Strony związane z hasłem: wentylatory - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'wentylatory':

1 · 2 · następna strona »
 • Klimatyzacja »

  Portal korporacyjny lidera branży klimatyzacja i wentylacja w Polsce i środkowej Europie - Centrum Klima spółka akcyjna. Ofertę firmy stanowią m. in. klapy przeciwpożarowe, siłowniki, klimatyzatory, materiały montażowe do klimatyzatorów i inne produkty. Spółka Centrum Klima działa na rynku klimatyzacji i wentylacji od kilku lat. Dzięki nastawieniu na rzetelność w kontaktach biznesowych, precyzji i terminowości wykonywanych zleceń oraz pracy profesjonalistów zaangażowanych w pracę i rozwój firmy Centrum Klima jest dzisiaj najdynamiczniej rozwijającą się firmą sektora wentylacji i klimatyzacji w branży budowlanej w Polsce.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Wrocław »

  Firma INTEC Klimatyzacja Wrocław od 1991 roku zajmuje się produkcją oraz sprzedażą urządzeń klimatyzacyjnych. Opisywana firma zarówno projektuje i wytwarza własne urządzenia, jak i zajmuje się importem i sprzedażą klimatyzatorów innych marek, jak Panasonic i Coolwex. Obie wymienione firmy produkują urządzenia wysokiej klasy. Firma Klimatyzacja Wrocław w swojej ofercie oprócz klimatyzatorów i wentylatorów posiada układy solarne oraz pompy ciepła. Przedsiębiorstwo zatrudnia znakomitych specjalistów, którzy zajmują się także doradztwem w zakresie obsługi sprzedawanych urządzeń. Klimatyzacja Wrocław zajmuje się również montażem, obsługą i naprawą systemów grzewczych i to zarówno prostych jak i skomplikowanych systemów. Posiada ona odpowiednie uprawnienia potwierdzające wysoką jakość oferowanych usług. Do tych uprawnień zaliczyć można między innymi uprawnienia elektryczne i budowlane, projektowe, sanitarne oraz elektryczne SEP. Dla opisywanej firmy nie ma trudnych zleceń. Klimatyzacja Wrocław wykonywała już prace dla wielu dużych i znanych polskich przedsiębiorstw. INTEC posiada bardzo atrakcyjne zniżki dla swoich partnerów, którzy zajmują się dystrybucją wytwarzanych przez INTEC produktów. A zatem jeśli poszukujesz kompleksowej obsługi w zakresie klimatyzacji, wentylacji czy ogrzewani, to opisywana firm znakomicie się do tego nadaje. Wiele lat doświadczeń pozwoliło firmie INTEC Klimatyzacja Wrocław na osiągnięcie bardzo wysokich standardów świadczonych usług.

  Data dodania: 10 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep elektryczny EL-MAR »

  Znajdą tu Państwo bogatą ofertę produktów i akcesorii elektrycznych takich jak kable, przewody elektryczne, osprzęt, narzędzia, oświetlenie: źródła światła, lampy, oprawy, wyłączniki, rozdzielnice i wiele wiele innych. Oferujemy Państwu produkty w niskich cenach, szybkę realizację zamówień oraz miłą i przede wszystkim fachową obsługę.nZapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • NashGrowShop »

  Profesjonalny sklep ogrodniczy z licznym asortymentem do hodowli, uprawy roślin domowych o nieograniczonych możliwościach i nie tylko. Wszystkie nasze produkty są najwyższej jakości od znanych producentów.

  Data dodania: 27 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Katowice »

  Montaż, projektowanie i doradztwo - Eko-Ekspert - Klimatyzacja Katowice. Odgazowanie składowisk, rekuperacja, odzysk ciepła, wentylacja i klimatyzacja. Kompleksowa obsługa, różne realizacje, np. wentylacja i klimatyzacja w pomieszczeniach technicznych. Obszar działania to Śląsk - Gliwice, Katowice, Sosnowiec i Tychy. Specjalistyczne instalacje, zasługi dla gospodarki wodnej - projekty utylizacji odpadów i rekultywacja składowisk odpadów. Ochrona Środowiska - zneutralizowanie powstających zanieczyszczeń, odgazowanie składowisk. Klimatyzatory i Wentylatory, montaż klimatyzacji, wykonywanie instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Rekultywacja składowisk, badania i obliczenia uciążliwości hałasowej. Firma otrzymała Medal Ministra O.Ś. Zapraszamy - Klimatyzacja Katowice i inne miasta.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep internetowy elektroport.pl »

