Strony związane z hasłem: warsztat samochodowy szczecin - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'warsztat samochodowy szczecin':

 • Pomoc drogowa Szczecin »

  Firma zajmuję się kompleksowymi usługami motoryzacyjnymi od 2000 Roku. Jesteśmy prężną firmą z dużym zakresem usług, posiadamy bezawaryjny sprzęt do holowania pojazdów, który jeszcze nas nie zawiódł. Usuwamy auta z miejsca kolizji, wypadku lub awarii samochodu.
  Posiadamy warsztat samochodowy i możliwość kompleksowych napraw powypadkowych i mechanicznych. Od wielu lat współpracujemy z wieloma zakładami ubezpieczeniowymi. Na życzenie klienta możliwość napraw 24h.
  Zapewniamy samochód zastępczy na okres naprawy.
  Zapraszamy do korzystania z naszych usług autoholowanie i pomocy drogowe

  Data dodania: 22 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc drogowa Szczecin, holowanie Szczecin »

  Zajmujemy się kompleksowymi usługami motoryzacyjnymi od ponad 8 lat. Jesteśmy wykwalifikowaną załogą z dużym zakresem usług, posiadamy niezawodny sprzęt do holowania pojazdów, który jeszcze nas nie zawiódł. Usuwamy auta z miejsca kolizji, wypadku lub awarii samochodu.

  Data dodania: 25 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Napełnianie i serwis klimatyzacji - AutoABC Szczecin »

  AutoABC Szczecin to dwie stacje szybkiej obsługi samochodowej i serwisu, wykonujące podstawowe czynności serwisów i diagnostyczne takie jak wymiana oleju, wymiana klocków i tarcz hamulcowych oraz rozrządu i amortyzatorów. Oferujemy również kompleksowe przeglądy samochodowe, zarówno okresowe jak i rejestracyjne. Dysponujemy również sprzętem i wykwalifikowanym personelem dla napraw klimatyzacji oraz jej napełnianiem, odgrzybianiem i czyszczeniem.

  Data dodania: 05 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Warsztat samochodowy, napełnianie i serwis klimatyzacji, geometria kół Szczecin »

  Warsztat Samochodowy Szczecin to profesjonalna automechanika oraz przeglądy serwisowe i techniczne. Świadczymy usługi wymiany oleju, klocków i tarcz hamulcowych. Ustawiamy zbieżność i geometrię kół metodą komputerową oraz prowadzimy kompleksowy serwis klimatyzacji, jej napełnianie oraz odgrzybianie. Nasza stacja szybkiej obsługi to gwarancja fachowości wykonywanych usług oraz doświadczenie mechaników samochodowych z wieloletnim stażem.

  Data dodania: 30 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dobry mechanik Szczecin prawobrzeże »

  KlimCars to warsztat samochodowy w Szczecinie a dokładnie na prawobrzeżu Szczecina. KlimCars jest to warsztat w którym dobry mechanik wykona takie usługi jak wymiana klocków hamulcowych czy naprawy zawieszenia a także wymiana opon. W ofercie warsztatu jest auto naprawa obejmująca mechanikę, lakiernictwo i blacharstwo. W szerokiej ofercie znajduje się również autoholowie 24h. Mechanika pojazdów w warsztacie KlimCars to kompleksowe naprawy samochodowe, które świadczone są przez profesjonalny zespół. Doświadczony i dobry mechanik wykona w warsztacie na prawobrzeżu Szczecina wszystkie niezbędne naprawy. Dla klientów korzystających z usług KlimCars gwarantujemy doradztwo na każdym etapie naszej pracy i przy wszystkich naprawach takich jak np. naprawy zawieszenia. Warsztat KlimCars posiada bogatą ofertę na części zamienne. Od wielu lat nasz warsztat samochodowy w Szczecinie współpracuje z dostawcami czołowych marek z branży motoryzacyjnej. Warsztat samochodowy z prawobrzeża pomaga również w wyborze popularnych oraz cenionych tańszych zamienników części samochodowych. W ofercie KlimCars znajdują się również usługi gwarancyjne oraz pogwarancyjne. KlimCars posiada, krótkie terminy naprawy oraz szeroką ofertę realizacji wliczając w to takie usługi jak wymiana klocków hamulcowych a także wymiana opon na terenie Szczecina. KlimCars oferuje naprawy powypadkowe. Firma specjalizuje się w naprawach samochodów powypadkowych zapewniając profesjonalną diagnostykę pojazdu i oferując części.

  Data dodania: 02 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Geometria kół Szczecin »

  Warsztat samochodowy ReadyCar wykonuje usługi takie jak geometria kół na terenie Szczecina (Prawobrzeże). ReadyCar to również serwis klimatyzacji oraz stacja kontroli pojazdów. Warsztat samochody w szerokim zakresie oferty posiada również takie usługi jak wymiana oleju, naprawy układów hamulcowych, zawieszenia i rozrządu. Profesjonalna stacja obsługi pojazdów osobowych i dostawczych świadczy usługi związane z mechaniką samochodową. Dodatkowo przeprowadzane są badania pojazdów przy wykorzystaniu diagnostyki komputerowej, wykonywane są przeglądy techniczne i rejestracyjne. ReadyCar prowadzi również serwis klimatyzacji samochodowej a także serwis wulkanizacyjny. Wykonywane są pomiary i ustawienia geometrii kół oraz szereg drobnych usług serwisowych takich jak wymiana oleju i ogumienia. Specjaliści z ReadyCar chętnie doradzają kiedy w jaki sposób należy wykonać naprawy samochodu, tak aby cieszyć się jego niezawodnością każdego dnia. Specjaliści dbają nie tylko o pojazdy, ale również o komfort ich właścicieli. Stacja kontroli pojazdów ReadyCar dysponuje wygodną poczekalnią, w której można skorzystać z darmowego dostępu do internetu, przejrzeć prasę a także poczęstować się gorącymi lub zimnymi napojami. Osoby, dla których bezczynne oczekiwanie jest uciążliwe, mogą przespacerować się po znajdującym się w okolicy parku. Warsztat samochodowy świadczy także usługi door-to-door, które polegają na odbiorze pojazdu od klienta i odprowadzenia go po zakończonej naprawie. Zapraszamy.

  Data dodania: 23 08 2017 · szczegóły wpisu »