Strony związane z hasłem: Wyszków - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'Wyszków':

 • Fachowe odbiory mieszkań Warszawa Certyfikaty Energetyczne »

  Działamy na terenie woj. mazowieckiego i podlaskiego. Ofertę kierujemy do osób, które po zakupieniu mieszkania zbliżają się do terminu podpisania protokołu odbioru i chciałyby powierzyć to fachowcowi. Pomagam w odbiorze mieszkań, domów i lokali usługowych. Zajmujemy się również sporządzaniem Świadectw Energetycznych Budynków, dla budownictwa mieszkaniowego jak i przemysłowego.

  Oferujemy:

  - Przeprowadzenie fachowego odbioru mieszkania lub domu w oparciu o Polskie Normy. Odbiory mieszkań Warszawa i okolice.

  - Sporządzenie Świadectwa Energetycznego dla budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, mieszkań i innych.

  - Nadzory budowlane i kierowanie budową.

  Data dodania: 22 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • ENDI-TRANS - usługi transportowe, skład węgla, skup złomu. »

  ENDI-TRANS to firma zajmująca się usługami transportowymi samochodem ciężarowym na arenie krajowej jaki i międzynarodowej. Dodatkowo prowadzi hurtową i detaliczną sprzedaż węgla kamiennego i brunatnego wszystkich sortymentów oraz skup złomu. Baza firmy znajduje się w gminie Somianka (50km od miasta Warszawa), pomiędzy miastami Wyszków i Pułtusk.

  Data dodania: 08 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spedikol - Spedycja. Transport. Logistyka. »

  SPEDIKOL Sp. z o.o. to firma zajmująca się spedycją, logistyką oraz transportem na arenie krajowej jak i międzynarodowej. Choć firma powstała dopiero w 2012 roku to jest zbudowana na wieloletnich doświadczeniach z branży spedycyjnej wyniesionych ze współpracy z innymi usługodawcami, a usługi transportowe, oraz zadania logistyczne realizowane są z pełnym profesjonalizmem oraz zaangażowaniem. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 27 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Teczki ofertowe bilonownice - Drukarnia altmedia »

  Drukarnia. Teczki ofertowe oraz bilonownice to najczęściej spotykana forma reklamowa, pozwalająca dotrzeć do dużej liczny odbiorców. Teczki to nasza specjalność.
  Oferujemy również ulotki, wizytówki, szereg gadżetów reklamowych począwszy od breloków, a skończywszy na długopisach reklamowych

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Malinowe Przedszkole »

  Strona internetowa Niepublicznego Przedszkola z siedzibą w Warszawie. Placówka oferuje bezpieczne warunki rozwoju dla dzieci, a także niezwykle wysoki poziom dydaktyczny. Ciekawe zajęcia językowe, muzyczne i plastyczne dla przedszkolaków.

  Data dodania: 04 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • SGW FINANSE Biuro Rachunkowe Wyszków »

  Biuro rachunkowe SGW FINANSE w Wyszkowie świadczące usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla małych i średnich przedsiębiorstw o różnym profilu działalności gospodarczej (w tym również dla rolników). Oferuje rozliczenia w zakresie PIT, CIT, PPE i VAT. Elektroniczna wysyłka deklaracji do Urzędów Skarbowych i ZUS.

  Data dodania: 04 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wojciech Domański Kancelaria Adwokacka »

  Kancelaria Adwokacka adwokata Wojciecha Domańskego prawnej kierowanej do osób fizycznych oraz firm. Zakres usług obejmuje przede wszystkim doradztwo, sporządzanie opinii prawnych, reprezentowanie przed sądami, sądami administracyjnymi, organami administracji państwowej, prokuraturą i policją, sporządzanie umów, udział w negocjacjach, mediacjach, windykacja należności, bieżąca obsługa przedsiębiorców, spółek, banków i innych podmiotów funkcjonujących w obrocie gospodarczym. Świadczone usługi obejmują również obronę w sprawach karnych, karnoskarbowych oraz wykroczeń. Współpracę poprzedza rozmowa i udzielenie wszechstronnej porady prawnej ukazującej sytuację prawną klienta, kierunki możliwych sposobów załatwienia sprawy, ryzyko z tym związane i możliwe wyniki podjętych działań. Kancelaria oferuje przygotowanie pism inicjujących proces (karny, cywilny czy administracyjny) takich jak wniosek, pozew, zawiadomienie o przestępstwie poprzez reprezentowanie przed właściwym sądem czy organem (urząd, prokuratura, policja) tzn. uczestniczenie w rozprawach, przy przesłuchaniach, pisanie pism procesowych, składanie wniosków dowodowych i oświadczeń w imieniu klienta. Uczestniczenie w postępowaniach odwoławczych i apelacyjnych, w tym sporządzanie apelacji oraz zastępstwo w postępowaniach przed Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym, sporządzanie kasacji i skarg kasacyjnych.

  Data dodania: 17 04 2017 · szczegóły wpisu »