Strony związane z hasłem: zamówienia publiczne - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'zamówienia publiczne':

1 · 2 · następna strona »
 • Kancelaria Prawna ipsa lex, Bagatela 11/6, Warszawa, Tel.022-2266000 »

  Obsługa prawna i podatkowa. Sprawy sądowe. Działalność gospodarcza, spółki, KRS. Nieruchomości, sprawy budowlane, planowanie przestrzenne. Podatki. Internet i prawo. Prawo w Internecie. Prawa autorskie i pokrewne. Zamówienia publiczne. Długi, upadłość, postępowanie upadłościowe, egzekucyjne. Zakładanie spółek i działalności gospodarczej. Biuro rachunkowe przy Kancelarii Prawnej (obsługa księgowa).

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Zamówienia publiczne »

  Serwis Przetargi.pl jest poświęcony rynkowi ogłoszeń w kraju oraz w całej UE. Nasz spis zleceń jest bardzo rozbudowana i teraz publikuje już ponad dwa i pół miliona ogłoszeń. U nas znajdą Państwo zamówienia publiczne, aktualne przetargi budowlane, wyniki przetargów, inwestycje gospodarcze oraz licytacje komornicze. Nasza strona bezustannie jest rozbudowywana codziennie nasi pracownicy publikują po kilka tysięcy nowych zleceń. Nasze ogłoszenia pochodzą z interentu, prasy oraz przede wszystkim z Biuletynu Zamówień Publicznych (BZP). W naszym spisie ogłoszeń bez problemu odnajdziesz zlecenia profilem odpowiednie dla Twojej firmy. Serwis jest intuicyjny i w prosty sposób poukładany w kategorie.

  Data dodania: 04 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zamówienia publiczne z mojej perspektywy - Przetarg.it »

  Mój blog tematyczny o przetargach. Opisuję tu moje doświadczenia związane z zamówieniami publicznymi z branży IT. Na stronie znajdziesz przykładowe przetargi, ich case study, uchybienia przetargowe itp...

  Data dodania: 02 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia fundusze unijne, zamówienia publiczne i inne »

  Beneficium Mens jest prestiżową placówką nauczania i doskonalenia zawodowego dorosłych, podległą pod nadzór Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Wpisaną pod numerem 966k w Wydziale Edukacji Miasta Stołecznego Warszawy. Jesteśmy pierwszą na rynku usług edukacyjnych placówką oferującą 3-dniowe specjalistyczne kursy na specjalistę ds. HR, funduszy unijnych, PR czy zamówień publicznych.

  Data dodania: 10 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przetargi - baza przetargów i zamówień publicznych, »

  Najpełniejsze, najaktualniejsze i najszybsze źródło informacji o przetargach, wynikach przetargów, inwestycjach i dotacjach.

  Każdego dnia monitorujemy serwisy internetowe, strony Urzędów Zamówień Publicznych oraz prasę lokalną i krajową. Dzięki temu aż 90% informacji o przetargach udostępniamy w dniu ogłoszenia.

  Dostarczamy najwyższej jakości, sprawdzone informacje. Monitorujemy również wyniki przetargów i uzupełniamy dane kontaktowe zwycięzców przetargów.

  Nasi klienci otrzymują łatwą możliwość dotarcia do nowego kontrahenta.

  Naszą przewagę nad konkurencją dostrzegą Państwo przede wszystkim przy nietypowych zleceniach monitoringu oraz raportach z archiwalnych przetargów.

  Każda firma wchodząca na polski rynek może otrzymać informację o kwotach zamówień swojej branży w zadanym okresie.

  Wszystkie te informacje nasi klienci otrzymują e-mailem codziennie na biurko w formie gotowych raportów.

  Właścicielem serwisu jest grupa marketingowa TAI Sp. z o.o. posiadająca 20 letnie doświadczenie w gromadzeniu, przetwarzaniu i dostarczaniu trafnych informacji dla biznesu.

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przetargi, zamówienia publiczne, moniroting prasy - PressInfo.pl »

  Jesteśmy kompleksowym źródłem informacji dotyczących przetargów, inwestycji, a także dotacji oraz ich wynikach – wszystkie te dane podlegają doraźnej weryfikacji i każdorazowej aktualizacji. Na bieżąco monitorujemy ogłoszenia Urzędów Zamówień Publicznych. Śledzimy też informacje na stronach WWW oraz w krajowych i lokalnych tytułach prasowych – pozwala to na publikację informacji o przetargach już w dniu, kiedy zostały one ogłoszone. Dysponujemy także informacjami na temat zwycięzców monitorowanych przetargów, do naszej dyspozycji pozostają ich dane teleadresowe. Taki tryb monitorowania przetargów i zbierania informacji o nich pozwala naszym klientom na łatwy dostęp do potrzebnych informacji. Firmy, które dopiero wchodzą na rynek, za naszym pośrednictwem mogą uzyskać dostęp do informacji choćby o wysokości zamówień w sektorze branżowym przez nie reprezentowanym, a także skorzystać z usługi śledzenia niestandardowych zleceń; mogą one także uzyskać dostęp do danych o archiwalnych przetargach.

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Causa Law Office: Kancelaria prawna - Świdnica »

  Kancelarię cechuje wysoki poziom wiedzy i etyki zawodowej prawników ją współtworzących. Prawnicy współtworzący Kancelarię to osoby wpisane na listę prawniczych samorządów zawodowych, m.in.: adwokat Monika Radomska jest wpisana na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Wałbrzychu, radca prawny Marcin Depkowski wpisany jest na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Poznaniu. Właściciel Kancelarii prawnik Maciej Radomski jest jej założycielem i kieruje jej pracami wraz z Anną Sochą. Kancelaria adwokacka świadczy wszelkie usługi prawne oraz porady prawne. Zakres świadczonych przez Kancelarię usług to zarówno obsługa prawna firm, organizacji jak i osób fizycznych. Doradztwo prawne obejmuje rozmaite dziedziny prawa: prawo cywilne (odszkodowania), prawo gospodarcze, prawo zamówień publicznych, prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo administracyjne, prawo karne, prawo pracy, prawo informatyczne.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • MSI-doradca - gmina, powiat, jst, przetargi »

  Witryna MSI-Doradca to dostawca gotowych analiz, prognoz i planów. Witryna jest znakomitym narzędziem do wsparcia procesów decyzyjnych.
  Zajmujemy się agregowaniem i dostarczaniem informacji o gminach, jednostkach samorządu terytorialnego i wszystkim co z nimi związane.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Twojprzetarg.pl »

  Przetargi są tym narzędziem gospodarki bez którego niemożliwy jest rozwój nowoczesnej firmy, dlatego stworzyliśmy niepowtarzalny i prawdopodobnie najlepszy serwis udostępniający oferty z zakresu rynku zamówień publicznych i przetargów. Służymy wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami, które pomogą w szybkim rozwoju nawet małej firmy.

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik - Prawo zamówień publicznych »

  Kancelaria Radców Prawnych Klatka i Partnerzy doradza w sprawach dotyczących prawa zamówień publicznych.

  Posiadamy duże doświadczenie w opracowywaniu i weryfikacji projektów dokumentów w tym: specyfikacji istotnych warunków zamówienia, odwołań, regulaminów, protokołów, itp.

  Duże doświadczenie w prowadzeniu spraw w postępowaniach przed Krajową Izbą Odwoławczą.

  Zakres pomocy prawnej:
  - prawo zamówień publicznych
  - ustawa o samorządzie gminnym
  - ustawa o finansach publicznych
  - ustawa o koncesji na roboty budowlane lub usługi
  - ustawa o dyscyplinie finansów publicznych
  - prawo cywilne

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przetargi. E-impala.pl Portal przetargowy »

  E-Impala Portal przetargowy. Największa w Polsce baza ogłoszeń przetargowych i biznesowych. Wyszukiwarka przetargów, wyszukiwarka kodów CPV. Przetargi na dostawy, usługi i roboty budowlane. Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami informatyki by wspomóc Państwa przedsiębiorstwo w dążeniu do wyznaczonych celów. Państwa rola kończy się w momencie zarejestrowania się na naszej stronie, wyborze interesujących Was branż oraz zasięgu terytorialnego. Wszystkie wyszukane przez nas oferty biznesowe przekazywać będziemy drogą mailową w dziennym raporcie. Atutem wysyłki danych do Państwa jest fakt, że nie zablokujemy Państwa skrzynki odbiorczej wieloma mailami dziennie tylko jednym zbiorczym z krótkim opisem przetargów oraz linkiem który w całości przedstawi Państwu specyfikację przetargów. Zalety naszej działalności : będziesz o krok przed konkurencją, oszczędzasz swój czas na poszukiwanie zleceń dla Twojej firmy, nie musisz wychodzić z biura ani przeglądać ofert przetargowych, trzymasz informacje jeszcze tego samego dnia w którym trafiły one do naszej bazy danych, eden zbiorczy mail każdego dnia, atrakcyjne ceny – już od 35 zł brutto miesięcznie (w przypadku opłaty rocznej). W trakcie trwania umowy Twoja firma rozwijając się może w każdej chwili poszerzyć o dowolną ilość branż oraz zasięg terytorialny wyszukiwanie ofert. Wystarczy do nas zatelefonować lub wysłać mail. Nawet będąc małą firmą możesz odnieść duży sukces.

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Publiczna baza przetargów i ogłoszeń publicznych »

  Publiczna baza przetargów i ogłoszeń publicznych dla województwa Zachodniopomorskiego.
  Podstawowa część aplikacji jest w pełni darmowa i umożliwia przeglądanie bazy bez ograniczeń z możliwością filtracji.
  Płatna część aplikacji to dodatkowy dostęp do zaawansowanego filtrowania, tworzenia zestawień oraz możliwość korzystania z subskrypcji.

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • BIP SKO Łomża Sprawy »

  Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Łomży działa na podstawie ustawy z dnia 12 października 1994 roku o samorządowych kolegiach odwoławczych, która określa, że jest organem odwoławczym wyższego stopnia. Zakres spraw obejmuje: sprawy indywidualne z zakresu administracji publicznej właściwej dla samorządu terytorialnego, odwołania od decyzji wydanej przez organ pierwszej instancji, zażalenia na postanowienia oraz żądania wznowienia postępowania. Swoim zakresem terytorialnym Kolegium w Łomży otacza powiaty: grajewski, kolneński, łomżyński, wysokomazowiecki i zambrowski a także miasto Łomża. Samorządowe Kolegium Odwoławcze zostało powołane do życia, żeby stać na straży praworządności a działania tego organu pogłębiają zaufanie do jednostek samorządowych. Kolegium stanowi ważne ogniwo systemu polskiej administracji publicznej. Szczegóły aktywności na stronie internetowej.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Portal Marketplanet - baza przetargów »

  Portal Marketplanet to serwis udostępniający ogłoszenia o przetargach publicznych i niepublicznych, konkursach ofert, zapytaniach ofertowych, aukcjach elektronicznych z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Korzystając z Portalu Marketplanet użytkownik ma możliwość zdefiniowania do 5 rynków (profili powiadomień) z interesującego go zakresu i otrzymywania codziennych raportów drogą e-mail lub SMS. Dostawca ma możliwość uzupełnienia swojej wizytówki i promocję swojej firmy u największych nabywców w Polsce bez dodatkowych opłat.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • I-przetargi tysiące ogłoszeń w jednym miejscu »

  Autorski system przetargów online, wyszukiwarka ogłoszeń i przetargów: na usługi, na dostawy, budowlane, zamówienia publiczne, na usługi prawne, przetargi poza ustawą. Prosty i przejrzysty nowatorski system i-przetargi pozwalający na szybkie dotarcie do największej bazy danych przetargów, zamówień i ogłoszeń w Polsce. Tysiące aktualnych przetargów w jednym miejscu.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przetargi.info - zamówienia publiczne przesyłane mailem »

  przetargi.info oferuje najobszerniejsza bazę danych zawierającą przetargi z Polski, z Europy Środkowej i Wschodniej oraz główne zamówienia publiczne z każdego kraju Unii Europejskiej. Wyszukujemy Twoje ewentualne zamówienia w ponad 1000 różnych źródłach. W ten sposób zdejmujemy z Ciebie ciężar czasochłonnej i żmudnej pracy.

  Data dodania: 14 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia - zamówienia publiczne »

  Strona zawiera zestawienie ogólnopolskich szkoleń organizowanych przez BONiZP z siedzibą w Krakowie.
  Zestawione szkolenia dotyczą Prawa Zamówień Publicznych i są skierowane do Zamawiających sektorowych, beneficjentów środków unijnych, jednostek samorządowych czy spółek komunalnych.
  Zestawienie szkoleń z zamówień publicznych jest systematycznie aktualizowane i poszerzane o kolejne kursy, warsztaty i szkolenia.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Quadra Polska- zamówienia publiczne w Bygdoszczy »

  Nasza firma istnieje na krajowym rynku od ponad 12 lat i cały czas podnosi swoje kwalifikacje i zakres usług. Firmy aktywne na rynku zamówień publicznych zapraszamy do skorzystania z propozycji firmy Quadra Polska. Zajmujemy się tworzeniem dokumentacji przetargowych, prowadzeniem postępowań przetargowych, sporządzaniem i analizą dokumentów pranych, a także pełnym doradztwem prawnym w zakresie gospodarki, kadr, ekologii. Dla zainteresowanych prowadzimy także szkolenia z dziedziny zamówień publicznych.

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna Poznań »

  Rozwiązanie zagadnień ustawodawczych niejednemu przysporzy bólu głowy. Napisanie pisma urzędowego w wielu przypadkach przekracza nasze dyspozycje. Wypada mieć pojęcie do kogo je skierować, jak je sformułować - należy nie zapominać, że język prawa jest całkiem odmienny od tego używanego przez nas na co dzień. Kancelaria prawna wspomoże nam rozwiązać każdy problem. Kwestie podatkowe, spadkowe, pozwy, odwołania, doradca zamówień publicznych - każdy termin wymaga indywidualnego podejścia, zastosowania innych przepisów i skierowania do innej jednostki urzędowej. Skutkiem tego także kancelarie cieszą się niezmiernie gigantycznym zainteresowaniem, kontrahenci niezmiernie ochoczo z nich korzystają. Kancelarie nadzwyczaj w wielu przypadkach mają określony profil, na przykład obsługa prawna spółek czy też prawo cywilne.

  Data dodania: 07 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Specyfikator - Specyfikacje techniczne w budownictwie »

  Specyfikator® to niezastąpione narzędzie dla osób, które profesjonalnie zajmują się przygotowaniem Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.
  Wybierając z listy tylko te specyfikacje, które będą wykorzystane w nowym projekcie, specyfikator automatycznie scali je w jeden, nowy plik.
  Dzięki specyfikatorowi zamiast kilku czy kilkudziesięciu plików ze specyfikacjami technicznymi, które musisz załączyć do SIWZ, otrzymujesz kompletną specyfikację techniczną w jednym pliku.

  Data dodania: 09 08 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »