Strony związane z hasłem: wieruszów - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'wieruszów':

 • Wieruszów »

  Wieruszów - regionalna baza firm i ofert pracy z powiatu wieruszowskiego i nie tylko. Darmowe bezpłatne ogłoszenia drobne, baza ogłoszeń, zwierzęta, komputery, internet, telefony, agd, rtv, narzędzia.

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Portal regionalny Kępna »

  Portal Wielkopolski Południowej portal.kepno.org integrujący miasta i ich mieszkańców. Portal regionalny miast: Kępna, Ostrzeszowa, Ostrowa Wielkopolskiego, Wieruszowa i Kalisza - aktualności z regionu, darmowe ogłoszenia drobne, imprezy, forum, czat, informacje.

  Data dodania: 31 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Producent siatki ogrodzeniowej - słupków ogrodzeniowych. »

  Zajmujemy się produkcją siatki ogrodzeniowej z drutu ocynkowanego i powlekanego oraz słupków ogrodzeniowych. Do produkcji siatek ogrodzeniowych używamy wysokiej jakości materiałów co pozwala na osiągnięcie najwyższej jakości oferowanych wyrobów. Siatka ocynkowana jest bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne, nawet gdy powstanie rdza ocynk utleniając się sam naprawi uszkodzenie.

  Istnieje możliwośc dowozu siatki ogrodzeniowej bezpośrednio do klienta na teren miejscowości: Mokrsko, Wieluń, Praszka, Wieruszów, Pajęczno, Sieradz, Kępno, Kluczbork oraz Bełchatów. Zapewniamy szybkie okresy realizacji zamówień.

  Data dodania: 05 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • SAMP - Paweł Kubiak - Kompleksowe szkolenia BHP i PPOŻ - Kępno »

  Centrum BHP "SAMP" zajmuje się profesjonalną obsługą małych i dużych firm z zakresu BHP oraz PPOŻ.

  Oferujemy:

  * Szkolenia z zakresu BHP i PPOŻ dla wszystkich grup zawodowych
  * Tworzenie i opiniowanie szczegółowych instrukcji BHP i PPOŻ na stanowiskach pracy
  * Ocena ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy
  * Tworzenie wymaganej dokumentacji BHP i PPOŻ niezbędnej do funkcjonowania danej firmy
  * Prowadzenie postępowania powypadkowego
  * Utrzymywanie kontaktów z organami kontroli warunków BHP i PPOŻ w zakładzie(Państwowa Inspekcja Pracy, Sanepid, Straż Pożarna)
  * Kontrola badań lekarskich i szkoleń pracowników
  * Bieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach
  * Kontrola stanu bezpieczeństwa i higieny pracy
  * Zaopatrzenie firmy w niezbędne artykuły BHP i PPOŻ (znaki bezpieczeństwa, apteczki, gaśnice)
  * Przeprowadzanie okresowych kontroli stanu bezpieczeństwa i higieny pracy
  * Kontrola i doradztwo w zakresie organizacji stanowisk pracy
  * Analiza bezpieczeństwa maszyn znajdujących się na terenie zakładu
  * Współdziałanie z lekarzem sprawującym profilaktyczną opiekę
  * Zdrowotną nad pracownikami oraz firmami zajmującymi się wykonywaniem pomiarów czynników szkodliwych i uciążliwych w środowisku pracy
  * Prowadzenie rejestrów wypadków przy pracy, stwierdzonych chorób zawodowych oraz podejrzeń o takie choroby
  * Prowadzenie akt osobowych pracowników

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje gazowe Wieluń, Wieruszów, Syców, Kepno »

  2,84 zł - tyle w dniu 19 lutego 2012 roku średnio płacą kierowcy za litr autogazu. Cena benzyny bezołowiowej sięga około 5,75 zł. LPG stanowi 50% tej ceny. Dlatego w obecnym czasie warsztaty montujące instalacje gazowe mają ręce pełne roboty. Oblegane są te warsztaty, które oferują najwyższej jakości usługi montażu i serwisu instalacji LPG. Taki warsztat prowadzi firma Auto Gaz Paweł Gabas w Wiktorowie. Wiktorów to miejscowość koło miasteczka Biała w województwie łódzkim. Stąd blisko kierowcom z Wielunia, Wieruszowa, Sycowa czy Kępna. Dlatego właśnie najczęściej klienci z tych miejscowości decydują się na LPG w Wiktorowie. Co ciekawe nawet kierowcy z Wrocławia wybierają usługi Pawła Gabasa jako osoby, która montuje LPG z pasją od 1990 roku.
  Warsztat przy montażu instalacji gazowych korzysta m.in. z marek takich jak: STAG (AC), BRC, King, AG, KME, OMVL, Lovato, Landi, Landi – Renzo, Tomasetto, Stako, Bormech, GZW, Flash Lube i innych. Są to producenci najwyższej jakości elementów instalacji gazowych do samochodów osobowych.
  Teraz Ty również wiesz dlaczego wybrać LPG z Wiktorowa, szczególnie jeśli zamieszkujesz Kępno, Syców, Wieruszów czy Wieluń. Paweł serdecznie zaprasza.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowe mieszkania i domy Wieruszów Wieluń Siechnice Syców oraz powierzchnie usługowe Twardogóra »

  Firma Malik Development od 3 lat koncentruje się głównie na działalności deweloperskiej. Wcześniej funkcjonowała jako generalny wykonawca na wielu znaczących inwestycjach w regionie. Oferujemy Państwu nowe mieszkania oraz domy na terenie Wieruszowa, Sycowa, Siechnic, Wielunia, Twardogóry czy Oleśnicy a także powierzchnie usługowe i handlowe w Twardogórze. Satysfakcja naszych klientów jest naszym priorytetem. Cały zespół firmy i wszyscy współpracownicy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość naszych usług. Nasze umiejętności i wiedza są zawsze do Państwa dyspozycji. Przez cały okres działalności udało nam się potwierdzić swoją stabilną pozycję na rynku. Z powodzeniem zrealizowaliśmy kilka inwestycji w różnych miastach. Obecnie przygotowujemy kolejne inwestycje i wciąż poszukujemy nowych gruntów pod zabudowę mieszkaniową.

  Data dodania: 24 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wieruszowski portal promocji firm »

  W Wieruszowskiej Galerii Biznesu łatwo wyszukasz firmy według dostępnych branż a także przynależne do nich produkty, usługi czy promocje. Jeśli chcesz wypromować swoją firmę na terenie powiatu wieruszowskiego możesz założyć konto, w którym w łatwy sposób dodasz najważniejsze informacje o swojej firmie a także najpopularniejsze produkty i ich zdjęcia czy filmy. Za pomocą panelu zamieścisz również aktualności i ogłoszenia Twojej firmy lub lokalizację na mapie. Jeśli posiadasz produkty w okazyjnych cenach możesz dodać promocje według różnych kategorii takich jak: promocja cenowa, ilościowa, społecznościowa itp. Specjalnymi działami portalu są: praca - w którym znajdziesz aktualne ogłoszenia o pracy bezpośrednio od promujących się firm oraz inspiracje czyli wywiady z przedsiębiorcami i ich "know how" w tworzeniu nowych biznesów. Zapraszamy do portalu Wieruszów

  Data dodania: 29 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Instalacja alarmów, kamer Wałbrzych - Juratel »

  Bezkonkurencyjna oferta instalacji alarmów, kamer i central telefonicznych na terenie woj. Dolnośląskiego: Wałbrzych, Wieluń, Wieruszów, Kępno, Syców, Świebodzice, Świdnica, Sobótka, Strzelin. Nowoczesne systemy zabezpieczenia: monitoring, kontrola dostępu, systemy alarmowe z aktywnymi barierami, to klucz do bezpiecznego domu i biura. Ogromna wiedza i doświadczenia w zwiększaniu bezpieczeństwa, telewizji przemysłowej, kamery z IR, inteligentne kamery zliczające osoby, samochody, wykrywające dym. Zadzwoń do eksperta z Juratel, aby otrzymać bezpłatną poradę i wycenę.

  Data dodania: 06 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Wachocka »

  Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Wachocka. Kompleksowa obsługa i pomoc prawna dla osób prywatnych oraz firm i administracji państwowej. Spory sądowe i pozasądowe. Reprezentacja w sądzie i przed organami. Opinie i porady prawne. Prawo cywilne, prawo pracy, prawo karne, prawo administracyjne, prawo gospodarcze, prawo handlowe. Wieruszów, Łubnice, Byczyna, Wójcin, Kluczbork, Opole, Wieluń

  Data dodania: 21 04 2017 · szczegóły wpisu »