Strony związane z hasłem: zaburzenia lękowe - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'zaburzenia lękowe':

 • Gabinet psychologiczny mgr Marta Kolwińska-Wrona »

  Gabinet psychologiczno-psychoterapeutyczny Marta Kolwińska-Wrona w Warszawie oferuje kompleksową pomoc psychologiczną i terapeutyczną- konsultacje, poradnictwo, psychoterapia indywidualna i terapia par. Leczenie depresji, fobii, zaburzeń lękowych, schizofrenii, wypalenia zawodowego, niskiej samooceny, pomoc w relacjach partnerskich.

  Data dodania: 08 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Agnieszka Rubinowska »

  Gabinet psychoterapii Agnieszka Rubinowska.Psychoterapia jest metodą leczenia zaburzeń o podłożu psychicznym, takich jak: depresje, fobie, nerwice natręctw, zaburzenia lękowe, zaburzenia jedzenia lub snu, wszelkiego typu uzależnienia i wiele innych.Psychoterapia służy też rozwiązywaniu problemów emocjonalnych, radzeniu sobie w trudnych sytuacjach życiowych takich jak utrata bliskiej osoby, poważna choroba zagrażająca życiu, rozwód, zdrada, utrata pracy, mobbing, przemoc, molestowanie seksualne.Psychoterapia to inwestycja w siebie - porównywalna ze studiami – często trwa długo, bywa kosztowna emocjonalnie jak i finansowo, ale daje trwałe korzyści na całe życie.Psychoterapia, aby skutecznie i trwale zmieniać sposób myślenia, przeżywania i zachowanie człowieka, musi sięgać do tego, co nieświadome.Rozmowa z psychoterapeutą różni się od każdej innej rozmowy właśnie tym, że sięga do nieświadomych uczuć, potrzeb i przeżyć pacjenta, a także odkrywa nieświadome przyczyny jego trudności, aby następnie je przezwyciężyć.

  Data dodania: 02 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • GABINET KAMILA WITKIEWICZ »

  Kamila Witkiewicz to certyfikowany specjalista terapii uzależnień z bogatym doświadczeniem. Psychoterapia i konsultacje dla osób dorosłych i młodzieży.Psychoterapia indywidualna dla osób uzależnionych, współuzależnionych, dorosłych dzieci alkoholików.

  Data dodania: 30 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia i badania psychologiczne »

  Nasza działalność psychoterapeutyczna i psychologiczna:
  •Możesz umówić się na psychoterapię o dogodnej dla Ciebie porze dnia
  •Masz możliwość kontynuowania terapii przez Skype
  •Istnieje możliwość dojazdów do domu pacjenta
  •Spotykasz się z terapeutą pracującym w poznawczo-behawioralnym nurcie terapeutycznym, opartym na badaniach naukowych
  •Spotykasz się z terapeutą, który ma doświadczenie w pracy w innych nurtach terapeutycznych: terapii Ericksonowskiej (opartej na hipnozie), terapii psychodynamicznej - pozwala to na szeroki wybór technik w pracy psychoterapeutycznej i lepsze zrozumienie problemu
  •Osoba uczestnicząca w terapii poznaje techniki, które mogą być wykorzystywane w rozwiązywaniu innych problemów - staje się własnym psychoterapeutą
  •Psychoterapia:

  - Depresji

  - Zaburzeń lękowych

  - Zaburzeń lękowych w postaci fobii

  - Zaburzenia obsesyjno-kompulsyjnyjnego

  - Zaburzeń osobowości

  - Zaburzenia snu

  - Zaburzeń związanych z problemami interpersonalnymi

  - Uzależnień

  - Zaburzeń odżywiania (nadwaga, bulimia)

  - Zaburzeń psychosomatych

  - PTSD

  - Wypalenia zawodowego

  Data dodania: 12 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Białystok - Psychiatra lekarz medycyny Emilia Raczkowska »

  Pomoc w zakresie następujących problemów:
  - zaburzenia nastroju, depresja
  - zaburzenia afektywne dwubiegunowe,
  - schizofrenia,
  - zaburzenia schizoafektywne,
  - zaburzenia lękowe w zespole natręctw (OCD),
  - zaburzenia snu,
  - zaburzenia psychiczne wieku podeszłego,
  - w reakcjach kryzysowych.
  - leczenie chorób z pogranicza psychiatrii i innych specjalności.

  Formy pomocy to:
  - kompleksowa diagnoza problemu,
  - leczenie farmakologiczne.

  Data dodania: 10 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Sosnowiec »

  Gabinet pomocy psychologicznej i psychoterapii Sosnowiec i okolice. Mgr Leszek Albert, psycholog, certyfikowany psychoterapeuta rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne (PTP nr 238). Kilkunastoletnie doświadczenie w pracy psychologa. Pomoc w zakresie zaburzeń lękowych (m.in. ataki lęku panicznego, fobie), depresji, przewlekłego stresu, trudności w relacjach z bliskimi. Specjalizacja w pracy z dorosłymi oraz młodzieżą. Możliwość uzyskania wielowymiarowej diagnozy psychologicznej. Terapia indywidualna prowadzona w ścisłej współpracy z psychiatrą oraz terapeutami rodzinnymi w Ośrodku Terapii i Psychoedukacji “Kompas” w Będzinie, ul.Modrzejowska 27. Dogodny dojazd z miast: Będzin, Czeladź, Katowice, Dąbrowa Górnicza.

  Data dodania: 27 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Mind Works Centrum terapii CBT i Terapii Schematów »

  Mind Works oferuje terapię indywidualną i terapię par w podjeściu poznawczo-behawioralnym oraz terapii schematów. Oferta obejmuje także diagnozę psychologiczną wraz z wydaniem opinii, warsztaty pscyhologiczne, szkolenia psychoterapeutyczne oraz pomoc online.

  Data dodania: 23 04 2017 · szczegóły wpisu »