Strony związane z hasłem: WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE':

 • ŚWIADECTWA ENERGETYCZNE, AUDYT ENERGETYCZNY, DORADZTWO ENERGETYCZNE, DOTACJE, ŚLĄSK »

  Misją Agencji Doradztwa Energetycznego jest świadczenie usług, które będą miały pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Aktualny stan polskiej energetyki, zarówno zawodowej, przemysłowej oraz mieszkaniowej, wymaga znacznego zaangażowania całego społeczeństwa. Z uwagi na fakt wprowadzenia obowiązku posiadania świadectw, Agencja Doradztwa Energetycznego, rozszerzyła swoją działalność o usługę sporządzania certyfikatów energetycznych.nOd 1 stycznia 2009 roku świadectwo energetyczne (certyfikat energetyczny) jest obowiązkowym dokumentem niemalże dla każdego budynku, mieszkania i lokalu wprowadzonego do obrotu. Dotyczy to zarówno nowych budynków oddawanych do użytku jak i istniejących nieruchomości, które mają zostać wynajęte bądź po prostu sprzedane.nNasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnej ekspertyzy jaką jest audyt energetyczny. Jeżeli chcą Państwo polepszyć właściwości cieplne budynku, zmniejszyć rachunki za energię i otrzymać dofinansowanie na spłatę części zadłużenia to dobrze trafiliście.nNaszą ofertę kierujemy do wszystkich inwestorów planujących zainwestować swój kapitał w branży energetycznej.nNaszym celem jest ograniczyć zużycie Państwa energii oraz obniżyć emisję szkodliwych substancji di środowiska. A to co dla Państwa najważniejsze – obniżyć Wasze rachunki za NIEPOTRZEBNIE zużytą energią!!!Jesteśmy jednym z współtwórców Grupy Silesia, do której należą specjaliści z różnych branż, niezbędnych przy inwestycjach w energetyce.

  Data dodania: 29 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hydronik - technika grzewcza i sanitarna, woj. śląskie »

  Hydronik to firma świadcząca kompleksowe usługi i doradztwo w zakresie techniki grzewczej i sanitarnej od 1996 roku.
  Mamy doświadczenie w pracach instalacyjnych w budownictwie mieszkalnym, publicznym i przemysłowym głównie na terenie województwa śląskiego (m.in. Gliwice, Katowice, Tychy, Mikołów), ale również podejmujemy się realizacji zleceń na terenie całej Polski.

  Zakres naszych usług obejmuje:

  Instalacje grzewcze
  - ogrzewanie grzejnikowe oraz ogrzewanie kanałowe
  - ogrzewanie podłogowe oraz ogrzewanie ścienne
  - klimakonwektory
  - klimatyzacja
  - ogrzewanie promieniowe
  Kotłownie gazowe, kotłownie olejowe oraz kotłownie węglowe
  Pompy ciepła
  Kolektory słoneczne
  Kominki z płaszczem wodnym
  Instalacje gazowe
  Instalacje wod-kan
  Instalacje przeciwpożarowe
  Zabezpieczenia przeciwpożarowe instalacji przy przejściach przez przegrody budowlane
  Doradztwo, projektowanie instalacji grzewczych i sanitarnych

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem samochodu ślubnego w województwie śląskim »

  Wynajem samochodu do ślubu na terenie województwa śląskiego. Wyjątkowa okazja w wyjątkowej oprawie. Autem do ślubu tylko z mercemdeslubu.com . Znajdujemy się w Dąbrowie Górniczej ale na tą specjalną dla Was okazję dojedziemy z Wami tam gdzie będzie trzeba. Zapraszamy

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »