Strony związane z hasłem: wiaty - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'wiaty':

1 · 2 · następna strona »
 • Pawilony - kontenery - hale »

  Oferujemy nowoczesne pawilony, kontenery, kioski i inne obiekty z płyty warstwowej.
  Produkujemy i montujemy konstrukcje stalowe i hale.

  Działając w sektorze budownictwa przemysłowego specjalizujemy się w budowie:

  Hal przemysłowych
  Hal magazynowych
  Pawilonów handlowych, usługowych i wystawowych
  Obiektów socjalno – biurowych
  Salonów samochodowych
  Kontenerów, zabudowy targowisk, portierni, kiosków
  Chłodni i mroźni

  Wykonujemy lekką obudowę z wykorzystaniem:

  Płyt warstwowych
  Płyt kompozytowych alucobond
  Kaset i kasetonów
  Blach trapezowych i falistych

  Data dodania: 08 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Wiaty, wiaty przystankowe tylko z firmy Profit! »

  Mamy przyjemność od kilkunastu lat oferować Państwu lekkie konstrukcje stalowo-szklane wiat przystankowych typu PROFIT. Nasze wiaty zagościły już na lokalizacjach przystanków setek miejscowości....A MOŻE WIATY PROFIT MOGŁYBY SŁUŻYĆ MIESZKAŃCOM I PAŃSTWA MIEJSCOWOŚCI ....

  Data dodania: 19 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wiaty Samochodowe »

  Producent nowoczesnych zadaszeń oraz wiat garażowych. W ofercie znajdują się wiaty wielofunkcyjne, carporty oraz szeroka gama konstrukcji oraz zadaszeń stalowych z poliwęglanu. Wiaty mają ciekawy design, zdecydowanie lepiej się prezentują od tradycyjnych garaży oraz spełniają szereg potrzeb. Pełna oferta wraz ze zdjęciami z realizacji dostępna jest na stronie.

  Data dodania: 02 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hale »

  Budownictwo kubaturowe - przedsiębiorstwo Bamix Warszawa oferuje w dobrych cenach konstrukcje żelebetowe i hale stalowe. Specjalizacja firmy to budownictwo przemysłowe. Atrakcyjne hale stalowe, biura, konstrukcje, wiaty, mroźnie, pawilony handlowe, magazyny, chłodnie, hale stalowe przemysłowe i produkcyjne. Zapraszamy do skorzystania z oferty na hale stalowe.

  Data dodania: 14 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Drut-Mat System Sp. z o.o. »

  Firma działa na rynku ogrodzeń i konstrukcji stalowych od 9 lat. W tym czasie firma wypracowała sobie ugruntowaną pozycję. Budowa hali przemysłowej, magazynów czy budynków warsztatowych, zwykle jest przedsięwzięciem długotrwałym i kosztownym, a co za tym idzie zwiększa poniesione nakłady w stosunku do spodziewanych zysków, a każdy inwestor zainteresowany jest jak najkrótszym czasem realizacji przedsięwzięcia i możliwie jak najniższym jego kosztem. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, oferujemy indywidualne zaprojektowanie obiektu (hale, wiaty i inne konstrukcje stalowe), przygotowujemy jego prefabrykację i dostawę wszystkich elementów na plac budowy. Drut-Mat System Sp. z o.o. stale dostosowuje poziom ofert na dostawę i budowę obiektów do zmieniających się warunków na rynku budowlanym i rosnących wymagań Inwestorów. Dzięki zgranej ekipie i ciągłemu podnoszeniu ich kwalifikacji, swoim klientom oferujemy profesjonalne rozwiązania, które dostosowujemy do indywidualnych potrzeb.

  Data dodania: 19 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wiaty, wiaty przystankowe stalowe oraz aluminiowe- Budotechnika »

  Większość prezentowanych modeli wiat przystankowych, to modele typowe, dostępne w ciągu krótkiego okresu czasu. Modele typowe występują w kilku standardowych wariantach wymiarów. Można również wybierać pośród rozmaitych wersji ścianek bocznych, całej gamy wyposażenia dodatkowego (gablot City Light Poster, ramek Alu-klik, ławek, koszy, rozkładów jazdy, znaków przystanku i innych) oraz wielu obiektów towarzyszących takich jak kioski, pawilony, tablice informacyjne, gabloty itp. Wiaty wykonujemy jako aluminiowe lub stalowe, ocynkowane ogniowo, doskonale zabezpieczone przed korozją. Do wszystkich wiat, nawet tych z początku działalności zapewniamy wszystkie części zamienne w stałej sprzedaży. Większość części możemy dostarczyć kurierem za niewielką opłatą.

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bramy garażowe, garaże blaszane na każdy wymiar Henryk Rolka »

  Oferujemy Państwu BRAMY GARAŻOWE, GARAŻE BLASZANE ocynkowane, powlekane, otynkowane, ocieplane, schowki budowlane, wiaty, magazyny, hale, altany, kioski, automaty do bram, drzwi garażowe, drzwi stalowe oraz blachę trapezową.

  Na rynku działamy już ponad piętnaście lat i zrealizowaliśmy setki indywidualnych projektów.

  Data dodania: 31 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Meble metalowe, wyposażenie dla Firm, mała architektura, BHP »

  Oferujemy meble metalowe wszystkich typów dla wszystkich branż, małą architekture PROCITY, agregaty i motopompy SDMO oraz art. BHP.Serdecznie zapraszamy do współpracy Firmy i instytucje publiczne - METALLO

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia betonowe »

  Zakład Betoniarski Ewa Szczęsna - specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji, montażu i sprzedaży ogrodzeń betonowych, dekoracyjnych wyrobów betonowych oraz elementów konstrukcyjnych i kostek brukowych. W naszym asortymencie są również bloczki fundamentowe, wiart garaże i wiele innych elementó z betonu. Na rynku działamy nieprzerwanie od 1997r. przez co Nasze wieloletnie doświadczenie bwarantuje Państu najwyższą jakość towaru i usług. Posiadamy całą gamę estetyfcznych i ciekawych wzorów do wyboru. Produkując poszczególne elementy stawiamy przede wszystkim na jakość i trwałość. Z Nami bez większych problemów mogą sobie Państwo ogrodzić w elegancki i stylowy sposób posesję, place przemysłowe, ogrody, działki rekreacyjne. Zapraszamy na Naszą stronę internetową do zapoznania się z całą gamą oferowanych produktów.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domki ogrodowe »

  Wszystko do Twojego ogrodu. Sauny, domki ogrodowe, altany, doniczki, płoty. Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Znajdziesz tam również coś dla twoich małych pociech – domki ogrodowe do zabawy dla dzieci, wieże i huśtawki. Pamiętamy także o twoim samochodzie. Jeśli nie posiadasz jeszcze garażu nasze wyroby mogą być idealne dla ciebie. Produkujemy również najwyższej jakości meble z litego drewna. Zapraszamy Saunahouse.

  Data dodania: 07 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wiaty »

  Wiaty należą do grupy obiektów budowlanych, gdzie stanowią jedną z najczęściej wykonywanych konstrukcji. Definicja tego słowa jest postrzegana przez wielu ludzi, użytkowników zupełnie odmiennie. Część ludzi obiekt, którego konstrukcja składa się z 4 słupów i dachu nazwie zadaszeniem, pozostali natomiast taką konstrukcję uznają za wiatę. Jak widzimy pojęcie to jest bardzo płynne i nie do końca jasno określone. Wiata najczęściej utożsamiana jest z pojęciem altana - gdzie w obu przypadkach mamy na myśli obiekt budownictwa ogrodowa, którego celem jest ochrona przed czynnikami środowiska. My stworzyliśmy serwis informacyjny, którego celem jest przedstawienie sposobów projektowania wiaty, jej realizacji. Zwracamy szczególną uwagę na przedstawienie rodzajów wiat, oraz na proces wizualizacji obiektów ogrodowych za pomocy darmowego oprogramowania 3D. Dodatkiem naszego portalu są informacje na tematy ogrodu oraz jego wyposażenia, w tym na takie przypadki jak: budowa huśtawki ogrodowej, czy ogólne pojęcie na temat obiektów stosunkowo popularnych jak pergola ogrodowa. Ta ostatnia jest znakomitym, a przede wszystkim niedrogim rozwiązaniem, dającym wspaniałe efekty estetyczne. Wykonanie pergoli ogrodowej nie wymaga specjalistycznej wiedzy, a ponadto wymiarowanie tego rodzaju konstrukcji zgodnie z normami nie zawsze jest wymagane.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Paw Stal - garaże blaszane, wiaty, garaż blaszany, garaże »

  Opisywana tutaj firma PAW-STAL specjalizuje się w produkcji różnych konstrukcji stalowych, działając w swojej branży już od wielu lat. To właśnie tak wieloletnie jej doświadczenie może utwierdzać nas w przekonaniu, że dowolne zakupione u niej obiekty odznaczać się będą wyłącznie najwyższą możliwą jakością. Dodatkowo oferta przygotowana przez firmę odznacza się ogromnym wręcz zróżnicowaniem – możemy w niej znaleźć zarówno niewielkie garaże, jak i wielkie hale stalowe. Zdecydowanie warto jest z niej skorzystać, bowiem zapewniamy sobie w ten sposób możliwość korzystania z rzeczywiście doskonałych obiektów stalowych!

  Data dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dostawca systemów z płyt warstwowych »

  Strona producenta hal, pawilonów, budynków stalowych z płyt warstwowych. Doświadczenie w blachach powlekanych wykorzystujemy w produkcji elementów uzupełniających takich jak obróbki blacharskie i parapety zewnętrzne, których jesteśmy producentem. Nowoczesny design jak tworzy nasze biuro projektowe. Nasze budynki wytwarzamy na bazie konstrukcji stalowej. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • SRB- ślusarstwo budowlane »

  Różnego typu hale, wiaty, magazyny, obory, budynki inwentarskie, utworzone z konstrukcji stalowych, znajdą Państwo w ofercie przedsiębiorstwa SBR. Specjalizujemy się w budowie obiektów magazynowych oraz produkcyjnych, ze specjalnym uwzględnieniem obiektów przeznaczonych dla produkcji rolnej. Projektujemy i wykonujemy wszelkie typy obór i obiektów inwentarskich. W ofercie posiadamy także usługi powiązane z wykonaniem ogrodzeń, balustrad oraz małą architekturą, takich jak wiaty i garaże. Zleceniodawcy cenią kompetencje naszej kadry i obszerny zakres prac wykonywanych przez firmę. Niezależnie od wielkości zlecenia zawsze dobrze jest wybrać, do wykonania specjalistycznych prac, zawodowców posiadających doświadczenie i przydatne umiejętności. Działamy na obszarze całej Polski.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obory, chlewnie, kurniki »

  Koniecznie zapoznaj się z tym co możesz zyskać kiedy to wybierzesz odpowiedniej jakości specjalistów od budowy takich obiektów jak choćby obory, chlewnie czy kurniki. Wiele realizacji, doświadczenie zdobywane latami i co najważniejsze niezwykłej jakości innowacyjne techniki budowlane. Zapraszamy zatem do skorzystania z oferty

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Omega Partner »

  Firma produkująca wyroby metalowe oraz łączące metale z tworzywami sztucznymi. Zajmujemy się wytwarzaniem trybun stadionowych, świetlików dachowych, a także wiat i palarni. Do produkcji wykorzystujemy najlepsze materiały: stal, aluminium, stal nierdzewną, poliwęglany i szkło organiczne - akryl.

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Garaże blaszane i wiaty »

  Na rynku polskim mamy aktualnie całą masę towarów takich jak przykładowo garaże lub wiaty, ale jak można właściwie wybrać taką firmę? Mianowicie zazwyczaj oferuje nam się produkt w sklepie i zachwala jego wyjątkowość. Warto jednak w takich okolicznościach sprawdzić wcześniej witrynę internetową poszczególnego producenta lub sklepu. Jeśli tak będziemy postępować to na pewno trafimy na produkty pierwszej jakości. Trzeba tylko wpisać w wyszukiwarkę frazy takie jak wiaty, hale lub schowki i czekać na przekierowanie na stronę.

  Data dodania: 16 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Konstal - producent garaży blaszanych »

  Konstal to firma, której działalność opiera się głownie na produkcji garaży blaszanych, bram garażowych oraz kojców dla psów. Dzięki wysokiej jakości produktom oraz profesjonalnej obsłudze firma zdobyła już wielu klientów. Podczas produkcji wykorzystywane są nowoczesne rozwiązania technologiczne, aby wszystkie elementy były wytrzymałe, funkcjonalne, oraz bezpieczne dla każdego użytkownika.

  Data dodania: 02 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.eurohale.pl »

  Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy, która dostępna jest na stronie internetowej. W zakres naszych kompetencji wchodzi między innymi wnoszenie takich obiektów jak wiaty, hale stalowe czy budynki przeznaczone na biurowce oraz obiekty handlowe. Wykonywane przez nas projekty hal cechują się wysoką starannością – każdy detal jest dopracowany do perfekcji. Działamy na rynku już od wielu lat, w związku z tym możemy poszczycić się dużym doświadczeniem. Fotografie wykonanych przez nas obiektów można zobaczyć na stronie w zakładce realizacje. Zachęcamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 14 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodolandia - sklep ogrodniczy »

  Ogrodolandia to nowoczesna firma, zajmująca się dystrybucją oraz sprzedażą mebli ogrodowych. Swoją działalność rozpoczęła kilka lat temu w miejscowości Czułchów- na Pomorzu. Początkowo firma zasięgiem swojego działania obejmowała takie miasta jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Warszawa, Poznań. W chwili obecnej dostarcza meble klientom z najdalszych zakątków Polski.
  Firma proponuje ciekawe rozwiązania do ogrodów. W asortymencie dostępne są przede wszystkim drewniane meble ogrodowe. Są one wykonane z najlepszego drzewa sosnowego i świerkowego, dzięki czemu są one solidne i wytrzymałe. Wśród nich dostępne są stoły, krzesła, ławki ławeczki, huśtawki, altanki, pergole. Oprócz tego można znaleźć ciekawe akcesoria ogrodowe, które dopełnią całość aranżacji.

  Data dodania: 16 02 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »