Strony związane z hasłem: zapalenie zatok - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Strony związane z hasłem 'zapalenie zatok':

 • Katar, grypa i inne choroby zakaźne »

  Jak każdemu z nas zdarza się, że nasz organizm jest osłabiony i łapie infekcję. Jeśli chorujemy 1-2 razy do roku to jest to całkiem normalne i nie ma się czym przejmować. Przeważnie są to choroby sezonowe takie jak grypa czy zwykłe przeziębienie które objawiają się silną gorączką i prócz brania leków trzeba je wyleżeć. Jeśli zaniedbamy taką infekcję może ona skończyć się poważnymi powikłaniami takim jak nawet zapalenie płuc i pobyt w szpitalu. Bardzo uciążliwym wirusem jest także ten który atakuje nasz jelita (nazywamy to grypą żołądkową lub jelitową). Przez parę dni następuje silna biegunka i osłabienie. Więcej na temat sezonowych chorób zakaźnych przeczytasz na naszej stronie Choroby-sezonowe.net. Posiadamy także katalog popularnych leków które można kupić bez recepty oraz porady jak złagodzić objawy przeziębienia i szybciej wyzdrowieć. Zapraszamy

  Data dodania: 05 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne leczenie zapalenia zatok »

  Klinika CentrumLeczeniaZatok.pl zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób zatok. Posiadamy nowoczesny sprzęt i doświadczony personel. Dysponujemy gabinetami diagnostycznymi i zabiegowymi, wyposażonymi w sprzęt światowej klasy. Utrzymujemy stały kontakt z renomowanymi ośrodkami za granicą i krajowymi o podobnej specjalizacji. Sposób leczenia dolegliwości z jakimi do Centrum Leczenia Zatok zgłaszają się pacjenci, dobiera się indywidualnie do każdego pacjenta.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zapalenie - Przyczyny, objawy, leki i sposoby na zapalenie »

  Strona poświęcenia różnego rodzaju najpopularniejszym zapaleniom z którymi mają do czynienia ludzie. Znajdują się na niej informacje o tym jakie są przyczyny, objawy, oraz sposoby leczenia danego typu zapalenia. Każdy artykuł dotyczy jednego rodzaju zapalenia.

  Data dodania: 19 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zapalenie-zatok.pl »

  Książka „Zapalenie zatok” to rozwiązanie dla osób, które potrzebują fachowej wiedzy na temat chorób zatok i metod radzenia sobie z nimi. Jeśli nie możesz sobie poradzić z męczącymi dolegliwościami towarzyszącymi tej przewlekłej choroby, zachęcamy do odwiedzenia strony zapalenie-zatok.pl i kupienia książki w formacie PDF za jedyne 37 zł! Zaopatrzysz się w wiadomości na temat funkcjonowania zatok, dowiesz się jak rozpoznać czy to rzeczywiście zapalenie oraz w jaki sposób możesz sobie pomóc – zarówno metodami naturalnymi, jak i przy pomocy zabiegów medycznych. Odwiedź nas już dziś!

  Data dodania: 18 09 2016 · szczegóły wpisu »