Strony związane z hasłem: wycena nieruchomości - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'wycena nieruchomości':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • GEODEZJA, WYCENA NIERUCHOMOŚCI »

  GEO-MARGO zajmuje się kompleksową obsługą nieruchomości. Świadczymy usługi geodezyjne oraz usługi związane z określaniem wartości nieruchomości dla różnych celów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy. Zapewniamy fachowość i solidność usług, konkurencyjne ceny oraz szybkie wykonywanie powierzonych nam zadań. Działamy na terenie województwa podkarpackiego.
  Świadczymy następujące usługi:
  - mapy do celów projektowych (tradycyjne/numeryczne),
  - tyczenie budynków,
  - tyczenie urządzeń infrastruktury technicznej i sieci uzbrojenia terenu,
  - inwentaryzacje budynków,
  - pomiary powierzchni i kubatur lokali mieszkalnych,
  - inwentaryzacje i sporządzanie dokumentacji powykonawczej obiektów budowlanych oraz sieci uzbrojenia terenu,
  - pomiary objętości mas ziemnych (hałd, nasypów itp.),
  - inne pomiary specjalne,
  - podziały działek,
  - rozgraniczenia,
  - wznowienia znaków granicznych,
  - wyznaczenia punktów granicznych,
  - mapy do celów prawnych (synchronizacje, służebności)
  - określanie wartości nieruchomości
  - określanie wartości praw, odszkodowań, nakładów
  - określanie wartości przedsiębiorstw
  - analizy rynku

  Data dodania: 07 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Usług Techniczno-Organizacyjnych Budownictwa »

  Agencja Usług Techniczno – Organizacyjnych Budownictwa DOMEXPERT jest prężnie działającą Firmą w dziedzinie budownictwa i nieruchomości. Istniejemy na rynku od 1992 roku. Nasze biura mieszczą się w Legnicy przy ul. Złotoryjskiej i ul. Drukarskiej.

  W obszarze nieruchomości zajmujemy się:
  wyceną
  pośrednictwem
  doradztwem
  zarządzaniem

  W zakresie budownictwa opracowujemy dla budynków, budowli i dróg:
  ekspertyzy
  opinie
  oceny wykonywanych robót

  Prowadzimy:
  nadzory budowlane
  przeglądy techniczne obiektów
  kierownictwo budowy
  zastępstwo inwestycyjne

  Oceniamy również stan techniczny i wartość:
  maszyn
  urządzeń
  samochodów

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca oferujący wyceny nieruchomości »

  Rzeczoznawca oferujący takie usługi jak wycena domu, wycena nieruchomości oraz przedsiębiorstwa, służący fachową poradą w dziedzinie finansów. Na zamówienie naszych Klientów dokonujemy wyceny wskazanej nieruchomości i sporządzamy operat szacunkowy. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, zainteresowanych wyceną domu lub mieszkania, a także do przedsiębiorców i instytucji. Więcej informacji na temat naszej firmy oraz świadczonych przez nas usług, znajdą Państwo bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy. Operat szacunkowy i rzeczoznawca godny zaufania w firmie Wyceny i Ekspertyzy.

  Data dodania: 04 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla branży nieruchomości »

  Firma Pronet Sp.zo.o. zajmuje się tworzeniem oprogramowania dla rzeczoznawców majątkowych i branży nieruchomości.nWalor to program dla rzeczoznawców majątkowych ułatwiający sporządzenie wyceny nieruchomości. Pozwala na szybkie sporządzenie wyceny, dzięki zawartym w sobie niezbędnych danych. Wersje demo Walora można pobrać ze strony. nMLS Realnet to program dla biur nieruchomości, ułatwiający pracę pośredników. Pozwala on na szybkie umieszczanie ogłoszeń na kilkunastu serwisach ogłoszeniowych.nNowym produktem firmy Pronet jest aplikacja iKasa - program dla punktów kasowych do rozliczania transakcji masowych. Dzięki umowie z bankiem pozwala on na przyjmowanie wielu przelewów i rozliczanie wielu transakcji. Program kasowy świetnie sprawdza się w punktach przyjmowania opłat.nNa życzenie klienta projektujemy strony www. Tworzeniem stron zajmują się programiści i graficy, aby strona mogła spełnić wymagania najbardziej wybrednych klientów. Pozwól odnaleźć się w Internecie -stwórz własną stronę internetową. nGdy strona www będzie już gotowa czas zacząć promowanie jej w sieci poprzez linki sponsorowane w wyszukiwarce Google.nZachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą oferta.

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Expert Nieruchomości - wycena nieruchomości oraz doradztwo »  Wycena nieruchomości oraz analiza rynku to nasza specjalność. Wykonujemy opracowania i ekspertyzy oraz doradzamy w zakresie rynku nieruchomości.
  Świadczymy usługi doradcze, pomoc ekspercką i prawną. Pomagamy przy sporządzaniu świadectwa energetycznego obiektów budowlanych.
  Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz zarządzanie nieruchomościami to także obszary naszej działalności.
  Główny obszar naszego działania to województwo zachodniopomorskie.
  Działamy na terenie powiatu łobeskiego oraz sąsiednich (Drawsko Pomorskie, Goleniów, Gryfice, Stargard, Świdwin). Obsługujemy pas nadmorski (Świnoujście, Międzyzdroje, Dziwnów, Rewal, Mrzeżyno, i inne). Miasto Szczecin i Koszalin to także obszary naszego działania.
  Zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy.

  Data dodania: 26 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ceny mieszkań i wycena nieruchomości »

  Rzeczoznawca nie jest już potrzebny. Dzięki serwisowi e-wyceniarka, każdy może samodzielnie sprawdzić wartość dowolnej nieruchomości. Wycena nieruchomości jeszcze nigdy nie była tak prosta. Wystarczy kilka minut i wypełnienie prostego formularza, by poznać ceny mieszkań w całej Polsce. Od dziś każdy może poczuć się jak rzeczoznawca i w ciągu kilku chwil dokonać wyceny nieruchomości. Zapraszamy do serwisu. Już dziś sprawdź wartość swojego mieszkania.

  Data dodania: 06 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia Techniczno-Budowlana Gepbud »

  Księgarnia techniczna-budowlana w Lublinie poleca:pozycje książkowe z zakresu wyceny nieruchomości, knr,knnr, katalogi nakładów rzeczowych,cenniki budowlane,poradniki,instalacyjne,elektryczne, budowlane,warunki i specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych i inne-Zapraszamy

  Data dodania: 12 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego Katarzyna Gryfkowiec »

  Kancelaria gwarantuje klientom kompleksowe i rzetelne usługi polegające na wycenie nieruchomości. Oferta skierowana jest do osób fizycznych, banków, instytucji państwowych, firm prywatnych, biur nieruchomości oraz innych podmiotów działających na rynku nieruchomości w całym kraju.

  Sporządzane przez kancelarię opracowania mogą być wykorzystane w procesach inwestycyjnych, kredytowych i postępowaniach sądowych.

  Wyceny opracowywane są w języku polskim, zgodnie ze standardami zawodowymi Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych.

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zbigniew Piszczatowski Geodezja Wycena Nieruchomości »

  Jesteśmy firmą z Białegostoku świadczącą usługi z zakresu geodezji oraz wyceny nieruchomości. Działamy na terenie województwa podlaskiego i terenach przyległych sąsiednich województw.

  W dziedzinie geodezji wykonujemy:
  - Mapy sytuacyjno-wysokościowe do celów projektowych (budynków, budowli, sieci i przyłączy infrastruktury podziemnej i naziemnej) - w formie analogowej lub numerycznej,
  - Mapy zasadnicze (w formie analogowej lub numerycznej),
  - Wytyczenie budynków, budowli, sieci i przyłączy infrastruktury podziemnej i naziemnej,
  - Inwentaryzację powykonawczą budynków, budowli, sieci i przyłączy infrastruktury podziemnej i naziemnej,
  - Podziały nieruchomości zurbanizowanych, rolnych i leśnych,
  - Połączenia nieruchomości zurbanizowanych, rolnych i leśnych,
  - Rozgraniczenia,
  - Wznowienia znaków granicznych oraz okazania granic ewidencyjnych,
  - Mapy do celów prawnych,
  - Ekspertyzy, badanie i regulacje stanów prawnych (m.in. do ksiąg wieczystych),
  - Dokumentacje do wprowadzenia zmian w ewidencji gruntów i budynków,
  - Inne prace (np. pomiary i obliczenie powierzchni zasiewów dla potrzeb kontroli ARiMR),
  - Opinie sądowe.

  W dziedzinie wyceny nieruchomości wykonujemy wyceny różnych nieruchomości do różnych celów.

  Data dodania: 16 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wyceny majątkowe anna maria szostak »

  Zajmujemy się kompleksowymi usługami w zakresie wycen nieruchomości, doradztwem inwestycyjnym w zakresie nieruchomości, a także sporządzaniem analiz rynku i raportów o nieruchomościach. Obszar działalności obejmuje przede wszystkim Wrocław i okolice (powiaty wrocławski, średzki, wołowski, trzebnicki, oławski i oleśnicki), nie mniej wykonywane usługi wyceny i doradztwa inwestycyjnego obejmują całą Polskę.

  Wyceny wykonywane są terminowo, a opracowania cechuje dokładność i pełen profesjonalizm.

  Operaty oraz inne opracowania i ekspertyzy wykonywane są z zachowaniem zasady poufności i tajemnicy zawodowej oraz ochrony danych osobowych.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy »

  Sporządzanie wycen nieruchomości, gruntów niezabudowanych, działek, lokali mieszkalnych, lokali użytkowych, domów, budynków mieszkalnych, budynków gospodarczych, budowli, nieruchomości rolnych, nieruchomości leśnych, komercyjnych, biurowych, magazynowych, przemysłowych, handlowych, służebności oraz nakładów. Przygotowywanie świadectw charakterystyki energetycznej lokali mieszkalnych, spółdzielczych własnościowych praw do lokali, lokali użytkowych, budynków mieszkalnych. Doradztwo przy postępowaniach administracyjnych w sprawach wysokości naliczonych opłat adiacenckich z tytułu podziału nieruchomości, przy postępowaniach administracyjnych w sprawach wysokości naliczonych opłat adiacenckich z tytułu budowy urządzeń infrastruktury technicznej, przy postępowaniach administracyjnych w sprawach wysokości naliczonej opłaty planistycznej z tytułu wzrostu wartości nieruchomości przy uchwaleniu lub zmianie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, przy postępowaniach administracyjnych w sprawach wysokości odszkodowań za nieruchomości, przy naliczaniu nowych wysokości opłat rocznych z tytułu użytkowania wieczystego gruntu, w sprawach inwestycyjnych i prawnych dotyczących nieruchomości

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wycena nieruchomości i operat szacunkowy - lege artis »

  Działamy na rynku od wielu lat, a nasz operat szacunkowy zyskał duże uznanie wśród klientów. Specjalnością firmy jest wycena nieruchomości, wyceny masowe, wyceny ubezpieczeń, a nawet szacowania portfela. Wycen dokonujemy w błyskawicznym tempie. Zapoznaj się z nasą ofertą na stronie.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca Wrocław »

  Rzeczoznawca Wrocław - Nasza firma oferuje profesjonalną wycenę wszelkiego rodzaju nieruchomości (mieszkanie, grunty, domy, budynki przemysłowe, lokale użytkowe). Działamy na terenie województwa dolnośląskiego głównie Wrocławia.

  Opłatę za wyceny nieruchomości wyznaczamy na podstawie nakładu pracy i kosztów związanych z opracowaniem operatu szacunkowego a nie od wartości nieruchomości.

  Do każdej wyceny sporządzamy obszerny operat szacunkowy wzbogacony o analizę lokalnego rynku nieruchomości oraz bogatą dokumentację fotograficzną.

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca Majątkowy Wrocław »

  Arenda Nieruchomości Agata Ciesielska to firma zajmująca się profesjonalną wyceną nieruchomości położonych we Wrocławiu. Naszym klientom zapewniamy sporządzenie dokładnego operatu szacunkowego, który stanowi podstawę w przypadku sprzedaży nieruchomości. Jako rzeczoznawca majątkowy posiadam stosowne kursy, które dają mi możliwość sporządzania wycen na potrzeby kredytów hipotecznych. Moja firma jest członkiem Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych we Wrocławiu. Klientom zapewniamy atrakcyjne warunki finansowe oraz terminowość.

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca Majątkowy Warszawa »

  Dla swoich klientówy sporządzam wyceny nieruchomości - lokali mieszkalnych i użytkowych, domów, działek oraz innych. Wykonuję także analizy rynku nieruchomości oraz analizy lokalizacji. Działam na terenie Warszawy oraz okolic. Posiadam uprawnienia w zakresie szacowania nieruchomościami nadane przez Ministra Infrastruktury.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tracor Nieruchomości - Działki Katowice »

  Firma sprzedaje działki w Katowicach przeznaczone pod budowę domów jednorodzinnych. Zajmuje się także skupem nieruchomości oraz ich wynajmem i zarządzaniem oraz wyceną nieruchomości. Oferta obejmuje także nieruchomości inwestycyjne oraz gotowe projekty inwestycyjne.

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Taksator- wycena nieruchomości »

  Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych TAKSATOR s.c. ma swoją siedzibę w województwie śląskim, w Częstochowie. Zajmuje się profesjonalną wyceną nieruchomości oraz przedsiębiorstw. Oprócz tego firma wykonuje usługi kosztorysowania. Taksator ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku i jest jednostką rzetelnie wykonującą powierzone zlecenia. W ofercie firmy znajdują się kompleksowe oceny posiadłości gruntowych niezabudowanych i zabudowanych, rolnych, czy lokalowych. Kancelaria zajmuje się też wycenami przedsiębiorstw oraz wycenia maszyny oraz urządzenia zakładowe. Poza wycenianiem nieruchomości, specjaliści z Taksator przygotują kosztorysy budowlane, sporządzą i zweryfikują projekty budowlane, dokonają ekspertyzy budowlanej i inwentaryzacji.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wycena Nieruchomości »

  Przedmiotem oferty jest wycena nieruchomości. Obsługiwany obszar - Śląsk: Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno, Chorzów, Siemianowice Śl., Świętochłowice, Ruda Śląska, Bytom, Piekary Śląskie, Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Mikołów, Tychy, Żory, Jastrzębie Zdrój.

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wycena Nieruchomości - Rzeczoznawca Majątkowy »

  Wycena Nieruchomości Śląsk: Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno, Chorzów, Siemianowice Śl., Świętochłowice, Ruda Śląska, Bytom, Piekary Śląskie, Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Mikołów, Tychy, Żory, Jastrzębie Zdrój.

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • DANKA-NIERUCHOMOŚCI Rzeczoznawca majątkowy »

  Najlepszy w Warszawie rzeczoznawca majątkowy - firma Danka-Nieruchomości. Danuta Wodzińska zaprasza Państwa do współpracy. Jednostka zapoczątkowała działalność w 2009 r. i od tamtej pory wyspecjalizowała się w profesjonalnej wycenie wszelkiego typu nieruchomości oraz praw majątkowych dla przeróżnych celów. Cena wykonywanej usługi uzależniona jest od tego z jakiego typu nieruchomością mamy do czynienia, jej lokalizacją, a także od tego jaki jest cel i termin wykonania czynności szacunkowych. Gwarantujemy przy tym Państwu, że usługi te będą wykonane we właściwym czasie oraz z zachowaniem wszystkich przepisów prawa i standardów zawodowych. Dba o to właścicielka firmy Pani Danuta Wodzińska, mająca wymagane uprawnienia zawodowe, tytuł rzeczoznawcy majątkowego oraz certyfikat uprawniający ją do wyceny nieruchomości dla potrzeb zabezpieczania wierzytelności. Szerzej na stronie.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »