Strony związane z hasłem: wrzosy - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'wrzosy':

 • Ciak - Drzewa i Krzewy Ozdobne »

  Strona producenta drzew i krzewów ozdobnych zawierająca ilustrowany katalog roślin oraz praktyczne porady dotyczące uprawy i pielęgnacji ogrodowych roślin ozdobnych. W ofercie szkółki dostępne są także rośliny wrzosowate oraz byliny. Punkt handlowy mieści się w pomiędzy Grębocinem a Lubiczem koło Torunia.

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • BIELICKI wrzośce »

  Zapraszamy do Załusek, w jakich zlokalizowane jest nasze gospodarstwo Szkółka Krzewów Ozdobnych. Od ponad 30 lat specjalizujemy się w hodowli najwyższej jakości różnorodnych odmian krzewów. Oferujemy iglaki, różne rośliny liściaste, magnolie, ostrokrzewy, wielkokwiatowe i karłowate różaneczniki, azalie, pierisy japońskie, wrzosy, wrzośce i pozostałe odmiany wrzosowatych. Mamy zarówno gatunki licencjonowane i bez licencji. Nasze doświadczenie i wiedza zapewniają najlepszej jakości zdrowe rośliny, jakie odwdzięczą się intensywnym kwitnieniem. W trakcie zakupów doradzamy, jak dokonać najlepszego wyboru oraz udzielamy praktycznych wskazówek na temat prawidłowej pielęgnacji oraz chronienia przed szkodnikami oraz chorobami. Nasza działalność została doceniona przez przyłączenie nas do Związku Szkółkarzy Polskich i Grupy Azalie Polskie. Więcej informacji na stronie.

  Data dodania: 20 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Krzewy ozdobne - sklep internetowy »

  Firma Acer specjalizuje się w produkcji iglastych drzew i krzewów ozdobnych. Choć w bogatej ofercie znajdują się również byliny i krzewy liściaste to jednak przeważającą jej cześć stanowią iglaki. Wśród nich znajdują się tuje, świerki, jodły, cisy, sosny oraz cyprysy i cyprysiki, a także jałowce.
  W sprzedaży szkółki znajdują się dorodne okazy w pojemnikach oraz sadzonki z gołym korzeniem i z multiplatów w przystępnych cenach.
  Wszystkie rośliny można dostarczyć wprost do zamawiającego klienta dzięki współpracy z firmami kurierskimi.

  Data dodania: 22 06 2017 · szczegóły wpisu »