowy.

  Data dodania: 28 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bilingowanie połączeń telefonicznych - CentiNet »

  Specjalizujemy się w bilingu / taryfikacji połączeń telefonicznych. Z naszych usług korzystają korporacje w kraju i zagranicą. Instalujemy i wdrażamy własny system bilingowy Kobi oraz moduł do bilingu on-line WebReporter.
  Do niedawna nasze rozwiązania oparte były na oprogramowaniu firm zewnętrznych. Z uwagi na fakt, iż takie programy nie zawsze w pełni odpowiadały oczekiwaniom naszych klientów, postanowiliśmy zbudować własny system bilingowy Kobi. Jest on doskonałym rozwiązaniem dla średnich i dużych firm korporacyjnych, budynków komercyjnych oraz niezależnych operatorów telekomunikacyjnych pragnących prowadzić dogłębną analizę połączeń telefonicznych.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Datera SA »

  Datera SA jest wiodącym producentem zaawansowanych rozwiązań telekomunikacyjnych. W jej ofercie znajdują się: serwery telekomunikacyjne - Serwery IP PBX (Mini-eX, Call-eX), systemy antyfraudowe, systemy usługowe, zaawansowane platformy i rozwiązania operatorskie, usługi profesjonalne.

  Data dodania: 08 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • VoIP, telefonia internetowa »

  AleKontakt to jedna z ciekawszych usług na polskim rynku VoIP oraz VoIP dla firm. Polega nie tylko na świadczeniu usługi, jaką jest infolinia (infolinie
  biznesowe służą do polepszania dostępności firmy dla klientów przez wirtualne centrale telefoniczne), ale to także telefonia internetowa, w której dominują tanie połączenia telefoniczne i tanie rozmowy przez bramki VoIP. Każdy użytkownik systemu ma darmowe rozmowy do innych w sieci i usługę wirtualnego faksu. Są też numery we wszystkich strefach miejskich. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • EXXO Tomasz Kałędkiewicz »

  Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do małych przedsiębiorstw. Chcemy aby współpraca z nami pozwoliła naszym Klientom skupić się na tym co dla nich najważniejsze - na rozwoju własnego biznesu. Nasza oferta to: stała obsługa informatyczna i outsourcing IT (utrzymanie ciągłości pracy usług i sprzętu IT, administrację i utrzymanie sieci informatycznej, diagnostykę problemów, wykonywanie bieżących prac serwisowych, szkolenia i konsultacje dla pracowników, wsparcie hot-line), sprzęt i oprogramowanie (stacje robocze, laptopy, serwery, macierze dyskowe i urządzenia NAS, zasilacze awaryjne, urządzenia do backupu, faxy, drukarki, kopiarki i wielofunkcyjne urządzenia biurowe, podzespoły i akcesoria komputerowe, systemy operacyjne i oprogramowanie biurowe, aplikacje i systemy klasy CRM/ERP), rozwiązania informatyczne (tworzenie i rozwój infrastrutkury IT, projektowanie i wdrożenia sieci komputerowych, internetowe serwisy WWW w oparciu o popularne systemy CMS, ochrona antywirusowa, systemy wideokonferencyjne Polycom i Sony, skalowalne centrale telefoniczne VoIP/PBX, archiwizacja i składowanie danych, wdrożenia rozwiązań CRM/ERP).

  Data dodania: 19 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • VoIP I Telefonia internetowa HaloNet »

  HaloNet to usługa telefoniczna obsługiwana przez firmę Tartel Sp. z o.o., wykorzystująca technologię VoIP tzn. realizująca połączenia poprzez sieć internetową. Oferuje: tanie rozmowy i bardzo dobrą jakość połączeń na numery polskie i międzynarodowe (już od 0,04 zł - stan na 21.04.2011). W HaloNet można zakupić własny numer telefoniczny z dowolnej strefy. Koszt numeru to 1 zł z VAT / rok (w wybranych strefach 5 zł z VAT / rok). HaloNet to również: możliwość wysyłania SMS, fax internetowy (fax2email, email2fax), halospinacz, sekundowe naliczanie czasu rozmowy, biling online i inne. Ze wszystkich opcji można korzystać nie płacąc stałego abonamentu.

  Data dodania: 21 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie informatyczne / komputerowe »

  POGOTOWIE INFORMATYCZNE / KOMPUTEROWE świadczymy szeroki zakres usług informatycznych. Działamy szybko i skutecznie! Rozwiązujemy każdy problem! Profesjonalna obsługa informatyczna dla osób indywidualnych oraz firm. Zadzwoń i skorzystaj z naszych usług! Zapraszamy! Obszar działania: Rybnik, Żory, Wodzisław Śl., Jastrzębie Zdrój oraz okolice tych miast.
  m.in.
  Systemy operacyjne / oprogramowanie:
  -instalacja i konfiguracja systemów operacyjnych Windows,
  -instalacja sterowników - driverów / konfiguracja,
  -czyszczenie i defragmentacja dysków / rejestrów,
  -ustawienia zabezpieczeń oraz ochrona danych,
  -usuwanie wirusów komputerowych,
  -kopie bezpieczeństwa, aktualizacja BIOS'ów oraz Firmware'ów,
  -odzyskiwanie utraconych danych z dysku twardego, pendrive, kart pamięci,

  Sprzęt / komputery PC / komputery przenośne:
  -komputery stacjonarne (PC), z konfiguracją,
  -laptopy, notebooki, netbooki na zamówienie,
  -czyszczenie oraz konserwacja sprzętu,
  -modernizacje komputerów,
  -diagnostyka oraz naprawa komputerów, serwis,

  Usługi sieciowe:
  -podłączanie komputerów do Internetu,
  -dzielenie Internetu (np. Neostrady, Netii, kablówki, DSLa, internetu bezprzewodowego) - przewodowo / bezprzewodowo,

  Data dodania: 24 05 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »