Strony związane z hasłem: wyceny majątkowe - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'wyceny majątkowe':

 • ATF Consulting – corporate finance, consulting, outsourcing, szkolenia »

  ATF Consulting project - Profesjonalne usługi dla firm, corporate finance, consulting, outsourcing, szkolenia. Świadczymy usługi doradcze z zakresu corporate finance i asset management. Doradzamy naszym Klientom w zakresie aspektów finansowych, strategicznych oraz wizerunkowych. Uczestniczymy zarówno w projektach start-up, jak i podczas transakcji kapitałowych i projektów restrukturyzacyjnych oraz rozwojowych. Ponadto oferujemy naszym Klientom realizację szkoleń dedykowanych oraz e-learningowych. Naszą siłą jest profesjonalny zespół specjalistów oraz współpracowników posiadających doświadczenie w realizacji projektów zarówno dla podmiotów z rynku publicznego jak i prywatnego. Nasi specjaliści posiadają ugruntowaną pozycję oraz wieloletnie doświadczenie wyniesione z czołowych instytucji finansowych i doradczych. | Skorzystaj z wiedzy i wsparcia profesjonalistów - rozwiń swój biznes, zwiększ efektywność firmy i ogranicz koszty.

  Data dodania: 17 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Wycena spółek - wycena podmiotów gospodarczych »

  Wycena spółek – wycena DCF – wycena porównawcza, wyceny majątkowe. Usługa sporządzenia wycen fundamentalnych podmiotów gospodarczych ma na celu określenie wartości wewnętrznej spółki. Wycena danego podmiotu pozwala zarówno na podejmowanie trafnych decyzji inwestycyjnych, jak również na poznanie czynników determinujących wartość firmy lub przedsięwzięcia inwestycyjnego. Pozwala to podjąć działania skutkujące wzrostem wartości spółki i optymalizacją stosowanych rozwiązań finansowych operacyjnych i informacyjnych.
  Wycena DCF – wycena dochodowa. Wycena na bazie zdyskontowanych przepływów pieniężnych (DCF) uznawana jest powszechnie za najbardziej uniwersalną metodę określania wartości stosowaną powszechnie na rynku. Wycena ta jest również najbardziej elastyczna i pozwala na jej zastosowanie do prawie wszystkich podmiotów i przedsięwzięć gospodarczych. Wycena porównawcza – wycena mnożnikowa – wycena wskaźnikowa. Wycena porównawcza jest uniwersalną metodą szacowania wartości podmiotu gospodarczego. Polega ona na porównaniu na bazie założonych wskaźników wartości analizowanego podmiotu z grupą porównawczą.
  Wycena majątkowa.
  Ten rodzaj wyceny należy do najstarszych metod szacowania wartości. Istnieje wiele odmian wycen majątkowych takich jak: najbardziej popularne wycena aktywów netto i wycena na bazie skorygowanych aktywów netto, czy też rzadziej spotykane wycena likwidacyjna lub odtworzeniowa.

  Data dodania: 31 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wyceny majątkowe anna maria szostak »

  Zajmujemy się kompleksowymi usługami w zakresie wycen nieruchomości, doradztwem inwestycyjnym w zakresie nieruchomości, a także sporządzaniem analiz rynku i raportów o nieruchomościach. Obszar działalności obejmuje przede wszystkim Wrocław i okolice (powiaty wrocławski, średzki, wołowski, trzebnicki, oławski i oleśnicki), nie mniej wykonywane usługi wyceny i doradztwa inwestycyjnego obejmują całą Polskę.

  Wyceny wykonywane są terminowo, a opracowania cechuje dokładność i pełen profesjonalizm.

  Operaty oraz inne opracowania i ekspertyzy wykonywane są z zachowaniem zasady poufności i tajemnicy zawodowej oraz ochrony danych osobowych.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »