Strony związane z hasłem: wizualizacja - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'wizualizacja':

1 · 2 · następna strona »
 • Wizualizacje architektoniczne »

  Portfolio prezentujące wizualizacje architektoniczne.
  oferujemy kompleksowe usługi w zakresie modelingu 3D, wizualizacji i animacji architektonicznych. W portfolio znajdują się realizacje wnętrz, osiedli mieszkaniowych oraz obiektów historycznych. wizualizacje domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych, obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej. Wykonujemy również projekty i wizualizacje przedmiotów użytkowych, elementów przemysłowych jak i budowlanych.
  Wieloletnie doświadczenie pozwala na idealne dostosowanie działań do potrzeb klienta. Współpracujemy z pracowniami architektonicznymi, agencjami reklamowymi jak i producentami przedmiotów użytkowych.

  Data dodania: 29 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Smart Soft - oprogramowanie »

  Tworzymy oprogramowanie na życzenie. Mamy duże doświadczenie w tematyce wizualizacji, integracji, zarządzaniem systemami związanymi z bezpieczeństwem budynków (BMS, RCP) oraz automatyką. Tworzymy programy i dostosowujemy je do indywidualnych potrzeb klienta. Budujemy także dowolne oprogramowanie dla firm i serwisy WWW.

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Jureko Inteligentny Dom »

  FIRMA OFERUJE NOWOCZESNE SYSTEMY AUTOMATYKI BUDYNKU. ROK ZAŁOŻENIA 1997.
  Obszar działania: Piła - Poznań - Gorzów - Bydgoszcz - Toruń - Szczecin - Koszalin - Słupsk

  Obecnie Jureko Inteligentny Dom świadczy szereg usług poprawiających komfort życia oraz gwarantujących poczucie bezpieczeństwa. Z szerokiego wachlarza proponowanych przez firmę rozwiązań w zakresie instalacji sygnalizujących, elektrycznych, grzewczych oraz wentylacyjnych, na szczególną uwagę zasługują:

  - Automatyczne sterowanie budynkiem,
  - Instalowanie systemów alarmowych (kontrola obecności, systemy przeciwpożarowe, kontrola stężenia gazów w powietrzu, itp.), w tym również wizualizacja systemu alarmowego,
  - Instalowanie systemów kontroli dostępu (domofony, wideofony, dostęp osób uprawnionych),
  - Instalowanie telewizji przemysłowej (monitoring),
  - Instalacja oraz sterowanie oświetleniem.

  Data dodania: 24 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Neuro-Programmer - Regresja Hipnotyczna - Sekret - Półkule Mózgowe »

  W sklepie możesz kupić nagrania mp3 i CD Audio, które ułatwiają szybką naukę, osiąganie odmiennych stanów świadomości, medytacje, afirmacje. Neuro-Programmer, to rewelacyjne narzędzie wspierające rozwój umysłowy i duchowy - z jednej strony szybka nauka, a z drugiej Sekret i regresja hipnotyczna. Czym dla Ciebie jest Sukces? Droga do Satysfakcji, Szczęścia, Spełnienia... czy to Praca, Pieniądze, Sława, piękny, życiowy Partner czy Partnerka... Droga zawsze wygląda podobnie - zaczyna się Tu i Teraz i pełna jest testów, przeszkód i tego wszystkiego, co ma Cię sprawdzić. Jak się czujesz w swoim życiu? Czy sprawia Ci Radość, czy Cię osłabia? Czy żyjesz i pracujesz we właściwym miejscu, dobrym dla Ciebie? Jak czujesz się w miejscu pracy, nauki, tam gdzie mieszkasz? Dobrze? Źle? Jeśli jest coś, co chcesz zmienić, możesz skorzystać np. z „Techniki 7 stopni”, albo „autoRegresji Hipnotycznej” (nagrania Mp3 dostępne w każdej chwili). Pamiętaj, że to Ty kreujesz swoje życie - zacznij robić to Świadomie Teraz.

  Data dodania: 13 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wizualizacje 3D »

  Wykonujemy fotorealistyczne wizualizacje 3D. Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem. Jesteśmy wstanie wykonać następujące usługi: modelowanie 3D, wizualizacje kuchni, wizualizacje domów, wizualizacje mieszkań, wizualizacje wnętrz, wizualizacje łazienek, spacer wirtualny oraz animacje 3d. Wykonujemy pojedyncze modele siatkowe jak i kompletne sceny. Animacje 3d na potrzeby rozumianych multimediów oraz serwisów internetowych. Tworzymy spacery wirtualne. Wyniki prac dostarczamy w postaci elektronicznej, lub dodatkowo w przypadku wizualizacji, w formie zdjęciowej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 06 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • ArsVisual - fotorealistyczne wizualizacje architektoniczne, wizualizacje wnętrz »

  ARSVISUAL Studio wykona:
  - najwyższej jakości grafikę reklamową oraz wizualizacje w technologii 3D dla agencji reklamowych, biur architektonicznych, projektantów wnętrz.
  -fotorealistyczne wizualizacje wnętrz, tworzeniu katalogów mebli zastępujących sesje zdjęciowe
  -wizualizacje domów jednorodzinnych, osiedli mieszkaniowych, budynków komercyjnych, hoteli, restauracji
  - wirtualne spacery po osiedlach mieszkaniowych oraz animacje
  -projektujemy stoiska targowe w technologi 3D
  -kompleksowa obsługa firm /strony internetowe, katalogi, foldery/

  wiecej na www.arsvisual.com.pl
  tel. 660 718 323
  mail arsvisualstudio@gmail.com

  Data dodania: 03 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualna Prezentacja przedmiotów - 360 stopni »

  3D OBJECT SYSTEM to nowoczesne i kompleksowe rozwiązanie, które umożliwia prezentowanie produktów i przedmiotów w internecie w widoku 360 stopni. 3D OBJECT SYSTEM daje możliwość każdemu użytkownikowi w łatwy sposób na zapoznanie się z z wyglądem przedmiotów poprzez oglądanie ich z każdej strony, przybliżając przez to realny wygląd.

  Data dodania: 28 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • J-CAD Studio Kreślarskie »

  J-CAD Studio Kreślarskie - kompleksowe usługi kreślarskie CAD. Kreślenie w AutoCAD, CAD Kuchnie, CAD Decor. Kreślenie dokumentacji projektowej (budowlane, koncepcyjne, wykonawcze, po-wykonawcze, detale, przedmiary, wnętrza). Modelowanie i wizualizacje. Inwentaryzacje wraz z wykreśleniem CAD. Przerysowywanie dokumentacji projektowej do postaci CAD. Tworzenie bibliotek bloków, bloków dynamicznych, modeli 2d i 3D. Standaryzacja istniejących rysunków CAD. Szkolenia z zakresu obsługi środowisk CAD.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wizualizacja, Fotografia ślubna, zdjęcia ślubne »

  Fotografią zajmujemy się już klikanaście lat, sięgamy pamięcią magicznych 12 i 36 klatek gdzie aparaty analogowe były czymś niezwykłym, w lodówce negatywy, na półkach fotograficzna chemia. Mimo że dziś skupiliśmy sie na fotografii cyfowej i cyfrowej obróbce zdjęć to uzyskane doświadczenie dopomaga nam w kreowaniu fotografii i uzyskiwania zamierzonych efektów.

  Jako małżeństwo pracujemy zawsze wspólnie, w przypadku podjęcia przez nas fotografii ślubu - w tych samych cenach co konkurencja, zyskują Państwo dwóch fotografów co pozwala uwiecznić wasze najcenniejsze chwile z odmiennych perspektyw postrzegania. Dodatkowo proponujemy wiele nieszablonowych rozwiązań i udogodnień powiązanych z zniżkami cenowymi(rabatami).

  Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://www.fotografia-art.vel.pl gdzie znajdą Państwo namiastkę naszych prac, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.
  Kontakt z nami:
  Izabela i Artur Ferkaluk
  kom.: 663064069
  email.: studio@fotografia-art.vel.pl

  Nasza firma specjalizuje się również w tworzeniu architektonicznych wizualizacji zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 18 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Art&Style - dekorujemy i uczymy, projektowanie wnętrz, szkolenia »

  Pracownia Art&Style powstała z pasji do projektowania wnętrz. Oferuje projekty wnętrz lokali mieszkalnych i użyteczności publicznej, wizualizacje, projekty 3D, nadzór autorski. Organizuje szkolenia z zakresu projektowania wnętrz nie tylko dla profesjonalistów.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • HomeTEK »

  Kompleksowe usługi z dziedziny automatyki budynkowej (inteligentne domy) oraz elektryki - instalacja oraz modernizacja. Dodatkowo zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem urządzeń elektronicznych, dzięki temu możemy zaprojektować konkretne urządzenie spełniające Państwa potrzeby.

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wizualizacje 3D »

  Wizualizacje 3D - KADesign W Poznaniu, wielkopolska. Zespół profesjonalnych grafików i projektantów, który zamienia życzenie w gotowy projekt - fotorealistyczne wizualizacje 3D zewnętrzne exterior. Kompleksowe wizualizacje przedmiotów, architektoniczne, obiektów, produktów. Na każdym polu, gdzie wizualizacja, animacja, prezentacje 3D stają się potrzebą, dokładamy wszelkich starań, by wyjśc naprzeciw oczekiwaniom. Komputerowa grafika - aranżacja, wizualizacje wnętrz interior, projektowanie form, stoisk targowych.

  Data dodania: 06 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Allebabka.pl - Inna Strona Kobiety »

  Strona skierowana jest do Kobiet. W serwisie znajdziecie Państwo porady dotyczące zdrowia i urody. Znajdziecie u nas sporo informacji na temat medycyny estetycznej. Obalimy dla was "Mity Kosmetyczne" krążące po forach internetowych. Dowiecie się się jak urządzić dom i wnętrza.Tak modny obecnie temat, jak "Wizualizacja", dotyczący zdrowia, a dokładniej waszego samopoczucia, nie będzie krył przed Wami żadnych tajemnic, po przeczytaniu artykułu znajdującego się na naszej stronie. Dowiecie się jak zdrowo się odżywiać. Uchylimy rąbka tajemnicy co obecnie jest modne. Serdecznie zapraszamy i życzymy przyjemnej lektury.

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Spoty »

  Profesjonalnie wykonana wizualizacja przez Mkvisio - realizujemy projektowanie 3d, spacery wirtualne i fotorealistyczne wizualizacje 3d. Wykorzystanie grafiki w celu ukazania wizji skończonego projektu. Wizaualizacje 3d Stanowią najlepszą metodę promocji na etapie tworzenia. Oferta na wizualizacje wnętrz - usługi kierujemy do architektów i projektantów. Prezentacje oparte na planach dostarczonych przez Klientów. Wizualizacje architektoniczne - animacje i prezentacje 3d w dowolnym oświetleniu. Także animowane spoty reklamowe.

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wizualizacje 3D »

  Zapraszamy - w naszej ofercie znajdą Państwo fotorealistyczne wizualizacje architektoniczne. W ofercie profesjonalne projektowanie 3d, spacery wirtualne, wizualizacje i modelowanie 3d. Grafika trójwymiarowa, fotorealistyczne wizualizacje wnętrz i produktu - usługi dla architektów, projektantów i deweloperów. Profesjonalnie wykonana wizualizacja.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studio graficzne KingdomART »

  KingdomART studio nowoczesnej grafiki. Oferujemy profesjonalne wizualizacje i animacje 3D. Współpracujemy z architektami, dekoratorami i firmami, chcącymi zaprezentować swój produkt lub usługę w wyjątkowej, trójwymiarowej przestrzeni.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotorealistyczne wizualizacje 3D »

  Nasze możliwości: Wizualizacja 3D oraz animacje dla dowolnej branży, tj. architektura (exterior), wnętrza (interior), formy przemysłowe. Fotorealistyczne wizualizacje dowolnych obiektów. Renderingi, modelowanie, postprodukcja.

  Global Illumination specjalizuje się w tworzeniu wizualizacji 3D i zaawansowanych animacji. Trójwymiarowe wizualizacje powstają w wyniku złożonych procesów, takich jak modelowanie, teksturowanie, rendering - renderowanie, postprodukcja. Ze względu na efekt fotorealizmu renderowanych obrazów, technologia 3D może być stosowana zamiast fotografii. Szczególną przydatność stanowi ona dla branży architektonicznej czy projektowania wnętrz. Czyli tam, gdzie sesja fotograficzna wymaga zaangażowania sporych nakładów finansowych (aranżacja wnętrz) czy nie jest jeszcze możliwa (inwestycja budowlana w trakcie realizacji). Dlatego tak często sięgają po nią architekci wnętrz, biura architektoniczne i deweloperzy. GI kładzie szczególny nacisk na fotorealistyczne odwzorowanie rzeczywistości. Bardzo wysoka jakość naszych renderingów sprawia, iż ciężko odróżnić je od zdjęcia. Każdy projekt 3D stanowi dla nas wyzwanie, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z dbałością o każdym nawet najmniejszy detal. Technologia trójwymiarowa stanowi podstawę dla wielu branż, począwszy od wspomnianej wcześniej architektury, projektowania wnętrz, a kończąc na takich, jak: produkcje telewizyjne, reklama telewizyjna, produkcje filmowe, efekty specjalne.

  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Realistyczne wizualizacje architektoniczne wnętrz 3D »

  AwenVIS jest to wrocławska firma tworząca wyjątkowe i zaawansowane
  wizualizacje architektoniczne, wizualizacje wnętrz, wizualizacje 3D, projektuje różnego rodzaju grafiki dla deweloperów i architektów. Tworzy również fotomontaże, animacje urbanistyki,
  budynków i wnętrz, przywiązując dużą wagę do szczegółowości wykonywanej pracy.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wiaty »

  Wiaty należą do grupy obiektów budowlanych, gdzie stanowią jedną z najczęściej wykonywanych konstrukcji. Definicja tego słowa jest postrzegana przez wielu ludzi, użytkowników zupełnie odmiennie. Część ludzi obiekt, którego konstrukcja składa się z 4 słupów i dachu nazwie zadaszeniem, pozostali natomiast taką konstrukcję uznają za wiatę. Jak widzimy pojęcie to jest bardzo płynne i nie do końca jasno określone. Wiata najczęściej utożsamiana jest z pojęciem altana - gdzie w obu przypadkach mamy na myśli obiekt budownictwa ogrodowa, którego celem jest ochrona przed czynnikami środowiska. My stworzyliśmy serwis informacyjny, którego celem jest przedstawienie sposobów projektowania wiaty, jej realizacji. Zwracamy szczególną uwagę na przedstawienie rodzajów wiat, oraz na proces wizualizacji obiektów ogrodowych za pomocy darmowego oprogramowania 3D. Dodatkiem naszego portalu są informacje na tematy ogrodu oraz jego wyposażenia, w tym na takie przypadki jak: budowa huśtawki ogrodowej, czy ogólne pojęcie na temat obiektów stosunkowo popularnych jak pergola ogrodowa. Ta ostatnia jest znakomitym, a przede wszystkim niedrogim rozwiązaniem, dającym wspaniałe efekty estetyczne. Wykonanie pergoli ogrodowej nie wymaga specjalistycznej wiedzy, a ponadto wymiarowanie tego rodzaju konstrukcji zgodnie z normami nie zawsze jest wymagane.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów, systemy nawadniania, doradztwo »

  Firma Res-Gal działa na rynku podkarpackim od wczesnych lat dziewięćdziesiątych. Mamy do zaoferowania państwu niezapomniany świat barwnych fantazji roślinnych, pięknych widoków i urokliwego relaksu we własnym ogrodzie. Kilka chwil nad cicho szemrzącym strumykiem, przyglądając się pluskającym w oczku wodnym rybkom. Tańczące na wietrze kolorowe gałązki klonu palmowego, czy wierzby Hakuro-nishici. Rysunki i desenie, tworzone przez promienie słońca, przefiltrowane przez liście roślin, kładące się na szmaragdowym dywanie trawy. Odwiedziny różnych ptaków i zwierząt, które staną się miłymi gośćmi na wrzosowisku, skalniaku czy zażyją ochłody, pluskając się w wodzie.Wiele ogrodów, które podziwiacie państwo na swojej drodze, domów, otoczonych przez urokliwe rośliny, powstało z naszych projektów ogrodów.
  Projekt ogrodu stanowi podstawę i gwarancję prawidłowego dobrania i rozmieszczenia wszystkich elementów, które chcemy mieć w ogrodzie. W każdym z nich możemy zmieścić oczko wodne, skalniak, kaskadę, czy miejsce na huśtawkę dla naszych dzieci. Oczywiście ich wielkość, jest zależna od wielkości działki na której mają powstać.
  Równie ważny jest system nawadniania roślin w ogrodzie. Dobrze zrobiony projekt automatycznego nawadniania znacznie ułatwi nam pielęgnację ogrodu.
  W istniejących ogrodach często potrzebujemy fachowego doradztwa, jak dostosować nasz ogród do zmieniających się przecież potrzeb domowników.

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »