Strony związane z hasłem: wizytówka - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'wizytówka':

1 · 2 · następna strona »
 • Darmowa Strona Internetowa »


  Darmowa Wizytówka Internetowa

  Co zyskujesz budując swoją wizytówkę w systemie ?

  - Pełnowartościową, darmową stronę internetową z kilkoma kreacjami graficznymi do wyboru
  - Dostęp do panelu admina czyli szybką i łatwą kontrolę nad treścią serwisu
  - Darmowe utrzymanie Twojego serwisu pod adresem TwojaNazwa.allewizytowka.pl
  - Gwarancję zaistnienia w internecie
  - Możliwość umieszczenia linku do strony głównej firmy
  - Obsługę techniczną systemu przez administratora

  Data dodania: 19 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesny katalog firm »

  Zapraszamy do umieszczania prezentacji firm na info-katalog.pl
  Co proponujemy: pełną ofertę i opis firmy, pełne dane teleadresowe, link do strony, logo, lokalizacje na mapie i wiele innych ciekawych rzeczy. Wejdź i zapoznaj się z bezpłatną ofertą. Internetowy katalog firm promuje polskie w firmy w internecie w ciekawy i interesujący sposób. Zadbaj o Swoją prezentacje i wygląd oferty. Dodaj firmę do katalogu firm i zdobądź przewagę nad mocną konkurencją w internecie.

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Epassage.org - pomagamy odnaleźć się w sieci »

  Tworzymy aplikacje internetowe przeznaczone do uruchamiania w infrastrukturze Cloud Computing (ang. "przetwarzanie w chmurze"). Usługa, dla której stworzymy dla Państwa aplikację będzie uruchamiana w systemie rozproszonym na kilku maszynach jednocześnie w różnych miejscach na świecie. Dodatkowo domyślne zasoby jakie dostaje aplikacja są darmowe co oznacza, że nie płacą Państwo za hosting jak w przypadku standardowych aplikacji (i stron www).

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strony WWW, projekty graficzne, ulotki, reklama, promocja. »

  Agencja Marketingowa e-STAR oferuje:
  -strony WWW- zarówno rozbudowane serwisy jak i strony-wizytówki
  -projekty graficzne- ulotki, wizytówki, plakaty, szablony
  -reklamę w Internecie
  Najprawdopodobniej najtaniej w Wielkopolsce! Sprawdź nas!
  Szczegóły na www.e-star.com.pl lub telefonicznie pod nr 696 019 129

  Data dodania: 15 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • ARTREACT Studio Graficzne »

  Projektujemy i wdrażamy dynamiczne witryny internetowe, e-sklepy, multimedialne animacje komputerowe, prezentacje, witryny w technologii flash, logotypy i identyfikację wizualną firmy, banery reklamowe, foldery, katalogi, plakaty, ulotki, reklamy i wiele innych. Zapraszamy!

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Grafik, Sosnowiec - projekty graficzne, przygotowanie do druku, strony www »

  Strona grafik-sosnowiec.pl jest dedykowana wszystkim tym, którzy szukają pomocy przy tworzeniu projektów graficznych. Pomogę przygotować projekty do druku, na gadżety reklamowe, reklamę zewnętrzną, zoptymalizować oraz wy-pozycjonować stronę www itp.

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie i projektowanie stron Krosno Rzeszów Kraków Warszawa »

  Agencja interaktywna ARTEH to kreatywne profesjonalne rozwiazania. Wszyscy są w pełni zaangażowani w realizowane projekty. Każdy nasz Klient traktowany jest indywidualnie, dążymy do realizacji wyznaczonych nam celów, staramy się by każdy projekt był inny, przyniósł zamierzony przez Klienta rezultat. Działamy na terenie całej poslki - Krosno, Rzeszów (Podkarpacie), Kraków (Malopolska), Warszawa (Mazowieckie). Specializujemy sie w tworzeniu stron. Sklepy internetowe. Projektowanie loga, grafika.
  Nasza pełna oferta:
  projektowanie stron internetowych - serwisy korporacyjne, serwisy produktowe, wizytówki internetowe, serwisy społecznościowe; systemy zarządzania treścią (CMS); aktualizacje i modyfikacje stron internetowych; tworzenie sklepów internetowych; tworzenie aplikacji internetowych o dowolnej specyfikacji zadanej przez Klienta; opracowywanie pełnej identyfikacji wizualnej firm (logo, papier firmowy, wizytówka, teczka ofertowa, ulotka, plakat, grafika wielkoformatowa); usługi hostingowe; przygotowanie i wykonanie kreacji reklamowych (banery, mailing); prezentacje multimedialne (Flash, Power Point); animacje (Flash); copywriting; projektowanie reklam i ogłoszeń prasowych, broszur, katalogów.

  Data dodania: 28 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Freelancer, Tworzenie stron internetowych, Warszawa »

  Jestem warszawskim freelancerem. Serdecznie zapraszam na moją stronę internetową poświęconą projektowaniu i tworzeniu stron internetowych, pozycjonowaniu stron metodą SEO oraz działaniom z zakresu marketingu internetowego. Na przestrzeni tych kilku lat pracy nauczyłem się, czym jest marketing internetowy i z coraz większym powodzeniem zachęcam firmy do jego stosowania. Pracę z klientem rozpoczynam od spotkania (jeżeli jest z Warszawy) lub rozmowy telefonicznej. Po dokładnym omówieniu projektu przystępuję do jego wyceny oraz prototypu. Jeżeli obydwie rzeczy są zaakceptowane przez klienta, podpisujemy umowę i w ciągu od 7 do 14 dni gotowa strona internetowa trafia do siebie. Każda stworzona przeze mnie strona ma system statystyczny, który bada odwiedziny użytkowników, a szczegółowe raporty są przekazywane do klienta w cyklu tygodniowym lub miesięcznym. Wszystkie moje strony są dobrze widoczne w internecie i klienci z łatwością mogą je odnaleźć na określone słowa kluczowe. Poza tworzenie stron wdrażam również strategię Social Media dla firm, buduję fora i portale tematyczne, a wszystko po to, aby zwiększyć sprzedaż oraz znajomość marki. Zapraszam do współpracy i gwarantuję skuteczność oferowanych rozwiązań. Pozdrawiam, Paweł Białach.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wizytówka internetowa Logobiznes Wojciech Kuźmiński »

  Twoja firma w sieci Logobiznes
  Wszystko czego potrzebujesz aby zaistnieć w internecie
  Nazywam się Wojciech Kuźmiński i jestem spec. ds.Marketingu i Reklamy.Ukonczyłem studia na Uniwersytecie Wrocławskim o specjalności Zarządzanie i Marketing.
  Zajmuję się budowaniem sieci sprzedaży i zarządzaniem pośrednimi kanałami sprzedaży B2B, B2C, FMCG (wszystkie segmenty) w zakresie działalności firmy, reklamą firm i partnerów biznesowych w internecie, przyjmowaniem zleceń na strony www i sprzedażą powiechrzni reklamowych.
  Zapraszam Państwa do zapoznania się z moją wizytówką.

  Data dodania: 27 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Komputerowe Studio Graficzne "PolZibi" »

  Oferuję usługi kserograficzne, komputerowy skład tekstów (prace dyplomowe), grafika reklamowa, wizytówki, druki firmowe, pieczątki. Cała Polska. Tanio ! Nawiążę stałą współpracę w zakresie komputerowego składu tekstów.Uruchomiłem wytwarzanie pieczątek na poczekaniu o wyjątkowej trwałości, bardzo niskie ceny pieczątek do 50% wartości pieczątek tradycyjnych. Zapraszam :)

  Data dodania: 03 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy katalog Firm Krajowych i Zagranicznych - Firmy24h.info »

  Firmy24h.info bardzo dobra wyszukiwarka firm i branżowy katalog firm. W katalogu można znaleźć firmy polskie, firmy ogólnopolskie. Dodać można również ogłoszenia, ogłoszenia branżowe, ogólnopolskie ogłoszenia. Dostępne są wizytówki, wizytówki firm, vcard, aktualna baza firm, oraz bardzo ciekawa propozycja reklam.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gniezno »

  Gnieźnieńskie centrum kontaktowe na której mieszczą się pełne kontakty szkół, uczelni, centrów kulturalnych, bibliotek, klubów sportowych, kin, teatrów, a także telefony alarmowe. Wszystkie kontakty w formie wizytówki.

  Data dodania: 29 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szukaj-firmy.pl - rzetelny katalog firm »

  Rzetelny katalog firm ułatwiający przedsiębiorcom promocję ich biznesu w sieci. Nasz katalog stanowi intuicyjną w przeszukiwaniu bazę firm, umożliwiającą kompleksową prezentację profilu firmy z każdej branży. Katalog zawiera dane teleadresowe, szczegółowe informacje o firmie, oferowanych przez nią produktach oraz usługach. Proste formularze kontaktowe umożliwiają szybkie nawiązanie współpracy z innymi firmami, lub kontakt z potencjalnym klientem. Baza firm to szczególnie dla nowo powstających firm szansa na niedrogą i skuteczną promocję firmy w internecie. Możliwość wyróżnienia się na tle innych oraz jeszcze skuteczniejszego dotarcia do klienta dają wpisy premium, dzięki którym w katalogu umieszczane są dodatkowe odnośniki, reklamy,a w liście firm znajdować się będzie zawsze na pierwszych pozycjach. Im częściej informacje o firmie pojawiają się w różnego rodzaju serwisach, katalogach, spisach firm, tym bardziej zwiększają swoją szansę na zaistnienie w sieci, dotarcie do nowych klientów i skuteczny, dochodowy biznes

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie graficzne poznań, budowa stron internetowych poznań »

  Firma OnlineSolutions ze Środy Wielkopolskiej oferuje:
  - Projektowanie grafiki (layouty, plakaty, wizytówki, bannery, ulotki, materiały reklamowe)
  - Tworzenie i projektowanie stron internetowych z użyciem technologii PHP, MySQL, AJAX
  - Najnowsze trendy i standardy
  - Profesjonalne podejście do klienta, fachowa obsługa
  - Consulting IT
  - Consulting w zakresie reklamy i marketingu
  - Cięcie layoutów PSD do formatu xhtml/css zgodnie ze standardami w3cc
  Ponadto:Proste strony internetowe, strony domowe, blogi; Średnio skomplikowane strony dla małych i średnich przedsiębiorstw; Sklepy internetowe; Złożone systemy zarządzania treścią; Wizytówki firmowe; Podstrony reklamowe; Galerie zdjęć; Fora dyskusyjne; Modyfikacje skryptów; Modyfikacje baz danych oraz projektowanie baz danych; Projektowanie layoutów witryn www; Projekty plakatów; Projekty logotypów; Projekty logo; Ulotki reklamowe; Wizytówki; Bannery reklamowe; Buttony; Covery; Elementy graficzne dla stron www; Edycja i retusz fotografii; Wystawiamy faktury VAT dla naszych klientów. Posiadamy bogate doświadczenie i interesujące portfolio. Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi referencjami. Działamy na terenie całej Wielkopolski - Poznań, Środa Wielkopolska, Swarzędz, Września, Zaniemyśl, Kórnik, Śrem, Kostrzyn Wielkopolski, Nekla.

  Data dodania: 11 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Baza Firm i Przedsiębiorców w internecie »

  BAZA FIRM I PRZEDSIĘBIORCÓW
  Jest dynamicznie i aktywnie rozwijającym się portalem internetowym o światowym zasięgu.
  Powstał z myślą o firmach i ich klientach. Ma przyjazną dla odbiorcy formę, która jest
  bezpośrednim łącznikiem pomiędzy firmą a klientem lub kontrahentem.
  BAZA FIRM I PRZEDSIĘBIORCÓW
  daje możliwość nawiązania współpracy pomiędzy podmiotami gospodarczymi na terenie całego kraju. Pozwala na dotarcie do klientów z wybranego regionu, a także całej Polski. Oferuje czytelną prezentację firmy (przekierowanie na stronę internetową, aktywny link do poczty e-mail, mapka dojazdowa) możliwość nawiązania współpracy pomiędzy klientem a firmą. Wymiana informacji gospodarczych na terenie całego kraju. Możliwość pozyskania nowych kontaktów, ofert i usług. Możliwość rozreklamowania swojej działalności, oferty i pozyskania nowych klientów.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wizytówki internetowe! najtańsze wizytówki internetowe. »

  Wizytówki internetowe dla Twojej firmy i nie tylko. Najtańsze wizytówki i proste strony www. Zareklamuj się w sieci! znajdź klientów dla swojej firmy. Stworze dla Ciebie profesjonalną wizytówkę i zadbam o reklamę w sieci

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamowa kontrapunkt »

  Zapraszamy na stronę agencji reklamowe kontrapunkt oferującej kompleksową promocję naszych klientów. Dla nas najważniejszy jest klient. To on o wszystkim decyduje, my służymy mu przede wszystkim doradztwem i pomocą. Polem na którym działami jest prasa, telewizja i internet oraz poligrafia i gadżety typu kalendarze i kubki. Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej szczegółów.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Speedy.org.pl Ksero, druk, skan, wyplot od A5 do A0 »

  Specjalizujemy się w drukowaniu, kopiowaniu oraz skanowaniu mało i wielkoformatowym. Indywidualne negocjacje ze stałymi klientami. Materiały do wydruku przyjmujemy: • dostarczone przez klienta, • na email, • na serwer FTP.Istnieje możliwość odbioru materiałów z siedziby klienta. Wydruki dostarczymy w wyznaczone miejsce.Drukowanie i kopiowanie dokumentów od formatu A5 do A3 - kolorowych i czarno-białych, wydruki pełno kolorowe jedno- i dwustronne, o gramaturze papieru od 80g/m2 do 280g/m2 oraz innych nośnikach folii, kalce, papierze samoprzylepnym.Drukowanie i kopiowanie dokumentów wielkoformatowych do szerokości rolki 914 mm na papierze o gramaturze papieru od 80g/m2 do 120g/m2oraz folii i kalce. Skanowanie kolorowych i czarno-białych dokumentów małoformatowych oraz wielkoformatowych (max. szerokości 914 mm) Skanowanie dokumentów w formatach jpg, tif, pdf: Skanowanie dokumentów o max. szerokości 914 mm, max. grubości 15 mm i max. długości 15 m.Poprawianie jakości zeskanowanego dokumentu względem oryginałuSkalowanie rysunków od 10% do 1000% (A6 do A0), lustrzane odbicie.Bindowanie, grupowanie, sortowanie, zszywanie dokumentacji oraz łączenie kilku dokumentów pdf w jeden dokument pdf.wykorzystywanych przez plotery jedno- lub dwukrotnie do formatu 190 mm i 210 mm z zakładką lub bez.Laminowanie wydruków do A3.Wykonujemy wydruki z pakietu Office, WinKalk, MikroMap, AutoCad, Gimp, CorelDRAW, itp.

  Data dodania: 02 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Drozd - Grafik komputerowy | PORTFOLIO & USŁUGI »

  Grafik komputerowy & Web Developer - Paweł Drozd. Profesjonalne strony internetowe, materiały do druku, wizualizacja marki.

  Zajmuję się kompleksowym tworzeniem stron www - od projektu graficznego, poprzez kodowanie, a skończywszy na wypozycjonowaniu strony w wyszukiwarkach.

  Przygotowuję projekty do druku takie jak: ulotki, wizytówki, plakaty, bannery, billboardy, itp.

  Tworzę także pełną identyfikację wizualną marki kreując m.in. logotypy, kolorystykę, księgę znaków.

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • WWWgrafik - Strony WWW, strony firmowe na Facebooku. »

  WWWgrafik to innowacyjna i profesjonalna firma zajmująca się projektowaniem stron WWW, logotypów firm, banerów, ulotek oraz wizytówek. Zapewniamy wysoki standard naszych usług. Konsekwentnie podnosimy poprzeczkę aby wszystko to co stworzymy było nowoczesne, zgodne z najnowszymi trendami i na najwyższym poziomie.

  Oferujemy tworzenie fanpage na FACEBOOK’u i ich obsługę, aby ułatwić naszym klientom pracę i skupieniu się na ważniejszych sprawach dotyczących ich biznesu. Pomagamy w prowadzeniu istniejących już stron a także odświeżamy strony czy logotypy firm.

  Łącząc świeże spojrzenie, wyczucie stylu z umiejętnościami graficznymi WWWgrafik oferuje kompleksowe, elastyczne i indywidualne rozwiązania w dziedzinie projektowania stron internetowych, grafiki i promocji internetowej.

  Data dodania: 19 06 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »