Strony związane z hasłem: wypożyczalnia lawet - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'wypożyczalnia lawet':

 • URQ TRANSPORT-SERWIS autoserwis »

  Całościowe usługi transportowo-logistyczne zarówno na terenie kraju, jak również za granicą zagwarantuje Państwu firma URQ Transport-Serwis. Jeśli chcesz przewieźć swój towar bez szwanku oraz sprawnie, nie masz czasu zająć się organizacją takiego przedsięwzięcia, liczy się dla Ciebie czas oraz pieniądze, zapoznaj się z tą przyciągającą propozycją. Firma opracuje i zrealizuje wszelkie zadania powiązane z logistyką i transportem produktów. Dzięki temu, iż angażuje tylko doświadczonych i odpowiedzialnych kierowców oraz posiada ogromny asortyment samochodów dostawczych oraz ciężarowych, może zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług. Umie dostosować się do potrzeb kontrahenta, wychodząc naprzeciw jego oczekiwaniom, dobierając pojazdy przystosowane do okazałości zamówienia, a także indywidualnie ustalając ceny. Osoby zainteresowane zdobyciem szczegółowych danych zapraszamy na stronę

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Transfer-service: przewozy autokarowe, przewóz osób »

  przewozy autokarowe krajowe i zagraniczne od 8 do 58 miejsc, przewóz osób niepełnosprawnych i chorych - Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą!
  Oferujemy Państwu wynajem autokarów oraz usług transportowych na terenie kraju i Europy. Zapewniamy komfortowy transport do celu.

  ⇒ wynajem busów i autobusów
  ⇒ obsługa imprez okolicznościowych
  ⇒ wesela
  ⇒ wyjazdy do pracy
  ⇒ transfer na lotniska, dworce itd.
  ⇒ delegacje
  ⇒ wycieczki szkolne
  ⇒ wyjazdy na imprezy sportowe
  ⇒ wyjazdy na imprezy integracyjne

  Ceny ustalamy indywidualnie w zależności od potrzeb klienta (zależne od czasu i przejechanej trasy).

  Doświadczeni kierowcy posiadający odpowiednie kwalifikacje, wysoka dbałość o stan techniczny pojazdów (m. in. własne zaplecze techniczne), są gwarancją bezpieczeństwa i komfortu podróżowania. Naszą ofertę kierujemy zarówno do biur podróży, kontrahentów indywidualnych, szkół, wszelkiego rodzaju organizacji, zakładów pracy, jak i osób prywatnych. Gwarantujemy Państwu bardzo konkurencyjne ceny, indywidualne podejście do każdego zamówienia – możliwość negocjacji ostatecznej ceny.

  Data dodania: 21 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • DMS Auto Transport »

  Pomoc drogowa to nasza pasja. Nasza firma od lat działa w tej branży, dzięki czemu
  możemy zapewnić fachowo i solidnie wykonaną usługę z gwarancją niskiej ceny.
  Dojeżdżamy na miejsce wezwania o każdej porze.
  Nasza oferta obejmuje wszelkie usługi związane z transportem pojazdów i pomocą drogową, takie jak: transport pojazdów na lawecie, przewóz krajowy i międzynarodowy, autoholowanie, wymianę koła, tankowanie na drodze i wypompowanie źle zatankowanego paliwa, wyciąganie aut z rowu i pojazdów ugrzeźniętych w błocie lub śniegu a także drobne naprawy na drodze.
  Oferujemy Państwu do wypożyczenia autolawete na prawo jazdy kat.B

  Data dodania: 19 05 2017 · szczegóły wpisu »