Strony związane z hasłem: wciągniki - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'wciągniki':

 • Suwnice bramowe »

  Naszym głównym obszarem działalności jest projektowanie i modernizacja urządzeń transportu bliskiego w oparciu o najnowszą technikę. Realizujemy kompleksowe dostawy nowych suwnic, żurawi, wciągarek, wciągników i pozostałych urządzeń transportu bliskiego. Dostarczamy komponenty w zakresie automatyki i sterowania, napędu mechanicznego i hydraulicznego oraz konstrukcji mechanicznej. Zajmujemy się także, konserwacją urządzeń transportu bliskiego takich jak: suwnice, wciągniki, żurawie, dźwigi osobowo-towarowe, dźwigi budowlane, podesty ruchome. Oferujemy pomoc zarówno w utrzymaniu urządzeń dźwignicowych w odpowiednim stanie technicznym podczas bieżącej eksploatacji jak i kompleksowe przygotowanie do odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego.

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • ABUS suwnice żurawie wciągniki wciągarki »

  ABUS Crane Systems Polska to oddział spółki ABUS Kransysteme GmbH. Zaliczamy się do grona czołowych producentów na świecie w branży dźwignicowej i urządzeń dźwignicowych. Produkty ABUS używane są nie tylko w branżach zazwyczaj kojarzonych z dźwignicami (przemyśle maszynowym, samochodowym, lotniczym, stoczniowym, tworzyw sztucznych etc.) ale również w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw (dźwignice lekkie). Oferujemy szeroki wachlarz produktów: od wciągników łańcuchowych o udźwigu od 80 kg poprzez lekkie systemy dźwignicowe HB do suwnic pomostowych o udźwigu do 100 t. Szeroki wybór akcesoriów i komponentów. Wykonujemy konserwacje i przeglądy okresowe urządzeń dźwignicowych - suwnic, żurawi, wciągników, wciągarek. Projekt, montaż, obsługa prawna instalacji (UDT) nowych urządzeń. Serwis, obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna. Zadzwoń i sprawdź.

  Data dodania: 10 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wciągniki, wciągniki bułgarkie, wciągniki linowe, wciągniki łańcuchowe. »

  Wciągniki, wciągniki bułgarskie, wciągniki linowe, wciągniki łańcuchowe.nwww.wciagniki.net www.elektrowciagi.plnWciągniki bułgarskie linowe i częsci zamienne. nnnWciągniki bułgarskiennWciągniki bułgarskie linowennWciągniki bułgarskie linowe od 500kg do 10tnn99% części zamiennych do wciągników bułgarskiech

  Data dodania: 14 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wciągniki, wciągarki, elektrowciągi, części zamienne. »

  Jesteśmy bezpośrednim importerem bułgarskich elektrowciągów i wciągarek oraz żurawików. Urządzenia te charakteryzuje bardzo wysoka wytrzymałość, dzięki czemu w praktyce są eksploatowane nawet przez kilkadziesiąt lat.nnW naszej ofercie mogą Państwo znaleźć również wszystkie części zamienne do elektrowciągów i wciągarek bułgarskich.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Orome- rusztowania, drabiny »

  Firma obsługuje głównie sektor budownictwa oraz przemysłu. W ofercie znajdują się rusztowania, drabiny, schody, podesty, platformy podnoszące, wciągarki, wciągniki, zawiesia uchwyty, wagi hakowe, dynamometry, wiertarki i inne sprzęty do profesjonalnych zastosowań.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wciągniki łańcuchowe »

  Firma INTERFORK to kompleksowa obsługa w dziedzinie wózków widłowych jak i różnego rodzaju wózków platformowych. Jej oferta to sprzedaż między innymi wciągników łańcuchowych, zawiesi do kręgów bądź zawiesi widłowych. Dodatkowym profilem działalności firmy jest serwis urządzeń. Wszelkiego rodzaju zawiesia pasowa, podnośnik czy też wózki platformowe, poddawane są tu szybkiej, acz niezwykle solidnej i fachowej naprawie. Serwis może odbywać się w firmie, bądź na miejscu u Klienta.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zawiesie »

  Strona internetowa, którą Państwu oferujemy to miejsce, gdzie znajdziecie szereg podwieszanych akcesoriów. W naszym asortymencie proponujemy Wam szeroką gamę przyrządów. Wśród nich znajdziecie chociażby zawiesia linowe, wyciągarki ręczne, czy trawersy. Chcąc mieć pełny dostęp do proponowanych przez nas akcesoriów zachęcamy szczególnie do częstych odwiedzin naszego sklepu internetowego. Urządzenia, w jakie mogą się Państwo u nas zaopatrzyć są naprawdę wysokiej jakości i bardzo dobrej marki. Osprzęt jaki u nas znajdziecie wykorzystywany jest w sportach ekstremalnych, ale nie tylko. Ponadto staramy się przyciągnąć Państwa uwagę przystępnymi cenami oraz korzystnymi rabatami na zakupy.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • WCIĄGNIKI | SPRZĘGŁA | WÓZKI - Mi-tech Zaopatrzenie Techniczne Katowice »

  Firma Mi–Tech Zaopatrzenie Techniczne Mirosław Gola jest samodzielnym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem produkcyjno – handlowo – remontowym funkcjonującym na rynku polskim od 2002 roku.

  Nasza działalność opiera się na bezpośrednich umowach z producentami, co obok gwarancji jakości produktu i obsługi po sprzedażowej, jest gwarancją relatywnie niskich cen.

  Do Państwa dyspozycji jest zespół handlowo – techniczny złożony z doświadczonych pracowników, którzy służą pomocą w zakresie doradztwa technicznego i realizacji dostaw. Mobilność naszej firmy pozwala nam znaleźć się u Państwa w każdym czasie.

  W pełni świadomi odpowiedzialności wyrażamy szczerą nadzieję, iż decydując się na współpracę z nami, dacie nam Państwo szansę udowodnienia naszego profesjonalizmu i kompetencji.

  Data dodania: 31 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • E-hak24.pl - platforma sprzedażowa »

  Platforma Ehak24.pl to miejsce sprzedaży wielu użytecznych urządzeń wspomagających transport magazynowy oraz transport materiałów na nieduże odległości w bieżących procesach technologicznych. W Ehak24.pl można się zaopatrzyć również w sprzęt do pracy na wysokościach, sprzęt dla spawaczy, do warsztatów samochodowych, naprawczych, kamieniarskich. Dostarcza również artykuły konieczne do mocowania ładunku na czas transportu czy chemię przemysłową.
  Urządzenia oferowane przez Ehak24.pl to wysoka jakość oraz sprawdzona funkcjonalność.

  Data dodania: 02 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • E-promag wyposażenie magazynów »

  Sklep internetowy e-promag.pl to firmowy sklep producenta wyposażenia i sprzętu logistycznego Promag S.A. W łatwy i szybki sposób można przy jego pomocy dokonać zakupu wyposażenia magazynu, części zamiennych do tego wyposażenia, elementów transportu wewnątrz magazynowego, takich jak wózki widłowe czy paleciaki, oraz wiele więcej.

  Data dodania: 08 08 2016 · szczegóły wpisu »