Strony związane z hasłem: wymiana oleju szczecin - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'wymiana oleju szczecin':

 • Napełnianie i serwis klimatyzacji - AutoABC Szczecin »

  AutoABC Szczecin to dwie stacje szybkiej obsługi samochodowej i serwisu, wykonujące podstawowe czynności serwisów i diagnostyczne takie jak wymiana oleju, wymiana klocków i tarcz hamulcowych oraz rozrządu i amortyzatorów. Oferujemy również kompleksowe przeglądy samochodowe, zarówno okresowe jak i rejestracyjne. Dysponujemy również sprzętem i wykwalifikowanym personelem dla napraw klimatyzacji oraz jej napełnianiem, odgrzybianiem i czyszczeniem.

  Data dodania: 05 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Warsztat samochodowy, napełnianie i serwis klimatyzacji, geometria kół Szczecin »

  Warsztat Samochodowy Szczecin to profesjonalna automechanika oraz przeglądy serwisowe i techniczne. Świadczymy usługi wymiany oleju, klocków i tarcz hamulcowych. Ustawiamy zbieżność i geometrię kół metodą komputerową oraz prowadzimy kompleksowy serwis klimatyzacji, jej napełnianie oraz odgrzybianie. Nasza stacja szybkiej obsługi to gwarancja fachowości wykonywanych usług oraz doświadczenie mechaników samochodowych z wieloletnim stażem.

  Data dodania: 30 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Geometria kół Szczecin »

  Warsztat samochodowy ReadyCar wykonuje usługi takie jak geometria kół na terenie Szczecina (Prawobrzeże). ReadyCar to również serwis klimatyzacji oraz stacja kontroli pojazdów. Warsztat samochody w szerokim zakresie oferty posiada również takie usługi jak wymiana oleju, naprawy układów hamulcowych, zawieszenia i rozrządu. Profesjonalna stacja obsługi pojazdów osobowych i dostawczych świadczy usługi związane z mechaniką samochodową. Dodatkowo przeprowadzane są badania pojazdów przy wykorzystaniu diagnostyki komputerowej, wykonywane są przeglądy techniczne i rejestracyjne. ReadyCar prowadzi również serwis klimatyzacji samochodowej a także serwis wulkanizacyjny. Wykonywane są pomiary i ustawienia geometrii kół oraz szereg drobnych usług serwisowych takich jak wymiana oleju i ogumienia. Specjaliści z ReadyCar chętnie doradzają kiedy w jaki sposób należy wykonać naprawy samochodu, tak aby cieszyć się jego niezawodnością każdego dnia. Specjaliści dbają nie tylko o pojazdy, ale również o komfort ich właścicieli. Stacja kontroli pojazdów ReadyCar dysponuje wygodną poczekalnią, w której można skorzystać z darmowego dostępu do internetu, przejrzeć prasę a także poczęstować się gorącymi lub zimnymi napojami. Osoby, dla których bezczynne oczekiwanie jest uciążliwe, mogą przespacerować się po znajdującym się w okolicy parku. Warsztat samochodowy świadczy także usługi door-to-door, które polegają na odbiorze pojazdu od klienta i odprowadzenia go po zakończonej naprawie. Zapraszamy.

  Data dodania: 23 08 2017 · szczegóły wpisu »