Strony związane z hasłem: wizualizacje - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'wizualizacje':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • SQMStudio - prezentacje multimedialne - animacja 3D »

  SQM Studio to kreatywna kuźnia pomysłów w zakresie produkcji filmu i animacji, multimediów oraz DTP. Animacja - ruchomy obraz nie ma dla nas tajemnic. Oferujemy kompleksową produkcję filmów "od scenariusza do realizacji" oraz wszelkie prace towarzyszące - przygotowanie koncepcji, kreację, przygotowanie materiałów wyjściowych, ścieżki dźwiękowe i podkłady muzyczne, postprodukcję, authoring DVD itp. Multimedia – prezentacje multimedialne to sposób przekazywania informacji złożony z różnych form: tekstu, dźwięku, grafiki statycznej, animacji, video oraz interakcji z użytkownikami. Połączenie tylu środków przekazu daje ogromne możliwości efektownego i skutecznego dotarcia do odbiorców. Naturalnym uzupełnieniem naszej działalności związanej z obrazem ruchomym jest dział DTP. Z przyjemnością podejmiemy się wszelkich zleceń z zakresu grafiki statycznej - fotografii, identyfikacji wizualnej, składu publikacji i wydawnictw, przygotowania do druku.

  Data dodania: 11 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • AK - PROJEKTOWANIE WNĘTRZ »

  AK - projektowanie wnętrz to kompleksowa aranżacja wnętrz: prywatnych, publicznych i komercyjnych, począwszy od inwentaryzacji, projektu, wizualizacji, aż po nadzór autorski. Projektowanie mebli, wizytówek, stron internetowych oraz logo.

  Data dodania: 15 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Wizualizacje architektoniczne »

  Portfolio prezentujące wizualizacje architektoniczne.
  oferujemy kompleksowe usługi w zakresie modelingu 3D, wizualizacji i animacji architektonicznych. W portfolio znajdują się realizacje wnętrz, osiedli mieszkaniowych oraz obiektów historycznych. wizualizacje domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych, obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej. Wykonujemy również projekty i wizualizacje przedmiotów użytkowych, elementów przemysłowych jak i budowlanych.
  Wieloletnie doświadczenie pozwala na idealne dostosowanie działań do potrzeb klienta. Współpracujemy z pracowniami architektonicznymi, agencjami reklamowymi jak i producentami przedmiotów użytkowych.

  Data dodania: 29 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia S. Kuter »

  Sławek Kuter - Toffic - Moja pasja. W galerii FOTO, w poszczególnych katalogach znajdują się zdjęcia. Portfolio - ze szczególnym naciskiem na makrofotografie. Artykuły związane z tematami fotografii cyfrowej, testy szkieł firmy Canon, fototapety na pulpit komputera. Blog fotograficzny - zdjęcia z plenerów i spotkań z innymi fotografami. Jeśli potrzebujesz fotografii dobrych, pod względem zarówno jakości jak i kadru - odwiedź stronę i skontaktuj się z Autorem. Jako dodatek w dziale SCADA - informacje i przykłady z wykorzystaniem platformy InTouch dla systemów wizualizacji procesów przemysłowych.

  Data dodania: 31 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Architektoniczno projektowa pracownia Snela »

  Firma SNELA oferuje
  szeroki i kompleksowy wachlarz usług z zakresu budownictwa i rynku nieruchomości. Za naszym pośrednictwem możecie Państwo kupć - sprzedać - nająć - wynająć nieruchomość, na także wykonać dla niej CERTYFIKAT ENERGETYCZNY.
  Oferujemy również profesjonalne projekty wszystkich typów wnętrz za równo prywatnych(domów, mieszkań) jak i komercyjnych (biur, sal konferencyjnych, restauracji pubów).
  Wykonujemy nie tylko kompleksowe projekty ale również na życzenie klientów same rzuty funkcjonalne. Realistyczne wizualizacje pozwolą klientom zobaczyć jak będzie wyglądało zaprojektowane wnętrze. Jesteśmy w stanie zaprojektować, wybudować ni wykończyć Twoją nieruchomość.n n Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Zrealizowaliśmy już wiele projektów. Nie czekaj. Wejdź na naszą stronę internetową i zadzwoń by umówić się na spotkanie!

  Data dodania: 18 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • VX CAD/CAM »

  Strona firmowa 3D Master. Zaprawszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której oprócz parametrycznego oprogramowania VX 3D CAD/CAM można znaleźć drukarki 3D firmy Solido (SD300-Pro, drukujące funkcjonalne modele z tworzywa sztucznego), oprogramowanie TransMagic do translacji plików między różnymi systemami CAD, Manipulatory 3D oraz oprogramowanie Eureka do programowania i symulacji pracy robotów oraz obrabiarek CNC.

  Data dodania: 31 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprawa artystyczna imprez, aranżacje multimedialne, projekcje slajdowe oraz wideo »

  Wizualna oprawa imprez komercyjnych i artystycznych. Specjalizujemy się w aranżacjach scenograficznych wykonanych za pomocą profesjonalnych rzutników slajdowych (kodak, simda) oraz projektorów wideo

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Farma design - projektownie wnetrz »

  Studio oferuje następujące projekty wnętrz wraz z nadzorem nad ich realizacją:

  projekty wnętrz mieszkalnych i domów jednorodzinnych
  budynków usługowych i biurowych
  wnętrz restauracji i hoteli

  Data dodania: 30 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wizualizacje 3D »

  Wykonujemy fotorealistyczne wizualizacje 3D. Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem. Jesteśmy wstanie wykonać następujące usługi: modelowanie 3D, wizualizacje kuchni, wizualizacje domów, wizualizacje mieszkań, wizualizacje wnętrz, wizualizacje łazienek, spacer wirtualny oraz animacje 3d. Wykonujemy pojedyncze modele siatkowe jak i kompletne sceny. Animacje 3d na potrzeby rozumianych multimediów oraz serwisów internetowych. Tworzymy spacery wirtualne. Wyniki prac dostarczamy w postaci elektronicznej, lub dodatkowo w przypadku wizualizacji, w formie zdjęciowej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 06 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Forma wnętrza meble - Aleksander Peter »

  Projektowanie wnętrz i mebli. Aleksander Peter. Zajmujemy się szeroko pojętym projektowaniem wnętrz i mebli.

  Mamy świadomość, że końcowy efekt powinien być wypadkową wizji architekta oraz potrzeb i gustu klienta.

  Tworzymy wnętrza przyjazne i naturalne, starając się by proces projektowania i realizacji przebiegał sprawnie oraz na każdym etapie był czytelny i jasny dla inwestora.

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 14 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • ArsVisual - fotorealistyczne wizualizacje architektoniczne, wizualizacje wnętrz »

  ARSVISUAL Studio wykona:
  - najwyższej jakości grafikę reklamową oraz wizualizacje w technologii 3D dla agencji reklamowych, biur architektonicznych, projektantów wnętrz.
  -fotorealistyczne wizualizacje wnętrz, tworzeniu katalogów mebli zastępujących sesje zdjęciowe
  -wizualizacje domów jednorodzinnych, osiedli mieszkaniowych, budynków komercyjnych, hoteli, restauracji
  - wirtualne spacery po osiedlach mieszkaniowych oraz animacje
  -projektujemy stoiska targowe w technologi 3D
  -kompleksowa obsługa firm /strony internetowe, katalogi, foldery/

  wiecej na www.arsvisual.com.pl
  tel. 660 718 323
  mail arsvisualstudio@gmail.com

  Data dodania: 03 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Reklamowa Poznań »

  Serwis internetowy agencji reklamowej Pro Estate Solution z Poznania. Firma oferuje swoim klientom kompleksową usługę związaną z tworzeniem i realizacją projektów reklamowych. Agencja reklamowa Pro Estate Solution specjalizuje się w obsłudze marketingowej dużych projektów deweloperskich oraz rynku hotelarskiego. Dla naszych klientów przygotowujemy indywidualnie dopasowane kampanie reklamowe będące silnym i efektywnym wsparciem sprzedaży. Usługi firmy obejmują szeroki zakres usług - od stworzenia koncepcji marki, poprzez zaprojektowanie identyfikacji wizualnej i stworzenie strony www, poprzez specjalistyczne wizualizacje architektoniczne z możliwością samodzielnego nawigowania, na animacjach reklamowych skończywszy. Pro Estate Solution zajmuje się również projektowaniem oraz kompleksowym wykonawstwem stoisk targowych. Firma posiada mocne zaplecze sprzętowe, wykwalifikowanych specjalistów i doświadczenie niezbędne do realizacji najtrudniejszych zleceń. Agencja z powodzeniem realizuje zlecenia dla firm krajowych oraz zagranicznych.
  Projekty realizowane przez ProEstateSolution wielokrotnie były nagradzane i wyróżniane.

  Data dodania: 09 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Net Odyssey - tworzenie wizualizacji 3d, stron internetowych »

  Tworzenie fotorealistycznych wizualizacji architektonicznych, modeli 3d, stron internetowych, bannerów oraz wszelkiej maści grafik na potrzeby reklamy w internecie.Konkurencyjne ceny, wysoka jakość wykonania

  Data dodania: 11 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne projekty »

  Aranżacja wnętrz WaM - nowoczesne wnętrza oraz stylowe i kompleksowe projektowanie wnętrz mieszkalnych i sklepów. Projekty wnętrz - modernizacja, dekoracje, iluminacje, aranżacja wnętrz. Meble, wizualizacje, nadzór autorski oraz wykonawstwo łącznie z pełnym umeblowaniem. Zapraszamy Państwa - Projektowanie wnętrz, biur, profesjonalna aranżacja i projektowanie hoteli. Montaż, nadzór autorski, wystrój, inwentaryzacja pomieszczeń. Wykonawstwo od prac budowlanych po wykończeniowe. Profesjonalna aranżacja wnętrz, nowoczesne wnętrza, projekty wnętrz.

  Data dodania: 20 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • SilverImage »

  Studio grafiki reklamowej. Profesjonalne prace graficzne, spoty reklamowe, dynamiczne animacje 3D, serwisy www, wizualizacje architektoniczne.
  Jeśli potrzebujesz efektywnej grafiki, która spełni swoją funkcje - będzie czytelna jak i będzie przykuwać oko pozostając w pamięci zapraszamy. Każde zlecenie jest indywidualnie traktowane i stanowi prawdziwe dzieło sztuki dla reklamy.

  Data dodania: 06 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz OpusArt »

  Pracownia OpusArt zajmuje się projektowaniem wnętrz na miarę potrzeb wszystkich klientów. Indywidualne podejście gwarantuje niepowtarzalny efekt, który zadowoli najbardziej wyrafinowane gusta. Aranżacja wnętrz ma na celu wydobycie potencjału z każdego pomieszczenia i dopasowanie go do jego przeznaczenia. Projektanci i architekci pracujący w naszej pracowni to ludzie, którzy przelewają swoją pasję na projekty gwarantują oryginalność, funkcjonalność i niezawodność proponowanych rozwiązań. OpusArt oferuje projekty mieszkań, apartamentów, domów, pomieszczeń jednostkowych takich jak: kuchnie, łazienki, salony, sypialnie oraz pomieszczeń usługowych: sklepy, restauracje, bary, puby, stołówki, pomieszczenia biurowe, hotele, pensjonaty. Świadczymy także doradztwo z zakresie architektury wnętrz. Do tej pory nasze projekty realizowaliśmy w miastach: Gdańsk, Sopot, Gdynia, Trójmiasto i okolice, Warszawa, Ostrołęka, Elbląg, Kazimierz Dolny, i inne. Działamy na terenie całej Polski.

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Filmy »

  Projekty i prezentacje mieszkań w trójwymiarze - 3DLive. Usługi kierowane są zarówno do developerów, architektów i agencji reklamowych. Wspomaganie projektowania klasycznego, wizualizacje architektoniczne, prezentacje projektów, wizualizacje 3D. Najnowsze realizacje - animacje i filmy z wnętrz projektowanych pomieszczeń, tworzenie modeli w przestrzeni 3D. Narzędzia 3DLive mają znaczący wpływ na: podwyższenie atrakcyjności oferty, wzrost sprzedaży nieruchomości, wzrost sprzedaży projektów, podniesienie jakości opracowywanych projektów. Oferujemy zaprezentowanie Państwa oferty z jak najlepszej strony.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Spoty »

  Profesjonalnie wykonana wizualizacja przez Mkvisio - realizujemy projektowanie 3d, spacery wirtualne i fotorealistyczne wizualizacje 3d. Wykorzystanie grafiki w celu ukazania wizji skończonego projektu. Wizaualizacje 3d Stanowią najlepszą metodę promocji na etapie tworzenia. Oferta na wizualizacje wnętrz - usługi kierujemy do architektów i projektantów. Prezentacje oparte na planach dostarczonych przez Klientów. Wizualizacje architektoniczne - animacje i prezentacje 3d w dowolnym oświetleniu. Także animowane spoty reklamowe.

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • DEFORM - projektowanie graficzne / okładki / plakaty / animacja After Effects / vdj »

  DEFORM to niezależne i niestandardowe projekty wizualne. Tworzę layouty, okładki i grafikę na płyty CD / digipacki, vinyle, ilustracje i okładki książek, plakaty oraz logotypy. Wykonuję animacje flash i wizualizacje - zarówno na potrzeby reklamy jak i projektów artystycznych (vdj)

  Do tej pory zaufali mi m.in:
  - Teatr im. S. Jaracza w Olsztynie - plakaty i materiały reklamowe oraz wizualizacje video do spektakli
  - Olsztyński Teatr Lalek - cykl spotów reklamowych, layout i intro prezentacji multimedialnej
  - zespoły: Enej, Shannon, Deathbringer, Non Opus dei, Horpyna, Hype
  - agencja modelek Art-Model (organizator Miss Polski Nastolatek)- projekty plakatów i materiałów promocyjnych na konkursy piękności
  - agencja reklamowa KM Projekt - layouty www, banery flash, identyfikacja wizualna

  Zapraszam do współpracy

  Data dodania: 29 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studio graficzne KingdomART »

  KingdomART studio nowoczesnej grafiki. Oferujemy profesjonalne wizualizacje i animacje 3D. Współpracujemy z architektami, dekoratorami i firmami, chcącymi zaprezentować swój produkt lub usługę w wyjątkowej, trójwymiarowej przestrzeni.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »