Strony związane z hasłem: wentylator - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'wentylator':

 • AIRSYS »

  Firma zajmująca się kompleksowo instalacjami i serwisowaniem urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych. Profesjonalnie dobierzemy urządzenia dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

  Data dodania: 08 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja, Wentylacja - projekt, motaż, serwis - KLIMAKS »

  Profesjonalne doradztwo, szybki montaż, gwarancja wysokiej jakości i bezawaryjności.
  Profesjonalny serwis Klimatyzacji i systemów Wentylacji.

  Nasza działalność zdobyła uznanie i zaufanie wielu instytucji, zakładów, a także osób prywatnych uchodząc za solidną i nowoczesną firmę. Zatrudniamy fachowców, którzy zajmują się kompleksową obsługą każdego klienta indywidualnie, od projektu aż do momentu zakończenia prac i ich odbioru.

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nagrzewnice, Osuszacze, Wentylatory przemysłowe i Klimatyzatory ewaporacyjne »

  Nasza historia sięga 1995 roku. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, skupioną na imporcie, produkcji oraz dystrybucji urządzeń z zakresu wentylacji, ogrzewania, a także osuszania i schładzania powietrza. Realizujemy projekty dla największych Klientów o zasięgu ogólnopolskim, jak również dla mniejszych Odbiorców działających w środowisku lokalnym. Za cel przyjęliśmy stałe podnoszenie jakości produktów, aby sprostać coraz wyższym wymaganiom stawianym przez naszych Klientów. W roku 2000 wprowadziliśmy do oferty pierwsze wentylatory osiowe pod marką DELTAFAN. Obecnie zakres produkcji obejmuje szeroką gamę wentylatorów do zabudowy w ścianie lub kanale, również w wykonaniach specjalnych. Od roku 2004 oferta została rozszerzona o wentylatory w wykonaniu przeciwwybuchowym.Od 2001 roku jesteśmy również dystrybutorem na terenie Polski włoskiej marki SIAL - jednej z europejskich liderów wśród nagrzewnic i osuszaczy powietrza. Od 2007 roku SIAL należy do szwedzkiej firmy MUNTERS AB.Jednym z kluczowych elementów naszej strategii jest kontrola jakości. Każdy wentylator opuszczający naszą firmę jest sprawdzany przez specjalistyczne urządzenia pomiarowe. Także wszystkie nagrzewnice, osuszacze powietrza i klimatyzatory, przed wysyłką przechodzą przegląd zerowy oraz są wstępnie uruchamiane. W ten sposób jesteśmy w stanie oddać w Państwa ręce produkt o odpowiednio wysokiej jakości.Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy handlowe, projektantów oraz instalatorów.

  Data dodania: 26 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • KlimaProjekt - Klimatyzacja, Wentylacja, Rekuperacja »

  KlimaProjekt to firma zajmująca się wentylacją, klimatyzacją i rekuperacją. Ponadto realizuje także indywidualne projekty instalacji przeciwpożarowych, gazowych i wodno-kanalizacyjnych. Firma zapewnia również fachowe doradztwo techniczne, poparte zdobytą wiedzą i doświadczeniem, na etapie koncepcji danego systemu, wykonanie projektu budowlanego oraz jego realizację. Usługi świadczone są za pomocą specjalistycznego sprzętu. Dokonujemy również przeglądów serwisowych urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych.
  Obszar naszych działań nie podlega jednak żadnym ograniczeniom.

  Data dodania: 24 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sunon »

  Jeśli poszukują Państwo rozwiązań najwyższej jakości takich jak wentylatory, klimatyzacja czy pompy to nasza firma będzie idealnym partnerem biznesowym. Działamy w wielu krajach oferując swoim klientom innowacyjne produkty. Wentylatory promieniowe, osiowe, dmuchawy i wiele innych to innowacyjne produkty, które cechuje niezwykła wydajność i energooszczędność. Dzięki nim wszystkie firmy i przedsiębiorstwa będą mogły cieszyć się ze sprawnej i bezpiecznej wentylacji. Zapraszamy po szczegóły na stronę.

  Data dodania: 31 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biernat - Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja - Szczecin »

  Oferujemy szeroki zakres usług w dostawie, montażu, projekcie i serwisie urządzeń chłodniczych klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Firmę naszą cechuje doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej działalności na rynku. Firma powstała w roku 1993 i od tego czasu stale się rozwija wychodząc na przeciw wymaganiom stawianym przez klientów. Swoje usługi świadczymy głównie na terenie powiatu puckiego ale nasza działalnośc obejmuje także cały obszar województwa pomorskiego. Największy nacisk kładziemy na to aby nasi klienci byli w 100% zadowoleni z naszych usług oraz mieli możliwosć jak nawiększego wyboru producentów różnego rodzaju urządzeń do systemów KLIMATYZACJI, WENTYLACJI, CHŁODNICTWA oraz OGRZEWANIA z tego powodu zaufaliśmy znanym markom, między innymi: Fuji Electric, LG, Samsung, Dospel, VTS, York, Hitachi, Danfoss, Systemair, Mitshubishi Electric, Dainkin, Midea, Carrier, Bitzer, Eco które na rynku krajowym jak i międzynarodowymy mają pewną pozycję.

  Data dodania: 03 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wentylatory, rekuparacja, systemy wentylacyjne »

  Sklep internetowy producenta wentylatorów i systemów wentylacyjnych Dalap.
  W ciągłej ofercie ponad 1500 tysiąca produktów do tworzenia systemów wentylacyjnych: wentylatory osiowe, wentylatory promieniowe, wentylatory łazienkowe, turbiny kominkowe, wentylatory kanałowe, wentylatory gastronomiczne,centralne rekuperatory, rekuperatory ścienne, kanały pcv, prostokątne kanały pcv, rury spiro i wiele innych produktów.
  Jeden z największych w Polsce dystrybutorów wentylatorów sufitowych marki Westinghouse.
  Wysoka niemiecka jakość i korzystne ceny producenta.

  Data dodania: 16 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Aromatyzery i nawilżacze powietrza - Stadler Form »

  Stadler Form od lat jest cenionym w Polsce importerem produktów stadler form, dzięki którym powietrze w Twoim domu będzie świeże i czyste. W swojej ofercie Stadler Form posiada nawilżacze powietrza, w tym nawilżacz ultradźwiękowy, ewaporacyjny czy parowy polecane zwłaszcza do pokojów dziecięcych. Ponadto Stadler Form oferuje odświeżacze powietrza, termowentylatory typu falerka czy grzejnik oraz wiele innych urządzeń dbających o atmosferę Twojego domu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Stadler Form.

  Data dodania: 07 03 2016 · szczegóły wpisu »