  Sklep internetowy \"Elektroport\", specjalizujemy się w sprzedaży artykułów elektrycznych przez internet. W naszej ofercie znajdziesz produkty profesjonalnych producentów takich jak: MMoeller-Eaton, Legrand, Hager, Berker, Cimco, Osram, Philips Lighting, plexiform, ES-System, Ospel, PCE, Radpol, Kanlux, Kontakt-Simon, Elektroplast, Zamel, elektromeg, i wiele innych. Niskie ceny, szybka realizacja zamówień. Kupuj łatwo i tanionwww.elektroport.pl Zapraszamy.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych »

  Ostatnio instalacja klimatyzacyjna nie jest już ekstrawaganckim wydatkiem, lecz jednym z podstawowych wyznaczników dbałości o swoje zdrowie. Łatwo można zauważyć ciągle pogarszające się warunki, w jakich musimy na co dzień przebywać, związane ze wzrostem generowanych przez społeczeństwo zanieczyszczeń. Dokonany pod okiem specjalistów wybór instalacji klimatyzacyjnej jest w stanie szybko sprawić, że miejsca, w których spędzamy większą część naszego życia nie tylko zapewnią nam stale najlepszą temperaturę, ale również zapełnią się oczyszczonym oraz zdrowym powietrzem. Jest to znakomite rozwiązanie dla ludzi, mających kłopoty z infekcjami dróg oddechowych lub skarżących się na dolegliwości łączące się z nadmierną ekspozycją na szkodliwe czynniki atmosferyczne. Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, że taka inwestycja we własne dobre samopoczucie jest w ostatecznym rozrachunku nie do przecenienia, gdyż pozwala ochraniać nie tylko siebie samego, ale także potomstwo oraz najbliższych. Przypominać sobie jednak jesteśmy zmuszeni bez przerwy o przestrzeganiu kilku fundamentalnych reguł podczas zamawiania komponentów chłodniczych oraz montowania instalacji klimatyzacyjnej. Współpracujmy wyłącznie z najbardziej sprawdzonymi firmami, które gwarantują oryginalny sprzęt, a dodatkowo zatrudniają ekipę kompetentnych specjalistów. Bardzo istotne jest także, aby dostać możliwość korzystania z profesjonalnego serwisu, który wykona okresowe konserwacje lub szybko naprawi urządzenie w razie awarii.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Autoryzowany Serwis Klimatyzacj »

  Czasami można usłyszeć o ludziach, którzy nie decydują się na zainstalowanie w swoich domach pompy ciepła, uzasadniając takie zachowanie lękiem przed niekorzystnym jej wpływem na zdrowie. W praktyce przekonanie to okazuje się kompletnie mylne, a u jego źródeł znajduje się brak kompetentnej wiedzy. To nie wyżej wspomniana klimatyzacja powoduje złe samopoczucie poruszających się w jej zasięgu ludzi, lecz zaniechania wiążące się z chęcią oszczędzania na regularnych serwisach pompy ciepła. Takie karygodne postępowanie prowadzi prędzej czy później do tego, że z nieodgrzybionej instalacji klimatyzacyjnej wydmuchiwane jest niezdrowe powietrze, wypełnione groźnymi bakteriami. Nawet gorsze rezultaty jest w stanie spowodować odkładanie naprawy zepsutego elementu systemu. Dziurawe przewody, wyłamane części albo brudne zbiorniki już po paru dniach dają w kość domownikom poprzez wywołanie u nich dolegliwości o podłożu alergicznym lub duszności. Naprawa klimatyzacji jest wyższą koniecznością, jakiej powinien obowiązkowo przestrzegać każdy odpowiedzialny człowiek. Należy nie tylko regularnie zamawiać oferującą takie czynności ekipę, ale także postarać się, aby byli to jedynie najlepsi, doświadczeni w temacie fachowcy. Uda nam się to niezawodnie sprawdzić nawet bez wychodzenia z domu, studiując po prostu w internecie wypowiedzi pozostałych klientów.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Wrocław Venex »

  Venex to firma handlowo usługowa działająca w branży wentylacji i klimatyzacji, zajmująca się sprzedażą, montażem oraz serwisem klimatyzatorów i systemów wentylacyjnych. W ofercie firmy znaleźć można najwyższej jakości urządzenia renomowanych marek, bezpieczne, ciche, energooszczędne i niezawodne. Firma zajmuje się kompleksową obsługą klienta, w skład której wchodzi projektowanie urządzeń, dostawa oraz montaż, konserwacja oraz serwis systemów klimatyzacji i wentylacji.

  Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • MIRTOR Toruń - klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo »

  Przedsiębiorstwo MIR-TOR powstało w 1989 roku w Toruniu. W początkowym okresie swej działalności MIR-TOR specjalizował się w projektowaniu oraz montażu urządzeń i instalacji elektroenergetycznych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów firma sukcesywnie rozszerzała zakres oferowanych oraz świadczonych usług. Stale wzrastał również potencjał wykonawczy i finansowy firmy.nnDziś MIR-TOR posiada niezbędne doświadczenie oraz zasoby pozwalające na kompleksową obsługę techniczną i realizację wielobranżowych zadań inwestycyjnych. Wieloletnia działalność pozwala nam również oferować wysokiej jakości działania w zakresie serwisu.nnMIR-TOR świadczy usługi na obszarze całego kraju. Naszymi klientami są firmy prywatne, jednostki budżetowe jak również przedsiębiorstwa państwowe.

  Data dodania: 14 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja & Rekuperatory Wipex Podkarpackie »

  Firma WIPEX oferuje państwu montaż układów klimatyzacji, wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacji) do domów, sklepów, salonów a także biur. Efektywna wentylacja nowe i czyste powietrze dostarczane w optymalnych ilościach. Klimatyzatory a także rekuperatory instalowane przez naszą firmę są wysokiej jakości urządzeniami. Minimalne zużycie energii jak też małe wydatki eksploatacji urządzeń. Nasza firma zajmuje się także instalowaniem pomp ciepła, kolektorów solarnych instalacje wod-kan, c.o., kominki z płaszczem wodnym i tradycyjne, a także oczyszczalnie ścieków.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klawiatury, Baterie i Zasilacze do Laptopów »

  Jesteśmy firmą prężnie działającą na rynku IT od 2008, która zajmuje się głównie sprzedażą hurtową i detaliczną części i akcesoriów do laptopów (zasilacze, baterie, klawiatury, baterie, zawiasy, gniazda, inwertery, matryce, wentylatory, torby, myszki i wiele innych).
  W Krakowie prowadzimy również profesjonalny serwis laptopów.
  Dzięki znajomości rynku komputerowego oraz posiadaniu szerokiego zaplecza części zamiennych do komputerów przenośnych możemy zaproponować niezwykle konkurencyjne ceny oraz dogodne czasy napraw.
  Wykwalifikowana kadra, doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt pozwala nam osiągnąć wysoką jakość oferowanych usług i skuteczność napraw. Na każdą wykonaną usługę lub sprzedany towar udzielamy gwarancję.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wentylatory ścienne i sufitowe - Awenta »

  Sprawny system wentylacyjny jest elementem nad wyraz ważnym. Jest także jednym z głównych wymagań, jakie koniecznie musi spełniać taki system. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym wymaganiom naszych kontrahentów, mamy do zaoferowania najwyższej jakości, wydajne wentylatory, do zastosowań przemysłowych i domowych. Misją naszego przedsiębiorstwa jest zapewnianie Państwu doskonałych technologii, umożliwiających odpowiednią wentylację. Oferujemy rozwiązania, za sprawą których wentylacja każdego typu przestrzeni zabudowanej oraz wentylacja miejsc roboczych będzie optymalna. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo zarówno wentylatory ścienne i sufitowe, lecz także kanałowe i promieniowe. Produkowane w naszej firmie wentylatory do domu ale też wentylatory przemysłowe mają niezwykle dużo zalet. Przede wszystkim charakteryzują się prawie bezgłośną pracą i niewielkim zapotrzebowaniem na prąd. Ponadto, dostarczane przez nas wentylatory, odznaczają się dużą sprawnością wymiany powietrza i bogactwem wyposażenia.

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • BART odpylanie »

  Bart Sp. z o.o. zajmuje się opracowywaniem koncepcji, wdrażaniem projektów budowlanych, wykonawczych i podwykonawczych oraz montażem różnorodnego typu instalacji dla przemysłu. Kompleksowo przygotujemy instalacje z zakresu odpylania przemysłowego, filtracji gazów, centralnego odkurzania, transportu pneumatycznego, dopalania termicznego gazów oraz pełnego odbioru, separowania, belowania skrawków technologicznych. Przygotowujemy i montujemy też instalacje grzewcze, chłodnicze, wentylacyjne, klimatyzacyjne, osuszania, czy przewietrzania hal produkcyjnych. Zajmujemy się także projektowaniem i wykonawstwem pomieszczeń czystych, wydzielaniem stanowisk o podwyższonych wymogach kontroli temperatury, zabudów urządzeń technologicznych, czy stanowiskowych. Dysponujemy niezbędną aparaturą pozwalającą zmierzyć poziom hałasu i na bazie przeprowadzonej analizy wykonać wytłumienie stanowiska odpowiednio z obowiązkowymi normami. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • GTB-Solaris »

  Firma GTB-Solaris sprzedaje baterie słoneczne, generatory wiatrowe, regulatory ładowania, oraz inne akcesoria takie jak przetwornice prądu i wentylatory na baterie słoneczną. Firma sprzedaje zarówno baterie słoneczne na jacht, jak i baterie słoneczne stacjonarne.
  Na stronie firmy gtb-solaris można znaleźć szczegółową specyfikację produktów, oraz zdjęcia przedstawiające funkcjonujące już instalacje. Dodatkowo na stronie można znaleźć fachowe porady o rozwiązaniu problemu braku prądu. Można znaleźć kilka ciekawych rozwiązań.
  GTB-Solaris

  Data dodania: 07 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia części »

  Zajmujemy się sprzedażą części używanych i nowych do samochodów japońskich, koreańskich, europejskich oraz z USA, szczególnie do pojazdów terenowych.
  Specjalizujemy się głównie w dużych elementach blaszanych oraz plastikowych elementach zewnętrznych i karoseryjnych.

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • CHLODZENIE.NET - chłodzenie i wyciszanie PC »

  Hobbystyczny serwis CHLODZENIE.NET to praktyczna wiedza dla wszystkich osób chcących z głową wyciszyć komputer PC. Serwis CHLODZENIE.NET to przede wszystkim rzetelne newsy, poradniki i testy a nawet video recenzje z zakresu chłodzenia i wyciszania komputerów PC. Na liście opisywanego tutaj sprzętu komputerowego znajdziemy m.in. obudowy komputerowe, wentylatory, zasilacze, coolery (i na CPU i na GPU) a nawet pasty termoprzewodzace oraz filtry przeciwkurzowe. CHLODZENIE.NET to po prostu pozycja obowiązkowa dla każdego zwolennika chłodzenia i wyciszania PC.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sunon »

  Jeśli poszukują Państwo rozwiązań najwyższej jakości takich jak wentylatory, klimatyzacja czy pompy to nasza firma będzie idealnym partnerem biznesowym. Działamy w wielu krajach oferując swoim klientom innowacyjne produkty. Wentylatory promieniowe, osiowe, dmuchawy i wiele innych to innowacyjne produkty, które cechuje niezwykła wydajność i energooszczędność. Dzięki nim wszystkie firmy i przedsiębiorstwa będą mogły cieszyć się ze sprawnej i bezpiecznej wentylacji. Zapraszamy po szczegóły na stronę.

  Data dodania: 31 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • TERMOWENTYLACJA RADOM kanaly wentylacyjne »

  Szerokie grono usatysfakcjonowanych kontrahentów potwierdza wysoką jakość usług wykonywanych przez Termowentylacja Radom Dariusz Gryz - profesjonalnego wytwórcę urządzeń do wentylacji i ogrzewania pomieszczeń przemysłowych oraz użyteczności publicznej. Przedsiębiorstwo stale nadzoruje rynek, a ponadto wprowadza liczne innowacje żeby sprostać w pełni Państwa oczekiwaniom i zaoferować wysokiej klasy wentylatory, klimatyzatory, nagrzewnice, wymienniki ciepła, wężownice, kanały i kształtki wentylacyjne. Nadmieniona oferta przeznaczona jest zarówno do klientów detalicznych, hurtowych, jak i biur projektowych, a także projektantów indywidualnych. Poza wytwarzaniem Termowentylacja Radom zajmuje się doborem, kompletacją i montażem instalacji wentylacyjnych. Więcej o świadczonych usługach oraz szczegółowo o każdym z proponowanych artykułów - odnajdą Państwo na stronie.

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Szczecin »

  Proponujemy wyskokiej klasy usługi z dziedziny instalowania wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa. Oferujemy natychmiastową i w pełni bezpłatną wycenę klimatyzacji dla nabywcy. Opracowujemy projekty nie dużych instalacji dla budynków jak i dużych realizacji gospodarczych. Robimy montowanie, serwis wentylacji i klimatyzacji w Szczecinie jak i całym województwie. Firma Electro – clim potrafi zagwarantować odpowiednie rozwiązania w stosunku do Państwa oczekiwań, proponując duży wybór urządzeń klasowych wytwórców takich jak: Toshiba, MDV, LG, Komfovent. Proponowane usługi realizujemy po konkurencyjnych cenach. Zamów montaż klimatyzacji i zmień swój status życia. Zapraszamy.

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »