Strony związane z hasłem: wyburzanie - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'wyburzanie':

 • Mega-pol.com »

  Firma zajmująca się wyburzeniami i demontażami budynków i innych obiektów. Usługi obejmują między innymi załatwienie odpowiednich pozwoleń i usunięcie materiałów porozbiórkowych. MEGA-POL oferuje również transportowanie maszyn na niskopodwoziowych platformach, skupuje złom stalowy i sprzedaje kruszywa.

  Data dodania: 24 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Układanie kostki brukowej Kielce »

  Specjalnością firmy Lajsbud jest układanie kostki brukowej, granitowej i kostki z piaskowca. Współpracujemy z największymi producentami wyrobów betonowych i wibroprasowanej kostki brukowej. Zajmujemy się także sprzedażą kostki betonowej i granitowej w przystępnej cenie z dostawą na teren budowy. Firma Lajsbud oferuje też układanie powierzchni z kamienia naturalnego. Na firmowej stronie internetowej można znaleźć przykładowe realizacje.

  Data dodania: 11 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Buiilder Technika Diamentowa »

  Nasza Oferta to: Cięcie betonu, Wiercenie otworów w żelbecie, wzmacnianie konstrukcji budowlanych włóknem węglowym, frezowanie, szlifowanie, kucie betonu, wyburzanie, iniekcje ciśnieniowe, wklejanie kotew chemicznych i prętów zbrojeniowych, maty i taśmy kompozytowe CFRP i FRP

  Data dodania: 05 08 2017 · szczegóły wpisu »