Strony związane z hasłem: węgiel kamienny - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'węgiel kamienny':

 • Sprzedaż węgla »

  A.U.H. Zgoda - nasza firma zajmuje się handlem każdym dostępnym obecnie na rynku sortymentem węgla kamiennego poczynając na ekogroszku, a kończąc na węglu kostce. Nasza oferta handlowa obejmuje następujące towary: węgiel kostka, węgiel ekogroszek, miał węglowy, węgiel koks, węgiel orzech, ekomiał, muł, torf oraz węgiel groszek. Nasza oferta handlowa jest kierowana zarówno dla odbiorców detalicznych jak i hurtowych węgla z tym iż dla odbiorców hurtowych przewidziana jest bardziej atrakcyjna cena węgla której różnica w porównaniu do ceny dla odbiorców detalicznych może wynieść nawet 20%.

  Sprzedawany przez nas węgiel wydobywany jest w kopalniach wchodzących w skład Katowickiego Holdingu Węglowego oraz Polskiej kompanii węglowej i jest tym samym najlepszym jakościowo węglem dostępnym na polskim rynku.

  Oprócz sprzedaży węgla nasza firma zajmuje się również transportem węgla na terenie całego kraju oraz krajów wspólnoty europejskiej. Nasza cena transportu jest niezmienna i wynosi 2,50zł netto ale im większa ilość zakupionego towaru tym mniejsza jest opłata za transport.

  Data dodania: 24 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż węgla »

  MAREND s.c. jest firmą handlową. Głównym naszym kierunkiem jest dystrybucja na terenie Polski surowców energetycznych pochodzących z krajów Europy Wschodniej. Współpracujemy w tej dziedzinie z największymi importerami.

  Nasz towar charakteryzuje się się najlepszymi parametrami, a mianowicie wysoką kalorycznością, a przy tym bardzo niską zawartością popiołu i siarki. Udostępniamy certyfikaty wykonywane przez polskie firmy akredytowane

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nawozy mineralne, węgiel kamienny, brykiet z wegla brunatnego, pellet – biomasa »

  Jesteśmy spółką handlową, działającą na terenie całego Kraju. Współpracujemy z firmami i kopalniami z terenów Polski, Europy Wschodniej, Czech, Chin i RPA. Zamówiony towar dostarczamy do klienta wg wskazanego adresu. W swojej ofercie posiadamy:
  * NAWOZY MINERALNE
  * WĘGIEL KAMIENNY
  * BRYKIET Z WEGLA BRUNATNEGO
  * PELLET – BIOMASA

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Transped- transport krajowy »

  Szukasz sprawdzonego wykonawcy, który sprawnie przeprowadzi roboty ziemne? Zależy Ci na rzetelności oraz terminowości ekipy? Skorzystaj z atrakcyjnej propozycji przygotowanej przez firmę Transbed. Prowadzi ona swoją działalność od ponad dwudziestu lat, a jej wszechstronna oferta obejmuje zarówno roboty ziemne, jak także wysokiej jakości szamba żelbetonowe, piasek oraz beton towarowy. Jej niezaprzeczalną zaletą jest wyjątkowa troska o komfort każdego klienta, przejawiająca się między innymi w wielu udogodnieniach, które przygotowano z myślą o nich. Mogą zatem liczyć na gratisowy przewóz i montaż szamb, a również dostarczenie zakupionego towaru we wskazane miejsce. Sama realizacja przebiegnie sprawnie oraz terminowo, a ponadto cieszyć się będą mogli Państwo konkurencyjnymi cenami.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • OMEGA węgiel kamienny »

  OMEGA Sp. z o. o. to firma prowadząca sprzedaż hurtową oraz detaliczną towarów budowlanych i wykończeniowych oraz polskiego węgla kamiennego. Funkcjonuje na terenie województwa małopolskiego, w Nowym Targu, Mszanie Dolnej, Mszanie Górnej oraz miejscowości Niedźwiedź. Firma ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży budowlanej, co przekłada się na jakość obsługi, jak też na jakość proponowanych artykułów. Sprzedawane w sklepach firmowych cegły, pustaki, dachówki ceramiczne, kostka brukowa, cement, wełna mineralna, bądź styropian, pochodzą od najlepszych producentów na rynku. Węgiel kamienny też zapewniany jest przez najwyżej szanowanych producentów, jak na przykład: Katowicki Holding Węglowy, bądź Kompania Węglowa S. A. Jako że spółka Omega posiada własna flotę transportową, dowozi towar do klienta. Więcej informacji na stronie:

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Węgiel kamienny i ekogroszek »

  Nasza firma zajmuje sprzedażą węgla kamiennego we wszystkich dostępnych sortymentach. Nasza oferta opału zawiera następujące sortymenty: węgiel orzech, węgiel kostka, ekogroszek, węgiel groszek, ekomiał, miał węglowy, oraz ekogroszek workowany.

  Węgiel workujemy bez domieszek miału oraz możliwie jak najsuchszy.

  O jakości oferowanego przez nas opału świadczy przede wszystkim źródło jego pochodzenia. Węgiel odbieramy między innymi z Kompanii Węglowej oraz Katowickiego Holdingu Węglowego. Kopalnie z których pobieramy to przede wszystkim te które charakteryzują się najlepszym typem węgla, czyli niską spiekalnościa oraz wysoką kalorycznością.

  Zajmujemy się przede wszystkim zaopatrywaniem w opał gospodarstw domowych oraz firm. Dla każdego odbiorcy indywidualne dostosowujemy naszą ofertę tak żeby zaspokoić nawet najbardziej wymagającego klienta. Prowadzimy również sprzedaż hurtową czyli realizujemy zamówienia powyżej 24ton. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • PRSW Sp. Z o.o. - surowce opałowe »

  Zapraszamy do poznania się z propozycją przedstawioną przez hurtownię paliw stałych PRSW. Dystrybuujemy węgiel wysokiej jakości głównie do Odbiorców hurtowych na terenie całego kraju. Naszymi stałymi Klientami jest wiele ciepłowni, kotłowni oraz zakładów przemysłowych. Zapewniamy terminowość oraz regularność dostaw, nawet na obszary północnej Polski. Do Klientów z północy kraju przemieszczamy towar drogą morską z wyładunkiem w portach Gdańska, Kołobrzegu lub Elbląga. Dzięki poszerzonemu zapleczu logistycznemu w Rosji, możemy trzymać rękę na plusie rynku paliw stałych oraz szybko reagować na jakiekolwiek jego wahania. Zachęcamy do skorzystania z naszych składów w Szczebrzeszynie, Łabuniach i Świdniku również Klientów detalicznych. Zapraszamy na naszą stronę po bliższe informacje dotyczące przygotowanej przez nas propozycji.

  Data dodania: 10 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gielda-paliw.com - Wyszukiwarka dostawców paliw grzewczych. »

  Korzystając z Giełdy-paliw.com bezpłatnie znajdziesz dostawcę wybranego przez Ciebie opału. Ustalisz aktualne ceny węgla typu ekogroszek lub zapytasz dostawców na terenie kraju o cenę pelletu drzewnego. Logując się bezpłatnie w serwisie ustalisz cenę węgla kamiennego lub ceny węgla brunatnego. Składając zlecenie składy opału przedstawią Ci oferty na ekogroszek luzem lub workowany za tonę. Dystrybutorzy propanu lub oleju opałowego z pomocą Gielda-paliw.com poinformują Cie o aktualnych cenach wybranego paliwa i możliwościach dostawy. Z naszą pomocą wygodnie i szybko znajdziesz dowolne paliwo bez zbędnego kontaktu z wieloma dostawcami. Zapytamy lokalnych sprzedawców drewna kominkowego o cenę za m3 dębu, grabu lub innego drewna opałowego. Jeśli jesteś użytkownikiem koksu lub miału węglowego możemy zapytać wielu dostawców o najlepsze oferty, przesyłając wybrane kontakty bezpośrednio do zainteresowanych. Nie czekaj z portalem gielda-paliw.com ograniczysz koszty ogrzewania bez wyrzeczeń po stronie komfortu.Czy warto robić samodzielnie to, co my zrobimy za Ciebie? Pozwól sobie pomóc - zyskaj czas i pieniądze współpracując z naszym serwisem.

  Data dodania: 16 03 2016 · szczegóły wpisu »