Strony związane z hasłem: zamknięte - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'zamknięte':

 • Szkolenia i kursy - szkolenia24 »

  Rynek oferuje tak wiele kursów i szkoleń, że zgubienie się w jego ofercie jest niezwykle łatwe. W celu uporządkowania propozycji i przedstawieniu jej w czytelnej formie, powstała nasza baza szkoleń, w której każdy, niezależnie od wykonywanej pracy, wyuczonego zawodu, znajdzie kursy godne uwagi. Szkolenia podzielane są na katalogi: informatyka, prawo i finanse, sprzedaż i marketing, zarządzanie i organizacja, itd. Przejdź na stronę i przekonaj się sam, jak bogaty może być katalog szkoleń.

  Data dodania: 15 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia otwarte i zamknięte w Effect Group »

  Effect Group Sp. z o.o. to firma szkoleniowo-doradcza specjalizująca się w zwiększaniu efektywności na wszystkich poziomach organizacji, poprzez udostępnianie sprawdzonej wiedzy i doświadczenia zawodowego naszych trenerów.

  Proponujemy Państwu szkolenia otwarte i zamknięte w takich obszarach działalności jak:
  • logistyka, zakupy, produkcja, export/import, transport,
  • zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo pracy, hr, kadry,
  • umiejętności interpersonalne, windykacja,
  • sprzedaż, marketing, obsługa klienta

  Nasza oferta to innowacyjne programy będące odpowiedzią na potrzeby szkoleniowe każdego przedsiębiorstwa. Najważniejsza dla nas jest ich wysoka jakość i wartość merytoryczna, dlatego współpracujemy z trenerami o wyspecjalizowanej wiedzy w swojej dziedzinie, wysokich zdolnościach interpersonalnych oraz bogatym doświadczeniu praktycznym. Zajęcia w większości odbywają się w formie warsztatów, aby po zakończeniu szkolenia uczestnik mógł zastosować poznane narzędzia w swoim środowisku pracy.

  Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym harmonogramem szkoleń otwartych na naszej stronie.

  Data dodania: 02 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zielone Wzgórze - Mieszkania Przemyśl »

  Jesteś osobą aktywną i po pracy chcesz rozwijać swoje pasje? Zielone Wzgórze oferuje nowoczesne mieszkania, z których rozpościera się widok na panoramę Przemyśla.


  Osiedle znajduje się przy ul. Monte Cassino w Przemyślu. Niedaleko znajduje się obwodnica, która ułatwi dojazd do centrum, do innych dzielnic, jak i wyjazd z miasta. Z nowoczesnych apartamentowych budynków będzie widok na panoramę Przemyśla i na bujną zieleń. Centralną część osiedla stanowi zielona przestrzeń. Zielone Wzgórze oferuje otoczenie zieleni, jak i część rekreacyjna, w której znajdą się: boisko do siatkówki, ustronne alejki, miejsce grillowe. Dzieci na pewno ucieszy przyjazny plac zabaw. W sprzedaży znajdą się mieszkania o zróżnicowanych metrażach oraz miejsca parkingowe w garażu podziemnym. Inwestorem osiedla jest Włodzimierz Bodnar.

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia biznesowe z całej Polski »

  Szkolenia.com.pl - szkolenia, kursy i konferencje zebrane w profesjonalnym serwisie. Szkolenia biznesowe, otwarte, zamknięte, efs, firmowe, finanse, informatyka, rozwój osobisty, księgowość, marketing, ochrona środowiska, podatki, prawo, sprzedaż, unia europejska, zarządzanie, zasoby ludzkie.

  Data dodania: 22 10 2013 · szczegóły wpisu »