Strony związane z hasłem: warszawskie - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'warszawskie':

 • Flowdeft - Biuro Projektów Instalacji Sanitarnych »

  Jesteśmy biurem zajmującym się projektowaniem: instalacji wentylacji, instalacji klimatyzacji, centralnego ogrzewania, ciepła technologicznego i wody lodowej, instalacji wodociągów i kanalizacji, instalacji ochrony przeciwpożarowej.

  Data dodania: 07 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Spotkania Warszawskie - konferencja »

  Spotkania Warszawskie to międzynarodowa konferencja zainspirowana francuskimi debatami Entretiens de Royaumont. W 2014 roku Spotkania będą toczyć się wokół tematu gospodarki cyfrowej. Zaproszeni goście, przedstawiciele biznesu, polityki, świata nauki, a także młodzi przedsiębiorcy i start'upy z Polski i Francji zastanowią się wspólnie nad wyzwaniami, przed którymi stanie świat w obliczu szybkiego rozwoju technologii cyfrowych. Tematy, które zostaną poruszone w trakcie konferencji odbywającej się w Zakmu Królewskim i Arkadach Kubickiego to m.in.: cyfryzacja i wyzwania dla gospodarki światowej; nowy model gospodaki oparty na innowacji i nowych technologiach; miejsce kultury w gospodarce cyfrowej; prosument, czyli zmiana tradycyjnych schematów przedsiębiorca - klient; przyszłość innowacyjnych firm w Europie. Wśród zaproszonych gości znajdą się polscy ministrowie, politycy, a także osobistości z Francji. Licznie reprezentowany będzie równeiż biznes i najwięksi francuscy inwestorzy obecni w Polsce.

  Data dodania: 24 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zespół weselny »

  Zespół muzyczny FLOWER - to najlepszy wybór i pewność, że wesele będzie udane a goście zadowoleni.

  Oferta zespołu FLOWER z Lublina obejmuje pełną oprawę muzyczną wesel, balów sylwestrowych i imprez okolicznościowych na terenie całego kraju.

  Kilka powodów, dla których warto wybrać zespół weselny FLOWER:
  -- wieloletnie doświadczenie,
  -- skład niezmienny od kilku lat, zgranie kapeli,
  -- bogaty i zróżnicowany repertuar, na bieżąco aktualizowany, w różnych językach,
  -- umiejętności muzyczne na wysokim poziomie, wokale męskie i damski,
  -- zaangażowanie, humor,
  -- dobrej jakości nagłośnienie i oświetlenie,
  -- prowadzenie wesela, organizowanie zabaw i oczepin.

  Zespół na swoje wesele należy wybrać po dokładnym przemyśleniu i porównaniu różnych ofert, dlatego zapraszamy na stronę zespołu FLOWER, aby posłuchać nagrań demo i fragmentów filmów, co, mamy nadzieję, pomoże Państwu w podjęciu decyzji.

  www.flower-weselny.pl
  info@flower-weselny.pl

  Data dodania: 17 04 2016 · szczegóły wpisu »