Strony związane z hasłem: wentylacja kraków - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'wentylacja kraków':

 • Komforthome - klimatyzacja Kraków, wentylacja Kraków »

  Nasza klimatyzacja i wentylacja to nowoczesne rozwiązania, urządzenia trwałe, bezawaryjne, w maksymalnym stopniu ekologiczne. Pozwalają oddychać świeżym, zdrowym i wolnym od zanieczyszczeń powietrzem. Cicha praca i elektroniczne sterowanie sprawią, że komfort bezobsługowego klimatu na stałe zagości wokół Ciebie. Dzięki unikatowym technologiom wnosimy wkład w jakość życia ludzi na całym świecie. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy Sharp. Dostarczam przez nas klimatyzacja pozwala znacznie ograniczyć zużycie energii oraz czas potrzebny do uzyskania optymalnej temperatury. Na zagadnienia klimatyzacji i wentylacji spoglądamy w sposób nowatorski, dzięki czemu możemy zaoferować najbardziej optymalne rozwiązania. Dobre samopoczucie zapewni Państwu indywidualnie dobrana wentylacja i klimatyzacja.

  Data dodania: 22 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwis i sprzedaż klimatyzacji - Kraków »

  Profesjonalny serwis i dystrybutor urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Zajmujemy się fachowym doradztwem co do zakupu i zastosowania urządzeń. Oferujemy również montaż wraz z ustawieniem. Dowozimy sprzęt na miejsce. Posiadamy klimatyzatory najwyższej jakości. Prowadzimy serwis gwarancyjny i po gwarancyjny.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Kraków. »

  Nasza firma zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisem klimatyzacji. Działamy na terenie Krakowa i okolic. Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych jak i dla firm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.frapol.com.pl | systemy klimatyzacyjne, wentylacyjne »

  Szukasz firmy, która dostarczy Ci wysokiej jakości systemy klimatyzacyjne lub wentylacyjne do Twojego budynku? Frapol to spółka posiadająca ponad 27 lat doświadczenia. Pozwala nam ono wykonywać profesjonalne systemy. Są one odpowiednie do nowoczesnych domów, firm a także do różnego rodzaju budynków użyteczności publicznej. Będą one również właściwe w obiektach przemysłowo-handlowych, a także specjalistycznych. W naszej ofercie znajdują się również zintegrowane systemy klimatyzacji, które są przeznaczone do pomieszczeń spełniających rygorystyczne normy higieniczne. Są one odpowiednie do laboratoriów oraz sal operacyjnych. Obsługujemy klientów z całej Polski, a także z wielu innych europejskich krajów. W sprzedaży znajdują się między innymi: rury spiro, nawiewniki, kanały wentylacyjne, rekuperatory oraz czerpnie. Wiele naszych produktów posiada certyfikaty. Usługi pełnimy kompleksowo, ponieważ obejmują one produkcję, serwis gwarancyjny, a także pogwarancyjny i różne usługi. Projektujemy i wykonujemy systemy klimatyzacyjne oraz wentylacyjne spełniające różnorodne potrzeby. Nasi pracownicy są wysoko wykwalifikowanymi specjalistami. Świadczą fachową pomoc oraz zapewniają doradztwo techniczne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Frapol i skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »