Strony związane z hasłem: Wenezuela - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'Wenezuela':

 • Wenezuela i Kolumbia »

  Opis podróży po Ameryce Południowej. Aktualnie szczegółowo opisałem atrakcje jakie nas spotkają podczas odwiedzenia Wenezueli i Kolumbii. Relacja z podróży, porady na temat wyjazdu. Co zabrać ze sobą i na co trzeba uważać. Sytuacja polityczna w Wenezueli oraz Kolumbii, jak wygląda życie w kraju Hugo Cháveza. Poznaj Karaiby, Andy, Roraimę, poza tym lasy deszczowe i stepy Los Ilianos.

  Data dodania: 04 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Joker Travel - podróże dalekie i bliskie »

  JokerTravel.pl to portal z tanimi ofertami wakacji niemieckich touroperatorów, wczasy i wakacje z Polski, zakup usług online (bilety lotnicze, bilety autokarowe, ubezpieczenia turystyczne). Oprócz ofert wakacyjnych specjalizujemy się w podróżach poślubnych, turystyce biznesowej, rejsach statkami po Karaibach i Europie oraz organizacją wyjazdów na zawody sportowe.

  Data dodania: 31 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agata Gołaszewska - Moje podróże »

  Blog tancerki, podróżniczki, pasjonatki rozwoju. Na stronie umieszczane są relacje z wyjątkowych podróży do takich krajów jak: Wenezuela, Meksyk, Portugalia, Rosja, Francja itp. Znaleźć tu można również ważniejsze przemyślenia motywujące do rozwoju.

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dreamtours.pl - wakacje z Niemiec, Dominikana, Kuba, Meksyk »

  Dreamtours.pl - lider w sprzedaży wycieczek niemieckich touroperatorów. Dominikana, Kuba, Meksyk,egzotyka w cenach dużo niższych niż z Polski. Możesz zaoszczędzić do 40% ceny! Wyloty z Niemiec i z Polski - konkurencyjne ceny, niemiecka solidność. Spędź wakacje na Punta Cana - w karaibskim raju, w Varadero - poznając wspaniałą Kube, na Malediwach w domku na wodzie . Sprawdź naszą ofertę - zapraszamy !!!

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »